Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Bloc nou. Parcare inclusa. Caramida integral. Etaj 1 si etaj 2.
6
1

ImoPuls va propune o Constructie Noua – 2025 in zona Unitatii Militare, cu o arhitectura deosebita, moderna, cu apartamente de 1, 2 si 3 camere compartimentate excelent. Locuintele sunt racordate la toate utilitatile publice, se predau la "cheie", care beneficiaza si de locuri de parcare incluse in pret. ...

2124 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera. zona  Elisabetin centrala proprie
13
4

1 camera. zona Elisabetin centrala proprie

De vanzare 1 camera situat in zona Elisabetin, Constantin Brincoveanu, cu o suprafața utilă: de 20mp , compus dintr-o cameră, hol, baie, boxa, incalzire cu centrala proprie pe gaz, situat la casa - 3 vecini in curte - cu pod mansardabil, gradina , totul nou, pret 44000 euro.

2200 EUR/m2 | 20 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, de vanzare, etajul 3, zona Steaua, Timisoara
6

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Steaua. Apartamentul este situat la etajul 3 si are o suprafata de 60 mp. Compartimentare: - Hol mare - Bucatarie - Dormitor - Living - Baie cu cada - ...

1517 EUR/m2 | 60 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern 2 camere, 57 mp, etaj 3, Nord One
9
1

Apartament modern 2 camere, 57 mp, etaj 3, Nord One

Descoperă rafinamentul urban într-un apartament premium situat în ansamblul rezidențial Nord One Brediceanu, una dintre cele mai exclusiviste dezvoltări din inima Timișoarei, în apreciatul „cartier Vienez”. Situat la etajul 3, acest apartament cu 2 camere impresionează printr-o suprafață utilă de 57 ...

57 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere de inchiriat, zona Giroc, Timisoara
8

Apartament cu 2 camere de inchiriat, zona Giroc, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, spatios si luminos, situat in zona Giroc, o zona linistita, foarte aproape de Timisoara, potrivit pentru o familie, cupluri sau studenti care isi doresc o locuinta unde sa se simta confortabil si cu sentimentul de ...

56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

MT208 Apartament 2 camere, de INCHIRIAT-Dumbravita, etaj 1, zona Mures
15
3

AV-Estate va propune spre inchiriere apartament cu 2 camere, decomandat, avand suprafata utila de 58 mp, situat la etajul 1 + Mansarda, intr-un imobil in regim de inaltime P+1E+M, situat in Dumbravita - zona Mures. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: Etajul 1: - 1 living open space cu bucatarie; - ...

58 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vanzare, bloc nou, zona Centrala Timisoara
12

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat situat in proximitatea Pietei 700 din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 8 intr-un imobil construit in anul 2012, dotat cu 5 lifturi, avand astfel o vedere panoramica excelenta ...

3411 EUR/m2 | 73 m2

Timisoara, Timis

3 camere zona Garii centrala proprie
5

3 camere zona Garii centrala proprie

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 semidecomandat , situat la parter inalt intr-un bloc turn cu 8 nivele, blocul are lift, suprafata 58mp utili , vedere pe 2 parti, 1 baie, 1 debara pentru depozitare, incalzire cu centrală termică proprie,montată recent, boxă trecută în CF, se vinde mobilat ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

garii, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului
4
25

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului

Inchiriez apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet, se accepta animale de companie, se afla la etajul 2, cu o suprafata de 55 mp, incalzirea se realizeaza prin intermediul incalzirii in pardosea.

55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, parter cu balcon si centrala gaz, Elisabetin-Kiriac-Sagul
9

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Elisabetin -Sagului- Kiriac la parter cu balcon, model confort 1 semidecomandat, 53 mp utili, incalzirea si apa calda este deservita de centrala proprie pe gaz, se vinde partial mobilat. Pret solicitat de proprietar de 93000 euro. Se ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

sagului, Timisoara, Timis

Spatiu comercial 51 mp, de inchiriat , Central - Nord One, Timisoara.
4

APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere spatiu comercial, 51mp, Nord-One - 700 . Spatiul are o suprafata de 51 mp open-space si un grup sanitar. Spatiul se afla in zona centrala a Timisoarei aproape de Piata 700 intr-o zona in plina dezvoltare. Amenajarile se pot deduce in limita unor bugete stabilite. ...

51 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera  in zona Complexului
3
28

De inchiriat apartament cu o camera in zona Complexului

Avem placerea de a va propune in exclusivitate spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc, foarte aproape de locatiile de interes cum ar fi: facultati, magazine, localuri, etc., si de zona Centrala a orasului. Apartamentul este situat la etajul 2, avand o suprafata de ...

30 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

DUPLEX INDIVIDUAL - SEPARAT PRIN DRESSING - CARTIER EUROPA - CONSTRUCTIE SI ZONA TOP
13

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va prezenta spre vanzare un duplex precum o casa individuala in cea mai cautata zona din Mosnita Noua ( cartier Europa ). Termen de finalizare Iunie 2026 ! Duplexul este separat prin dressing si ofera spatii foarte generoase atat la parter cat si la etaj ...

2000 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1
20
1

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1

Va propunem spre vanzare un apartament la casa tip vila, constructie din caramida (4 apartamente in total), Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, bucatarie, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa , 1 baie cu geam si cada. Totul este decomandat. La subsol sunt boxele, Apartamentul necesita ...

1533 EUR/m2 | 60 m2

sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului
4
2

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului

Oferim spre inchiriere apartament 2 camere in zona Girocului,decomandat,in apropierea Spitalului Judetean, la etajul 1,cu o suprafata de 55mp,complet utilat si mobilat. Apartamentul este racordat la gaze si este dotat cu centrala termica. In imediata sa apropiere se afla magazine,centre comerciale,diverse ...

55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Aeroport
3
24

De inchiriat apartament 1 camera in zona Aeroport

Inchiriez apartament cu o camera in zona Aeroportului. Are strictul necesar : masina de spalat , mobila , tv, aragaz , frigider . Imobilul este situat la etajul 4 avand o suprafata de 28 mp. Pentru mai multe informatii nu ezitati sa sunati!

28 m2

AEROPORT, Timisoara, Timis

3 cam 2 bai  Dorobanti / Simion Barnutiu Centrala proprie+boxa
15
2

3 cam 2 bai Dorobanti / Simion Barnutiu Centrala proprie+boxa

De vanzare apartament 3 camere confort 1, decomandat, vedere pe doua parti, model mare, zona Dorobantilor / Simion Barnutiu aproape de Spitalul Victor Babes , 75 mp utili + balcon mare de aprox 12 mp. - centrala pe gaz - 2 bai, debara utila pt depozitare, - renovat complet - complet mobilat si ...

75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Modern- 5 camere- deosebit - 3 bai- renovat integral
15

Modern- 5 camere- deosebit - 3 bai- renovat integral

IM Imobiliare ofera spre vanzare apartament cu 5 camere si 3 bai, model atipic si deosebit, cu scara interioara. Apartamenul este complet renovat (gresie/parchet/faianta/ usi/ bai/instalatii termice si sanitare). Confortul termic este asigurat de centrala termica proprie pe gaz. Zona foarte buna cu acces ...

1199 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
2

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amensjari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare in Timisoara - Zona Aradului, Agronomie
7
21

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1975, structura prefabricat beton. ...

1439 EUR/m2 | 41 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Centrala
3
4

Apartament cu o camera in zona Centrala

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona centrala, etaj 1 din 3, renovat recent,utilat modern, instalatie electrica noua, instalatii electrice noi, suprafata de 30 mp. Va asteptam la vizionari!

22 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

3 camere decomandat  zona Medicina - CENTRALA PROPRIE
17
2

3 camere decomandat zona Medicina - CENTRALA PROPRIE

Va propunem spre inchiriere apartament cu 3 camere confort 1 decomandat spatios situat aproape de Fac de Medicina, zona Splaiul Nistrului intr-un imobil construit in anul 1980 situat la un parter inalt cu o suprafata de 80 mp. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI PROPRII costurile de intretinere ...

80 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicinei
5
19

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicinei

Se ofera spre inchirere apartament cu 2 camere decomandat, zona Medicina, complet mobilat si utilat, prima inchirere, totul nou, incalzire: centrala proprie. Apartamentul este spatios cu o suprafata de 50mp si este situat la etajul 3.