Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere  Sagului
16
3

Apartament 2 camere Sagului

De vanzare apartament cu 2 camere , aproape de Shopping City l etajul 7 din 10 , bloc cu lift nou, blocul este izolat, are o suprafata utila de 47 mp, este compus din : living, dormitor, bucatarie, baie, debara, balcon si o baoxa inxclusa in CF , incalzire cu centrala proprie pe gaz, aer conditionat, ...

1851 EUR/m2 | 47 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Calea Sagului
3
30

De inchiriat garsoniera in zona Calea Sagului

Inchiez garsoniera in zona Calea Șagului mobilată și utilată, ocupabila imediat. Este situata la etajul 4, are o suprafata de 20 mp, zonă liniștită.

20 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Gheorghe Lazar
3
11

De inchiriat apartament 1 camera in zona Gheorghe Lazar

Inchiriez apartament 1 camera in zona Gheorghe Lazar , pe termen lung , minim 1 an ! Apartamentul este recent renovat , complet mobilat si utilat . Este dotat cu pat , Tv , cablu + internet , bucatarie complet echipata cu plita electrica incorporata, hota electrica etc. Ocupabil imediat! Cer si ofer ...

35 m2

Gheorghe+Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera  in zona Complexului
3
27

De inchiriat apartament cu o camera in zona Complexului

Avem placerea de a va propune in exclusivitate spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc, foarte aproape de locatiile de interes cum ar fi: facultati, magazine, localuri, etc., si de zona Centrala a orasului. Apartamentul este situat la etajul 2, avand o suprafata de ...

30 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament 2 camere in zona Girocului
6
30

De vanzare apartament 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un superb apartament 2 camere, situat in zona Cal. Girocului. Apartamentul se afla la etajul 2 si are o suprafata de 55 de mp. Dispune de centrala proprie prin condensare si toate tevile sunt trase sub pardoseala. Bloc izolat si acoperis tigla. Mai multe informatii si detalii ...

1537 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.
10
1

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.

Braytim, la asfalt, casa cu 4 camere, P+E, 105 mp utili, terasa de 15 mp, balcon, cu 3 dormitoare, bucatarie inchisa, debara, 2 bai, posibilitate de alegere a finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, 2 locuri de parcare, toate utilitatile, 210.000 Euro, comision 0%. 0755793075

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
32
4

De vanzare, casa in Braytim, P+E, 5 camere, dormitor la parter, 3 bai, spatiu de depozitare in pod, curte amenajata, pompa de caldura, panouri solare, parchet lemn masiv triplustratificat, travertin, 319.000 Euro, negociabil. 0755793075

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.
19
6

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.

De vanzare, casa in Braytim, 5 camere, P+E+POD, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, spatiu de depozitare in pod, finisaje premium, 290.000 Euro, negociabil. 0755793075

2231 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Telegrafului
5
40

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Telegrafului

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Telegrafului. Apartamentul este situat la etajul 2 si se desfasoara pe o suprafata de 27 mp. Compartimentarea se face astfel: baie , bucatarie , dormitor. Apartamentul se inchiriaza complet mobilat si utilat. Va asteptam cu drag la vizio ...

27 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.
3
2

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.

De vanzare, zona Sagului, aproape de Piata Doina, apartament cu 2 camere, in bloc izolat, cu posibilitate de montare centrala proprie, etaj intermediar, termopan complet, usi noi, usa metalica la intrare, in curs de renovare, 67.000 Euro. 0755793075

1675 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.
10
6

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.

De vanzare, 1 2 de duplex in zona Torontalului, 4 camere, pe parter, 3 dormitoare, 2 bai, camera tehnica, terasa, teren 285 mp, finisaje cu posibilitate de alegere, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, acces auto in curte, gard de beton si fier forjat, 170.000 Euro, negociabil. 0755793075

2000 EUR/m2 | 85 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Bucovina
3
17

De vanzare apartament cu o camera in zona Bucovina

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera model confort 1 decomandat etaj 3 din 4, apartamentul dispune de o suprafata utila de 28 mp. Se afla in zona Bucovina langa parc si noua cresa modelul cu patru apartamente pe nivel baie cu vana amenajari cum se vad in poze! Se accepta si credit ban ...

1786 EUR/m2 | 28 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Cabinet medical de inchiriat in incinta DENOVOCLINIC - ID C5313
14
8

ID intern: C5313 Cabinete medicale de inchiriat in Timisoara pe strada Emanoil Gojdu, nr. 4, in incinta DENOVOCLINIC. FOXFORT propune in exclusivitate cu COMISION 0% spre inchiriere cabinet medical situat pe strada Emanoil Gojdu, nr. 4. Suprafata cabinetetului este de 28 mp. Imobilul este utilat conform ...

28 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

De inchiriat  garsoniera zona Medicinei
3
91

De inchiriat garsoniera zona Medicinei

Inchriez garsoniera cu o suprafata de 25 mp, se afla la etjul 2. Este mobilat si utilat complet, renovat recent. Cer si ofer seriozitate

25 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Zone Cafe 2. Casa individuala. Panouri Fotovoltaice.
9
9

Casa individuala pe Calea Urseni, aproape de restaurant Zone Cafe 2, si cu acces facil pe centura SUD a Timisoarei, regim de inaltime P+1, suprafata utila de 120 mp, teren de 315 mp, imprejmuit cu gard din beton, incalzire in pardoseala, panouri fotovoltaice incluse, finisaje la alegere pentru parter, ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

apartament cu 2 camere zona Freidorf de inchiriat
4
29

apartament cu 2 camere zona Freidorf de inchiriat

Inchiriez apartament cu 2 camere zona Freidorf aproape de statia de autobuz.Apartamentul are centrala proprie pe gaz , masina de spalat rufe noua si este complet mobilat. Suprafata utila 52 mp , etaj 4.

52 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Calea Circumvalațiunii
4
26

Vand apartament cu 2 camere situat pe Calea Circumvalațiunii la etajul 4 al unui bloc cu lift. Imobilul are o suprafata de 55 mp. Apartamentul se vinde mobilat si utilat , dotat cu centrala proprie si aer conditionat. Localizare foarte buna , la 10 min de Iulius Mall , Kaufland la 2 min ,acces facil ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Langa Punctele Cardinale. Ideal pentru birou.
11

Langa Punctele Cardinale. Ideal pentru birou.

De inchiriat, spatiu comercial, ideal pentru birou, zona centrala, aproape de Punctele Cardinale, complex ISHO, Piata Unirii, compartimentat in 2 incaperi, grup sanitar, chicineta, acces separat din exteriorul cladirii, pret 400 Euro luna, usor negociabil. 0755793075

33 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Odobescu
3
7

De inchiriat apartament 1 camera in zona Odobescu

Apartament cu 1 cameră de inchiriat in zona Odobescu,pe str.Gheorghe Baritiu,suprafata de 35 mp, la etajul 3. La câteva minute de mers pe jos de UPT și de stații de tramvai. Pentru informatii,va rugam sa contactati numarul afisat!