Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere, Judetean, complet mobilat si utilat
18

Apartament 2 camere, Judetean, complet mobilat si utilat

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, pozitie excelenta, la 2 minute de spitalul Judetean, aproape de magazine, parcuri, scoli si gradinite. Este situat la etajul 4 intr-un imobil P+5. Apartamentul este compartimentat astfel: - Hol acces incapator; - Living ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament 1 camera Zona  Torontalului
3
2

Apartament 1 camera Zona Torontalului

Ofer spre inchiriere apartament lux 1 camera zona Torontal . Apartamentul este decomandat , 42 mp compus din bucatarie mare , dormitor si baie . Apartamentul a fost renovat recent cu materiale de cea mai buna calitate. Este situat la etajul 1. Pret usor negociabil

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
CI650 Tipografilor-Take Ionescu,2 camere,Lux
16

CI650 Tipografilor-Take Ionescu,2 camere,Lux

Agentia AV Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, complet RENOVAT si UTILAT, cu suprafata utila de 49 mp, situat la Parter din 4, in zona Tipografilor,langa Take Ionescu, aproape de Medicina. Nu este la bulevard, blocul este din caramida si are acoperis. Este pe strada Bucuresti. Oportunitate ...

2612 EUR/m2 | 49 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, Zona Lipovei, Timisoara
10

Apartament cu 3 camere, de vanzare, Zona Lipovei, Timisoara

Agentia Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, in Timisoara, judetul Timis, Zona Lipovei, zona foarte bine cotata si apreciata pentru accesibilitate si facilitati. Imobilul are o suprafata utila de 61 mp si este compartimentat astfel: - hol de acces - living cu canapea - ...

2098 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 3 camere zona Piata Maria
5
1

Apartament cu 3 camere zona Piata Maria

Spre inchiriere apartament cu 3 camere in zona Piata Maria,recent renovat,cu centrala proprie, are 70 mp, etaj 1. Apartamentul dispune de 3 camere confort 1, avand bucatarie,baie si balcon. Dispune si de loc de parcare. Mai multe informatii la numarul de telefon.

70 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Calea Sagului
5
1

Apartament cu o camera in zona Calea Sagului

Va oferim spre inchiriere un apartament decomandat cu o camera, situat la etajul 3 4, cu lift situat in zona Calea Sagului. Acest apartament dispune de o suprafata de 25 mp si este compartimentat astfel: Apartamentul se bucura de o pozitionare privilegiata, oferind acces rapid la diverse puncte de interes ...

25 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 camere parter cu terasa sau etajul 2 din 3 Braytim
12
5

3 camere parter cu terasa sau etajul 2 din 3 Braytim

De vanzare apartament cu 3 camere, cu o suprafata de 70 mp utili, terasa generoasa , 2 bai, situat la etajul 2 din 3, sau parter cu terasa generoasa, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat in zona Braytim, la cateva minute de magazinul Penny din Giroc. ...

1743 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si mobilat Soarelui Braytim
18

Apartament cu 2 camere mobilat si mobilat Soarelui Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere decomandat în zona rezidentiala-Soarelui-Braytim, Timisoara, cu o suprafata de 48 mp utili, plus 6 mp terasa, compus din living,dormitor, bucatarie, baie, hol, terasa, 2 locuri de parcare. Apartamentul este dotat cu centrala proprie pe gaz ( montata în afara apartamentului, ...

1937 EUR/m2 | 49 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Aproape de Lidl de pe TORONTALULUI !
9
2

Etaj intermediar. Aproape de Lidl de pe TORONTALULUI !

Propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, intr-un bloc izolat termic, aproape de Lidl de pe TORONTALULUI, mijloace de transport, gradinita si scoala generala 24 in apropiere; Apartamentul se afla la etajul 4 din 10, lift schimbat; Model semidecomandat, cu vedere pe o parte (lateral), geam la baie, ...

1962 EUR/m2 | 52 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Centrala
3

Apartament cu o camera in zona Centrala

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona centrala,in zona linistita,la 250 metri de statia de autobuz. Situat la etajul 1, suprafata de 30 mp, recent renovat, cu centrala proprie. Va asteptam la vizionare!

30 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

3 camere Calea Urseni
6
1

3 camere Calea Urseni

De vanzare apartament cu 3 camere, cu o suprafata de 69 mp utilă, 2 terase, baie, bucătărie, la etajul 3, în bloc cu 3 etaje, construit în 2018,loc de parcare inclus. Zonă liniștită. Apartamentul se afla la 2 minute de Mega image de pe Calea Urseni. Pret. 105.000 euro Telefon. 0723674418

1529 EUR/m2 | 69 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Gheorghe Lazar
3
109

De inchiriat apartament 1 camera in zona Gheorghe Lazar

Se ofera spre inchiriere un apartament o camera situat la etajul 2 .Apartamentul este IMPECABIL, totul este nou si DE LUX. Suprafata utila este de 37 mp. Pentru mai multe informatii sau o posibila vizionare va rog sa ma contactati!

37 m2

Gheorghe%2bLazar, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, Zona Sagului, aproape de Generala 2
8
2

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat in zona Sagului, pozitie excelenta, situat la etajul 3 intr-un imobil P+4, cu acoperis cu tigla. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite ...

1719 EUR/m2 | 64 m2

sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat spatii birouri (SAD) in Complexul Studentesc, 180 mp utili
9

Spatii birouri de inchiriat in Timisoara, zona Complex Studentesc. FOXFORT va propune spre inchiriere un spatiu de birou situat in Timisoara, zona Complex Studentesc. Spatiul se intinde pe 2 etaje, la etajul 1 si 2 intr-o cladire de birouri cu regim de inaltime Parter + 2 Etaje. Spatiul are o suprafata ...

180 m2

Timisoara, Timis

Vila  cu 4 dormitoare  LA 1 MINUT DE KAUFLAND zona Girocului-Braytim