Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Isho
4
23

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Isho

Apartament cu 1 cameră de închiriat în zona Isho, cu 31 mp utili, poziționat la etajul 1. Blocul se află într-o zonă liniștită, aproape de malul Begăi și cu acces facil către centre comerciale și mijloace de transport. Perfect pentru cei care vor să locuiască aproape de oraș, dar într-un mediu liniștit. Pentru ...

31 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
19

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Închiriere apartament Circumvalatiunii, Timisoara. Situată în zona Circumvalatiunii, la doar 5 minute de Lidl, cu acces facil către Iulius Mall, centrul orasului, gara. Detalii: Mobilată și utilată complet, etaj 2, intermediar, bloc cu lift, cu o suprafata utila de 33mp. Disponibila imediat! Se accepta ...

33 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, de vanzare, zona Blascovici, Timisoara
7
1

Apartament 2 camere, de vanzare, zona Blascovici, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Blascovici. Apartamentul are o suprafata de 41mp utili si este situat la etajul 1 intr-un bloc cu 4 etaje. - Hol de acces - Bucatarie - Living - Dormitor - ...

1829 EUR/m2 | 41 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Modern
4

Apartament cu o camera in zona Modern

Inchiriez apartament cu 1 camera, la etajul 3 cu o suprafata de 29 mp, mobilat utilat complet cu centrala proprie si se accepta animale de companie

29 m2

Modern, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 Duplex cu 4 camere  parc, magazin la doar 3 minute Braytim Giroc
6
3

Duplex cu 4 camere parc, magazin la doar 3 minute Braytim Giroc

Va propunem spre vanzare jumatate de duplex, construit în 2019 (caramida Porotherm, foarte bine izolat), cu o suprafata de 92 mp utili, 327 mp teren. Acoperis si terasa sunt acoperite cu tigla, podul este izolat, mansardabil. Încalzire prin centrala proprie 2 locuri de parcare în fata casei. Parter: ...

2380 EUR/m2 | 92 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere loc de parcare inclus  8 minute de tm.
9
3

Apartament cu 2 camere loc de parcare inclus 8 minute de tm.

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un imobil cu regim de inaltime P+ 2E+M locuinte colective in REMETEA MARE Constructia blocului este din anul 2023.Constructia este riguroasa cu izolatie exterioara cu finisaje de calitate superioara. Sunt apartamente cu 1 si 2 camere,3 camere. DOTARI:usi ...

1800 EUR/m2 | 40 m2

Lugojului, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere complet renovat- Amenajat lux- Pozitie excelenta
20

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere complet mobilat si utilat, ultrafinisat si amenajat cu designer, situat in Timisoara, zona Lipovei la 5 minute de Iulius Mall. Apartamentul se afla la etajul 1 intr-un imobil de 4 etaje si dispune de o suprafata utila de 84 m2. Compartimentarea ...

2964 EUR/m2 | 84 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere cu centrala+ boxa  zona Girocului langa Spitalul Judetean
11

Apartament cu 3 camere cu centrala+ boxa zona Girocului langa Spitalul Judetean

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, situat lângă Spitalul Județean și piață, la parterul blocului. Apartamentul sste alcatuit din: - 3 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol - 1 balcon Dispune de centrală termică proprie iar blocul este anvelopat Zona este foarte bine conectată, cu acces ...

1714 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Investitie ideala-Apartament cu 2 camere-bloc izolat termic-zona Lipovei
14
2

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Lipovei. Apartamentul se afla la etajul 4 intr-un imobil compus din Parter + 4 etaje + mansarda. Blocul are acoperis. Apartamentul are o suprafata utila totala de 53 m². Compartimentarea este semidecomandata oferind ...

1547 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 5 camere GIROCULUI
10
17

Apartament cu 5 camere GIROCULUI

De vanzare apartament structurat pe 2 niveluri cu scara interioara (tip Penthouse) cu suprafata utila de 110 mp, 5 camere, 2 bai cu vana si geam, bucatarie, hol, spatii de depozitare la etaj, balcon de 5 mp, mobilat si utilat, in zona Girocului, etaj superior. Pereti din zidarie BCA, izolati termic ...

908 EUR/m2 | 110 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat -Aradului- ideal pentru investitie!
19
1

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, situat in Timisoara, zona Aradului. Apartamentul se afla la etajul 4 intr-un imobil compus din Parter + 4 etaje. Apartamentul are o suprafata utila totala de 53,4 m² in care este inclus si un balcon inchis de 3,6 m². Apartamentul ...

1697 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 camere mobilat Girocului
8
4

2 camere mobilat Girocului

De vanzare apartament cu 2 camere, cu balcon , zona Girocului, decomandat mobilat utilat ,suprafata utila 55 mp, Bucatarie mare , hol mare , mobila sufragerie si Bucatarie aproape nou cumparate de la staer si Momax....etaj 4 din 4 cu acoperis de tigla izolat pe interior , apartament foarte calduros ...

1582 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

1 camere ideal pentru investitie zona Braytim
3
2

1 camere ideal pentru investitie zona Braytim

De vanzare apartament cu o camera 37 mp in Giroc. decomandat. Un loc de parcare este in pretul apartamentului. Finisaje de cea mai buna calitate Pret. 64.000 euro Telefon.0723674418

1730 EUR/m2 | 37 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere si 2 balcoane, Sagului - ID V4876
13
5

Apartament cu 3 camere si 2 balcoane, Sagului - ID V4876

ID intern: V4876 Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 3 camere, situat in localitatea Timisoara, zona Sagului, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1977, structura ...

1574 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 camere Calea Urseni
8
2

2 camere Calea Urseni

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj 2 din 3, suprafata 44 mp, balcon logie mare,cladire noua, an 2023, bucatarie închisa, centrala pe gaz, aer conditionat, încalzire în pardoseala, complet mobilat si utilat. Pret. 84999 euro negociabil . Telefon. 0723674418

1932 EUR/m2 | 44 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

 Apartament cu 3 camere si 2 bai-complet mobilat si utilat- Lipovei-124.400 Euro
20

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, situat in Timisoara, zona Lipovei. Apartamentul se afla la etajul 4 intr-un imobil compus din Parter+4 etaje. Blocul are acoperis. Apartamentul are o suprafata utila totala de 72m² care include si un balcon inchis de ...

1728 EUR/m2 | 72 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat  Giroc Braytim
5

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat Giroc Braytim

De vanzare apartament tip studio (1 camera), 36 mp utili + 1 balcon (6mp), complet mobilat . Apartamentul este aproape de magazine (lidl, penny, profi, mega), stație de autobuz. loc de parcare trecut in CF. Pret. 68500 euro Telefon. 0723674418

1903 EUR/m2 | 36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso
16
11

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 52 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 80000 euro Telefon. 0723674418

1538 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 1 mobilat si utilat Calea Urseni la cateva minute de Uzina de Apa
9
2

De vanzare apartament decomandat cu 2 camere, cu o suprafata de 47 mp, situat la etajul 1 din 3. Apartamentul este compartimentat, cu 1 dormitor living bucatarie inchisa baie hol terasa deschisa. Apartamentul se vinde complet utilat si mobilat si dispune de un loc de parcare. Apartamentul este ...

1979 EUR/m2 | 47 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului
8
5

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 2007, structura din lemn, ...

1363 EUR/m2 | 44 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat LUX TERASA DE 28 MP Braytim Uzina de Apa
10
5

De vanzare apartament luminos si modern, situat la etajul 3 din 3 (etaj retras), într-un bloc nou, construit în 2023, izolat termic, într-o zona lini?tita din Giroc, la 2 min de Timisoara. Suprafata utila: 65.5 mp Terasa generoasa: 28 mp Compartimentare: hol de intrare, living cu bucatarie open space, ...