Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului
3
9

De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului

De inchiriat zona Sagului, 28 mp, etaj 3. Complet mobilata si utilata. Disponibila imediat, nu locuieste nimeni acolo. Se pot face vizionari oricand, doar sunati la numarul de telefon.

28 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dorobantilor
4
4

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dorobantilor

Se ofera spre vanzare un apartament decomandat cu 2 camere in zona Dorobantilor,la etajul 1,avand o suprafata utila de 48 mp,confort 1,se vinde mobilat modern si utilat complet. Zona este una buna dar si linistita,oferind un acces rapid la diverse puncte de interes precum Lidl,Kaufland,Profi,parcuri,localuri,dar ...

1875 EUR/m2 | 48 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, mobilat utilat in Timisoara,  zona Lipovei
10
1

Apartament cu 2 camere, mobilat utilat in Timisoara, zona Lipovei

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, un apartament modern, cu 2 camere, situat la parterul unui bloc construit in 2009, in zona Lipovei, la limita cu Dumbravita. Compartimentare functionala: Living spatios, ideal pentru relaxare si socializare; Bucatarie inchisa, perfecta pentru gatit fara a afecta ...

52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Ioesin, 2 camere. etaj 3!
7

Ioesin, 2 camere. etaj 3!

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Iosefin, aproape de Kaufland si mijloace de transport. Este situat la etajul 3 din 4, un balcon inchis, geam la baie; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi ...

1788 EUR/m2 | 40 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa D+P+2 E Elisabetin-Balcescu 7 locuri de parcare birouriclinicaetc
20

Va oferim spre inchiriere vila P+2E in zona Elisabetin - Balcescu compusa din 11 camere 3 bai 3 balcoane 1 terasa si 7 locuri de parcare. Casa este compartimentata astfel: -Parter:-3camere baie hol foarte mare si iesire pe terasa -Etaj I:- 4 camere 2 balcoane si 1 baie -Etajul 2;- 2 camere +2 camere ...

114 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 zona Olimpia Fac de Drept
8

2 cam confort 1 zona Olimpia Fac de Drept

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 52 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperiș și izolație termică suplimentară la tavan, zona Olimpia, langa Fac de Drept. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera zona Soarelui
3
45

De inchiriat apartament cu o camera zona Soarelui

Inchiriere apartament o camera, , situat in zona soarelui, foarte aproape de parcul Padurice. Detalii suplimentare telefonic. Apartament se afla la etajul 2 , avand o suprafata de 23 de mp

23 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Girocului, Sectia 2 Politie, 2 camere, et 2, CENTRALA PROPRIE
20

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 2 camere, model confort 2, nedecomandat la etajul 2 din 4. Apartamentul a fost igienizat, partial renovat, a fost montata centrala proprie pe gaz, clima, dispune si de un balcon foarte dragut si intim, baie cu cabina de dus si geam. In fata blocului se afla ...

42 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lipovei
4
9

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lipovei

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere în zona Lipovei, pe strada Sfintii Apostoli Petru si Pavel,pe artera principala,langa Piata Noua si magazinul Profi. Se află la etajul 2 din 5, apartamentul are o suprafata totala de 50 mp

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Triplex 4 camere 110 mp utili partea din lateral zona Braytim Hotel IQ
5
3

De vanzare, apartament cu regimul de inaltime P+E, partea laterala a unui triplex, avand suprafata utila de 110 mp, se vinde nemobilat, parțial mobilat sau full mobilat și utilat Compartimentare practică: Parter hol, living + dining , bucătărie închisă și baie Etaj 3 dormitoare și o baie spațioasă Încălzire ...

1718 EUR/m2 | 110 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 cam dec etaj intermediar zona Complex Studentesc langa Fac de Drept
10
2

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 60 mp, 1 baie, balcon, posibilitate de monatare centrala proprie, amenajari clasice, zona Sala Olimpia Complex Studentesc. Pret: 105000 euro Tel: 0736170308

1750 EUR/m2 | 60 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Balcescu
4
116

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Balcescu

Ap. 2 camere mobilat și utilat situat în zona Balcescu. Se inchiriaza pe termen lung , etaj 3 , 45 mp. Pt mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati !

45 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Zona medicina- Neptun, 3 camere decomandat  CENTRALA PROPRIE
16
2

Zona medicina- Neptun, 3 camere decomandat CENTRALA PROPRIE

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 3 camere, model confort 1 sporit, decomandat. Foarte spatios, situat aproape de Fac de Medicina, zona Splaiul Nistrului intr-un imobil construit in anul 1980 situat la un parter inalt cu o suprafata de 80 mp. Dispune de 2 dormitoare, living, bucatarie separata, ...

80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
17

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Oferim spre inchiriere un apartament cu 1 cameră, suprafata 36 mp, etaj 2. Locație excelentă pentru acces rapid spre centru. Este mobilata si utilata aragaz,frigider,masina de spalat. Pentru mai multe informații, sunați la numărul afișat.

36 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat ETAJ 1 contor de gaz zona Mircea cel Batran
8

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 1, contor de gaz separat, su 65 mp, zona Mircea cel Batran. Pret: 126000 euro Tel: 0736170308

1938 EUR/m2 | 65 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

Ap 2camere, et 3 din 3,Sagului-Dambovita, bloc nou CT,AC
20

Ap 2camere, et 3 din 3,Sagului-Dambovita, bloc nou CT,AC

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat in zona Sagului-Dambovita, aproape de Shopping City, intr-un imobil construit in anul 2016. Model confort 1 decomandat, la etajul 3 din 3 cu o suprafata utila de 65 mp, cu 1 baie cu vana si geam. Apartamentul dispune de centrala proprie pe ...

65 m2

sagului, Timisoara, Timis

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia
15

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 2, semidecomandat, centrala proprie, situat la etajul 2 din 4, su 50 mp, balcon tip logie, mobilat si utilat, amenajat modern, zona Dacia. Pret: 95000 euro Tel: 0736170308

1900 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Buziasului
3
17

Garsoniera de inchiriat in zona Buziasului

Va prezentam garsoniera moderna in zona Buziasului , cu o suprafata de 27 mp , amplasata la etajul 3 din 4. Se prezinta mobilata si utilata .Arhitectura modernă și materialele de calitate creează atmosfera ideală pentru noua dumneavoastră casă. In apropiere se regasesc magazine numeroase , Lidl , Auchan ...

25 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apart 2 cam amenajat Elisabetin-Balcescu
13

Apart 2 cam amenajat Elisabetin-Balcescu

Va propunem spre inchiriere un apartament la casa cu 2 camere situat in zona Elisabetin, la curte comuna, aproape de Spitalul OncoHelp, Piata Balcescu, amenajat, mobilat si utilat lux, CENTRALA PROPRIE. Pret solicitat de proprietar de 450 euro + 1luna garantie. Se percepe comision. Pentru detalii si ...

50 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Aradului
5
19

De inchiriat apartament 1 camera in zona Aradului

Apartament o camera de inchiriat, mobilat si utilat complet. Se află pe Calea Aradului, în apropierea mall urilor Auchan Nord, Iulius Town și a campusului Universitar USAMV, acces la supermarket-uri (Lidl, Penny), piețe locale și stații de transport în comun (autobuz, tramvai, taxi)

27 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1733 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Badea Cartan
3
24

De inchiriat apartament cu o camera in zona Badea Cartan

Inzhiriez un apartament cu o camera aflat la etajul 1 4 ,in zona Badea Cartan. Acest apartament dispune de o suprafata de 30 mp. Apartamentul se bucura de o pozitionare privilegiata, oferind acces rapid la diverse puncte de interes din zona: - Lidl-7 minute de mers pe jos - Statii de transport in comun ...

30 m2

Badea+Cartan, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan Buziasului, zona mixta UTR M3, pt. cladire cu 7 etaje
12
1

Se oferă spre vânzare teren intravilan cu construcție existentă, situat în Timișoara, într-o zonă mixtă UTR M3, cu regim de construire deschis, adiacentă arterelor principale de trafic – ideal pentru investiții rezidențiale, comerciale sau mixte. Caracteristici teren: Suprafață teren: 1.960 mp, Front ...

1,960 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Centrala
6
144

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Centrala

Oferim apartament cu 2 camere zona centrala la 5 minute de Medicina 1, dotat cu televizor in dormitor si in living, parchet laminat. Camere mari suprafata de 56 mp2 situat la etajul 1, totul recent renovat.

56 m2

Take%2525252bIonescu, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea