Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Bloc nou. 3 camere. Mobilat si utilat
8
5

Bloc nou. 3 camere. Mobilat si utilat

Apartament cu 3 camere in zona Buziasului, 2 terase in suprafata de 15 mp, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala. Acesta dispune si de un loc de parcare. Este situat la parter Se vinde mobilat si utilat conform pozelor de promovare Pret 119.999 Eur Neg Tel 0725680996

1846 EUR/m2 | 65 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Central, 4 camere, 2 bai, 2baloane, centrala proprie
20
4

Central, 4 camere, 2 bai, 2baloane, centrala proprie

Va propunem spre vanzare un apartament in centrul orasului langa Punctele Cardinale, Tribunal, 5 minute pe jos de Piata Unirii. Intr-un imobil izolat termic cu 10 etaje si lift reconditionat. Apartamentul se afla la etajul 4 si dispune de 4 camere, 2 bai, 2 holuri, 2 balcoane, bucatarie mare cu camara ...

1856 EUR/m2 | 97 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa in Braytim. Cu dormitor la parter. Mobilata si utilata.
19
7

Braytim, casa cu 5 camere de vanzare, P+E+POD, 4 dormitoare din care unul la parter, 2 balcoane, 2 terase, bucatarie separata cu debara, acces auto in curte cu posibilitate de carport, gradina amenajata, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala, clima, mobilata si utilata, 245.000 Euro, negociabil. ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, 2 bai, etaj intermediar, zona Aradului
12
1

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere si 2 bai, situat la etajul 3 din 4 al unui bloc in zona Aradului. Zona este linistita, apartamentul aflandu-se la un doar cateva minute fata de parc, scoala, market sau statia de autobuz. Apartamentul are o suprafata utila de 66 mp, fiind ...

2015 EUR/m2 | 66 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriez apartament 2 camere Central
5

Inchiriez apartament 2 camere Central

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere situat pe Bld. Revolutiei 1989 aflat in imediata apropiere a Universitatii de Medicina si la cateva minute de Piata Unirii si Piata Victoriei. Imobilul dispune de doua dormitoare , o baie spatioasa, bucatarie. Pretul inchirierii este de 280E luna, plus garantia ...

46 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Traian
3
22

De inchiriat garsoniera in zona Traian

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Traian, dotata cu toate cele necesare si cu o suprafata de 36 mp. Detine centrala propie,aer conditionat, este complet utilata si mobilata. Se accepta animale de companie. Va asteptam la vizionare!

36 m2

Traian, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere -Zona Complexului Studentesc
4

Apartament cu 2 camere -Zona Complexului Studentesc

Inchiriez aprtament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 3, cu centrala proprie, loc de parcare in spatele blocului. Se accepta animale de companie

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

De vanzare apartament o camera zona Torontalului
4
6

De vanzare apartament o camera zona Torontalului

Se ofera spre vanzare apartament cu o camera , zona Torontalului , etaj 2 , bloc izolat termic , centrala proprie , aer conditionat , complet mobilat si utilat. Suprafata utila 32 mp. Pentru mai multe informatii , sunati la nr afisat !

2188 EUR/m2 | 32 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Dacia
3

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dacia

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Dacia, la etajul 3, suprafata de 30 mp. Apartamentul este situat intr-o zona buna, in apropiere de scoli,farmacii,supermarket,piata,centre comerciale,etc. Dispune de centrala proprie pe gaz. Va rugam sa ne contactati pentru mai multe detalii ...

34 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

garsoniera de inchiriat in zona Olimpia
4
8

garsoniera de inchiriat in zona Olimpia

Închiriez garsonieră modernă, situată într-o zonă verde și liniștită Sala Olimpia (Olimpia-Stadion), ideală pentru o persoană sau un cuplu. La 5 minute de Stadionul Dan Păltinișanu și Sala Olimpi, aproape de Universitatea de Vest, mijloace de transport, supermarketuri (Lidl, Profi, Kaufland), parcuri. Garsoniera ...

25 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Comision 0%. Casa in Braytim. La asfalt. Bucatarie inchisa. 3 dormitoare.
12
2

De vanzare, casa cu 4 camere in Braytim, la asfalt, compartimentata excelent, cu bucatarie inchisa si debara, camera tehnica, terasa spatioasa, 3 dormitoare, balcon, 2 bai, cu geam ambele, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, 2 locuri de parcare incluse in pret, 210.000 Euro, ...

2079 EUR/m2 | 101 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii
3
5

Apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat . Ro

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Take Ionescu
5
10

De inchiriat apartament 2 camere in zona Take Ionescu

Apartament de 2 camere , situat într-una dintre cele mai apreciate zone ale orașului Take Ionescu, la doar câteva minute de centrul Timișoarei.Are o suprafata de 47 mp situat la etajul 3. La doar câteva minute de mers pe jos de Piața Unirii și zona centrală. În apropiere: facultăți, supermarketuri, ...

47 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Langa Scoala 30. Bloc izolat. Etaj 2. Model cu 2 bai.
16

Langa Scoala 30. Bloc izolat. Etaj 2. Model cu 2 bai.

De vanzare, langa scoala 30, zona Soarelui, la etajul 2 intr-un bloc anvelopat, model cu 2 bai, bucatarie spatioasa, dressing, balcon inchis, amenajat complet, cu centrala proprie, clima, partial mobilat si utilat, 139000 Euro, negociabil. 0755793075

2106 EUR/m2 | 66 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
19
7

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Garsoniera in zona Medicinei
3

Garsoniera in zona Medicinei

Inchiriez garsoniera, mobilata si utilata la etajul 2, cu o suprafata de 23 mp.

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Aradului
4
52

De inchiriat apartament 2 camere in zona Aradului

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Aradului , semi-decomandat, cu o suprafata de 50 mp, la etajul 3. Se accepta animale de companie

50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Soarelui
4
253

De inchiriat apartament 2 camere in zona Soarelui

De inchiriat 2 camere semidecomandat complet mobilat si utilat :masina de spalat rufe , frigider , aragaz , geamuri termopan , gresie ,faianta , parchet laminat. Situat in zona Soarelui , statie de autobuz la 300 m. Suprafata 50 mp , etaj 2.

50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

In bloc nou. Langa Parcul Lidia Soarelui. Cu toate facilitatile pentru a te muta.
13

De inchiriat, apartament cu 2 camere, in bloc nou langa Parcul Lidia, zona Soarelui, spatios, cu incalzire in pardoseala, aer conditionat, rulouri electrice la toate geamurile, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus in pret, 450 Euro luna. 0755793075

50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Balcescu
3
24

Apartament cu o camera de vanzare in zona Balcescu

Apartament cu 1 cameră de vânzare în zona Bălcescu, 31 mp, etaj 1. Locuința este situată într-o zonă centrală, aproape de mijloace de transport, magazine și puncte de interes, fiind ideală pentru locuit sau ca investiție. Imobilul este bine întreținut și oferă acces rapid către centrul orașului. Pentru ...