Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina
7
2

2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, centrala proprie, aer conditionat, necesita mici imbunatatiri dupa fostii chiriasi, situat la etajul 3 din 4, bloc cu acoperis, zona Bucovina, Pret: 96000 euro Tel: 0736170308

1714 EUR/m2 | 56 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera zona Torontalului
3
12

De inchiriat garsoniera zona Torontalului

Se ofera spre inchiriere garsoniera in zona Torontalului,la parter,cu o suprafata de 28 mp,compelt utilata si mobilata,detine un balcon inchis. Inchirierea se face incepand cu data de 1 a lunii,pe termen lung. Se accepta deasemenea si animale de companie. Sunati la numarul de telefon afisat pentru v ...

28 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apart 1 cam Balcescu parter centrala proprie
7
7

Apart 1 cam Balcescu parter centrala proprie

De vanzare apartament 1 camera parter zona Balcescu 24 5 mp utili (camera mare baie hol ) boxa la subsol (in CF) centrala termica proprie (2024) la 10 min de centrul orasului. Ideal pentru locuit, birou sau investiție regim hotelier. Pret: 59.900 euroneg

2496 EUR/m2 | 24 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Cetatii
3

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Cetatii

Ofer spre inchiriere apartament o camera mobilat si utilat complet cu frigider , plita electrica , cuptor electric , televizor ,masina de spalat etc. Se afla in zona Cetatii in apropiere de statia de tramvai . Apartamentul este imediat ocupabil . Suprafata 33mp ,etaj 3 .

33 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
inchiriere un apartament cu o camera in zona Olimpia Stadion
3

Ofer spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Olimpia Stadion la parter, cu o suprafata de 34 mp, complet utilata si mobilata! Recent renovata!

34 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie etaj intermediar zona Odobescu
15
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere - Zona  Sagului
4
1

Apartament cu 2 camere - Zona Sagului

Inchiriez apartament cu 2 camere semidecomandat, cu o suprafata de 30 mp, la etajul 3, utilat si mobilat

Sagului, Timisoara, Timis

Aradului, 3 camere spatios, mobilat, utilat, CT, AC
8

Aradului, 3 camere spatios, mobilat, utilat, CT, AC

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere model confort 1 decomandat, situat in zona Aradului intr-un bloc turn la etajul 6 din 6 cu lift, suprafata utila 70 mp, cu vedere pe doua parti, 2 bai(cu vana si geam, cabina de dus), 1 balcon, clima, incalzire cu centrala proprie, geamuri tip termopan, ...

1943 EUR/m2 | 70 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie boxa zona Parvan Complex Studentesc
7
1

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 70 mp, centrala proprie, boxa la subol, la etajul 4 cu acoperis de tigla, aer conditionat, zona Parvan. Pret: 130000 euro Tel: 0736170308

1831 EUR/m2 | 71 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Soarelui-Girocului. Etaj intermediar. GARAJ. Boxa. Bloc izolat. 2 BAI
6

Vand apartament cu 3 camere, 65 mp utili + 2 BALCOANE inchise, 2 BAI, ETAJ INTERMEDIAR, decomandat, in bloc izolat termic exterior, in zona Girocului. Ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interior celulare, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, aer conditionat. ...

2077 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

4 cam decomandat etaj 3din4 Girocului centrala proprie negociabil
9
1

Va propunem spre vanzare un apartament cu 4 camere model conf 1 decomandat in zona Girocului la etajul 3 din 4 cu 2 apartamente pe nivel vedere pe doua parti baie cu geam WC serviciu 2 balcoane si 2 holuri. Incalzirea cu centrala proprie pe gaz. A fost recent renovat are parchet gresie faianta usa metalica ...

1731 EUR/m2 | 78 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
3

3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114500 euro , usor ...

1636 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Bloc Nou. Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1
6

Bloc Nou. Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1

Vand apartament cu 3 camere, 2 bai, 65 mp utili + terasa, etaj 1, in BLOC NOU, izolat termic exterior, in zona Braytim. Centrala proprie cu incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, aer conditionat. Complet MOBILAT si utilat, un loc de parcare inclus in ...

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Ap 2 camere Aradului - Torontalului bloc nouparter
20
3

Ap 2 camere Aradului - Torontalului bloc nouparter

Va oferim spre vanzare un superb apartament cu 2 camere situat intr-un bloc nou in zona Torontalulului - Aradului la parter din 9 nivele. Apartamentul are o suprafata utila de 62 mp la care se adauga 2 balcoane de 9mp si 7mp. Total 78 mp si este situat in complexul Iris. Apartamentul este compus din ...

2226 EUR/m2 | 62 m2

aradului, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Piata 700
8
1

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Piata 700

De inchiariat, apartament cu 2 cameree, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, situat la parter, mobilat si utilat, Piata 700. Pret: 450 euro Tel: 0736170308

50 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Calea Circumvalațiunii
4
26

Vand apartament cu 2 camere situat pe Calea Circumvalațiunii la etajul 4 al unui bloc cu lift. Imobilul are o suprafata de 55 mp. Apartamentul se vinde mobilat si utilat , dotat cu centrala proprie si aer conditionat. Localizare foarte buna , la 10 min de Iulius Mall , Kaufland la 2 min ,acces facil ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Take Ionescu
5
3

Apartament cu o camera in zona Take Ionescu

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera,zona Take Ionescu, o suprafata de 40 mp, se afla la etajul 1. Apartamentul este mobilat si utilat la prima inchiriere. Pretul : 300 euro

40 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Langa Zone 2. Bucatarie inchisa. Spatios - 53 mp utili. Disponibil imediat
13

Vand apartament cu 2 camere, bucatarie INCHISA, etaj 2, in bloc nou - 2021, zona Braytim - Calea Urseni, spatios 53 mp utili + TERASA 5 mp, complet mobilat si utilat, centrala proprie, model cu pod propriu in suprafata de 40 mp, inscris in CF, un loc de parcare. Pret 103.900 Eur., negociabil. Se accepta ...

1960 EUR/m2 | 53 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Complex Studentesc
3
38

De inchiriat apartament 1 camera in zona Complex Studentesc

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc. Are o suprafata de 35mp, etajul 1. Detalii suplimentare la numărul afișat.

35 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc
19
9

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc

Va propunen spre vânzare 1|2 duplex, cu o suprafata de 127 mp utili, P+E, 5 camere, teren 257 mp, lânga benzinaria ESO, la intrare în Giroc, 100 metri de Timisoara. Casa se vinde mobilata si utilata. Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie, cu ajutorul încalzirii în pardoseala. Casa este ...

1630 EUR/m2 | 127 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Complexul Studentesc
4
13

Va propunem spre inchiriere un apartament 2 camere, situat in zona facultatilor. Apartamentul se afla la parter inalt si are o suprafata de 45 de mp. Dispune de centrala proprie. Este chiar pe Str. Ion Vidu, la doar cateva minute de mers pe jos de Politehnica, Vest, Complex Studentesc, se regasesc in ...

45 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Freidorf
4
1

Apartament cu 2 camere in zona Freidorf

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Freidorf, etaj 1, o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat, cu cheltuieli mici. Se accepta si animale de companie. Va asteptam la vizionare!