Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren intravilan cu PUZ | Lugojului
6
1

Teren intravilan cu PUZ | Lugojului

District Real Estate vă propune spre vânzare în exclusivitate 2 parcele de teren, situate pe calea Lugojului in vecinatate cu BMW si AutoSchunn. Distanța față de oraș și accesul cu ușurință la autostradă și centura Timișoarei, fac aceste parcele investiția ideală pentru afacerea ta. Parcelele fac ...

9,701 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, decomandat, etajul 1 , renovat, zona Sagului
7
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, centrala proprie, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 1 al unui bloc cu 8 etaje, reabilitat temic si are o suprafata de 57mp utili+ balcon. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie mobilata si utilata - ...

1802 EUR/m2 | 57 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Sagului
7
2

Apartament cu 2 camere in zona Sagului

Estate Group va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere situat la etajul 2/4 al unui imobil aflat in zona Sagului, langa piata Doina cu acces rapid către transport, scoala si magazine Apartamentul se vinde total mobilat si utilat! Se poate elibera doar din septembrie Suprafață utilă: 32 mp Compartimentare: • ...

1872 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Spatii de birouri - Zona Balcescu - Comision 0%
14
4

Spatii de birouri - Zona Balcescu - Comision 0%

Oferim spre închiriere, in exclusivitate, spații de birouri cu suprafețe cuprinse între 23 și 431 mp, situate într-o clădire modernă de birouri, ideală pentru activități profesionale. Dotări și facilități: - Grupuri sanitare - Lift - Sală de ședințe - Chicineta - Parcare în curtea interioară (contra ...

70 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam zona Tipografilor Medicina ,str.Bucuresti
1
10

2 cam zona Tipografilor Medicina ,str.Bucuresti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 4, bloc cu acoperis de tigla, su 50 mp, balcon, renovat, centrala proprie, zona Tipografilor-Medicina. Pret:110000 euro, usor neg Tel: 0736170308

2200 EUR/m2 | 50 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dacia
6
31

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dacia

Vand apartament 3 camere, etajul 3, o suprafata de 53 mp, centrala termica proprie, geamuri termopan, rulouri aluminiu, mobilat si utilat, boxa. Zona Dacia, langa mijloace de transport si magazine, pret 85.000 euro

1509 EUR/m2 | 53 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Olimpia Stadion
4
4

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Olimpia Stadion

Va oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Olimpia Stadion,semidecomandat,situat la etajul 1 din 4,avand o suprafata de 45 mp. Apartamnetul este ideal pentru studenti,fiind situat intr-o zona cu acces facil la universitati,facultatai,mijloace de tranpsort in comun,terase,banci,etc. Persoanele ...

45 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie cladire istorica GARAJ zona Maria
10
6

De vanzare, 2 camere, etaj 1, suprafață utilă de 82 mp, plus boxa 9 mp și un garaj de 18 mp. centrala proprie schimbata anul trecut, clima. imobilul este situat nu departe de centru-zona Maria. Pret: 160000 euro Tel: 0736170308

1951 EUR/m2 | 82 m2

Maria, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Balcescu Elisabetin
3
2

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Elisabetin,pe Bulevardul Victor Babes,situata la etajul 1,cu o suprafata de 27 mp,se inchiriaza uitlata si mobilata complet. Situat intr-o zona linisitita,ofera un acces facil la mijloace de transport in comun,diverse magazine,centre comerciale,farmacii,terase,restaurante,banci,etc. Apartamentul ...

27 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

4 cam dec etaj 1suprafata utila 140 mp centrala proprie zona Centrala
7
8

De vanzare, apartament cu 4 camere, decomandat, vedere oe 2 parti, su 140 mp, situat la etajul 1 din 2, 2 bai, balcon, pivnita, posibilitate de montare centrala proprie, tevi noi, zona Centrala, langa Parcul Regina Maria si Liceul Shakespeare. Pret: 250000 euro Tel: 0736170308

1786 EUR/m2 | 140 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Buziasului
3
15

Garsoniera de inchiriat in zona Buziasului

Va oferim spre inchiriere o garsoniera in zona Buziasului,la parter,cu o suprafata utila de 26 mp,este utilata si mobilata modern. Imobilul se inchiriaza incepand cu data de 01. In vecinatatea garsonierei se gasesc numeroase puncte de interes precum mijloace de transport in comun,magazine,complexul comercial ...

26 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

2 cam CENTRALA PROPRIE Boxa etaj intermediar zona Ultracentrala-Piata Victoriei
6
6

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 7, lift modernizat, centrală pe gaz, aer condiționat, geamuri termopan, mobilat, cu frigider, mașină de spălat rufe, suprafață 49mp, compus din 2 holuri, 2 camere, bucătărie, baie, balcon, cu boxă în subsol, zona UltracentralaPiata ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Blascovici
4
3

Apartament 2 camere zona Blascovici

Inchiriez apartament cu doua camere, suprafata utila de 48mp, fiind decomandat si compartimentata astfel: hol, o camera, bucatarie si baie. Imobilul se afla la etajul 3 dintr-un bloc de apartamente cu 4 etaje. Acesta dispune de centrala termica proprie pe gaz, cablu TV, cablu internet. Se inchiriaza ...

Blajcovici, Timisoara, Timis

garsoniera de vanzare zona Circumvalatiunii
3
6

garsoniera de vanzare zona Circumvalatiunii

Oferim spre vanzare garsoniera, confort 1, situata pe strada Circumvalatiunii la 1 minut de Kaufland. Garsoniera este situata la etajul 7din 8 si are o suprafata de 25mp. Pozitionarea la 5 minute de mers pe jos de Piata Unirii, Iulius Mall, piata 700 si accesul facil la mijloacele de transport o face ...

2000 EUR/m2 | 25 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament de vanzare, cu 3 camere in bloc nou, zona Aradului
7

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul 5 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 5 Etaje. Anul constructiei 2025, structura este din beton cu zidarie ...

2255 EUR/m2 | 71 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

4 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Sagului Shopping City
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 78 mp, et 3 din 10, Instalație electrică complet schimbată, rețea de gaz nouă, centrala pe gaz, calorifere noi, finisaje moderne, zona Calea Sagului, langa Shopping City. Pret: 145000 euro Tel:

1859 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Buziasului
3
5

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Buziasului

Va prezentam un apartament cu o camera in zona Buziasului, aproape de Profi, Sens AEM, apartamentul dispune de o suprafata totala de 25 mp, fiind mobilat si utilat complet, aflandu-se la etajul 2. Se accepta animale de companie de talie mica!

25 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam dec centrala proprie bloc izolat parcare in curte zona Centrala
7
1

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 3 din 4, intr-un bloc izolat, su 78 mp, centrala proprie, avand urmatoarea compartimentare: 4 camere decomandate bucătărie separată 1 baie balcon hol generos Avantaje: etaj intermediar bloc reabilitat termic centrală curte interioară ...

1782 EUR/m2 | 78 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Lipovei
3

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Lipovei

Inchiriez apartament 1 camera in zona Lipovei etajul 4 , 32 mp mobilat si utilat complet . Pt mai multe detalii va rog sa ma contactati telefonic!

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 zona Parcul Botanic Piata Marasti
5

2 cam etaj 1 zona Parcul Botanic Piata Marasti

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, etaj 1, posibilitate montare centrala proprie, zona Centrala, langta Parcul Botanic, la 1 min de Iulius Mall. Pret: 96000 euro, fix Tel: O736170308

2400 EUR/m2 | 40 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Dorobantilor
3
12

De vanzare apartament cu o camera zona Dorobantilor

Se da spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Dorobantilor. Etaj: 3 Suprafata: 37mp. Stare: decomandat. Confort 1. Proximitati: Lidl, Parcuri, Transport in comun. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1824 EUR/m2 | 37 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Aradului
3
5

De inchiriat apartament cu o camera in zona Aradului

De inchiriat apartament cu o camera situat in zona Aradului in spatele spitalului Premiere. Este mobilat exact ca in fotografii si are centrala proprie pe gaz. Etaj 1 , suprafata 30 mp.

30 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam 100 mp centrala proprie boxa sub apartament zona Centrala
19

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 băi moderne și o bucătărie funcțională, su 100 mp, renovat integral, centrala proprie, situat la parter, intr-o cladire cu regimul de inaltine P+1E, cu o boxa de 36 mp, chiar sub apartament, instalatia electrica refacuta, zona Centrala, pe malul Begai. Pret: 275000 ...

2750 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Duplex cu 3 camere si teren de 450 mp la curte comuna, zona Sagului
20
2

Duplex cu 3 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Sagului. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter, situata in Timisoara, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 102 mp si teren 450 mp. Anul constructiei este 1960, structura caramida, material ...