Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 1 camera - Calea Aradului - parter - centrala proprie
6

Vă propunem spre vânzare un apartament cu o camera spațioasă și eficient compartimentată, situată în Timișoara, într-un imobil construit în anul 1980, la parter înalt, ideală atât pentru locuință personală, cât și pentru investiție. Apartamentul dispune de o suprafață utilă de 36 mp și a fost recent ...

2014 EUR/m2 | 36 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament decomandat cu  POD pe toata suprafata  si BOXA  Braytim
10
3

Vând apartament decomandat cu POD pe toata suprafata si BOXA Braytim

Vând apartament decomandat, situat în Giroc, la 5 minute de hotel IQ, la etajul 3 al unui imobil modern, într-o zonă liniștită, lângă parc și Profi. Suprafață: 54 mp, balcon spatios Etaj: 3 Pod cât tot apartamentul (în CF) + boxă inclusă Dotări: climă, centrală proprie , incalzire in pardoseala Loc ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie boxa zona Parvan Complex Studentesc
7
1

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 70 mp, centrala proprie, boxa la subol, la etajul 4 cu acoperis de tigla, aer conditionat, zona Parvan. Pret: 130000 euro Tel: 0736170308

1831 EUR/m2 | 71 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat  apartament 1 camera in zona Gheorghe Lazar
3
175

De inchiriat apartament 1 camera in zona Gheorghe Lazar

Inchiriez apartament 1 camera in zona Gheorghe Lazar , pe termen lung , minim 1 an ! Apartamentul este recent renovat , complet mobilat si utilat . Este dotat cu pat , Tv , cablu + internet , bucatarie complet echipata cu plita electrica incorporata, hota electrica etc. Ocupabil imediat! Cer si ofer ...

35 m2

Gheorghe+Lazar, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat  zona Dragalina
3

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat zona Dragalina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, su 47 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Dragalina. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1702 EUR/m2 | 47 m2

Garii, Timisoara, Timis

AV676 Spatiu Birouri, 580mp+ TEREN 3504mp, zona IOSEFIN-Malul Begai
4
2

AV-Estate va propune spre vanzare cladire cu multiple incaperi, decomandata, avand suprafata utila de 580 mp, intr-un imobil in regim de inaltime S+P+1E, teren aferent de 3504mp, situata in zona Iosefin -Malul Begai, la 5 minute de centrul orasului, pretabil pentru dezvoltare ansamlu imobiliar, camin ...

948 EUR/m2 | 580 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere in zona Buziasului
4
3

Apartament 2 camere in zona Buziasului

De vanzare apartament 2 camere in zona Buziasului .Apartamentul se afla la etajul 4 si este mobilat si utilat ! Are aer conditionat ! Suprafata 50 mp .

Buziasului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera  in zona Balcescu
3
1

De inchiriat apartament 1 camera in zona Balcescu

Apartament de inchiriat in zona Balcescu,suprafata de 28 mp, etajul 2, poziționată ideal între două mari centre universitare. Ideală pentru studenți sau tineri angajați. Pentru detalii și programare vizionare, sunați.

28 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Buziasului
3
3

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Buziasului

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Buziasului, complet mobilat si utilat cu cele necesare. Are o suprafata utila de 30mp si este la etajul 3. Se accepta si animale de companie. Sunati pentru a stabilii vizionari.

30 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartamente 2 camere in zona Sagului
4
40

De inchiriat apartamente 2 camere in zona Sagului

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat la etajul 3 , suprafata 55 mp. Pentru mai multe detalii sunati !

55 m2

Timisoara, Timis

MT242 Spatiu Comercial, SAD, 72mp, la parter+gradina, zona FRATELIA
10
1

AV-Estate va propune spre vanzare apartament tip SAD, cu 3 camere, decomandat, avand suprafata utila de 72 mp, situat la parter intr-un imobil in regim de inaltime P+2E+M, in zona Fratelia. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: - 2 camere; - 1 living - 2 bai; - gradina proprie; Dotari: - centrala ...

1922 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament pentru birouri in cladire istorica, parter inalt, zona ultracentrala
8

De inchiriat apartament pentru birouri in cladire istorica, parter inalt, zona ultracentrala, suprafata utila 107 mp, 4 incaperi, bucatarie, 2 bai si anexe, centrala proprie, curte interioara cu terasa, pret 1.100 Euro luna. Tel. 0744388832, Agentia Imobiliara Ralf Consulting. La vizionare se semneaza ...

107 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera zona  Complexul Studentesc
3
20

De inchiriat garsoniera zona Complexul Studentesc

Inchiriez garsoniera zona Complex Studentesc, mobilata si utilata, centrala proprie,aer conditionat. Garsoniera se inchiriaza pe termen lung. Are o suprafata de 33mp si este la etajul 5 al blocului. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon afisat!!

33 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Sagului
4
1

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Sagului

Se inchiriaza in zona Sagului un apartament cu 2 camere, decomandate. Se afla la in apropierea intersectiei dintre Bld. Liviu Rebreanu Calea Sagului, aproape de Profi, Fast-Food Antalya. Apartamentul este mobilat si utilat, are o suprafata utila de 48mp si este la etajul 2. Se accepta si animale de companie. ...

48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Brancoveanu
3
8

Apartament cu o camera in zona Brancoveanu

Oferim spre inchiriere un apartament la parter, 26 mp, imobilul este situat pe strada str. Constantin Brancoveanu

26 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

AV645 Teren 5000mp, de INCHIRIAT, zona FREIDORF
4
1

AV645 Teren 5000mp, de INCHIRIAT, zona FREIDORF

AV-Estate va propune spre inchiriere teren cu suprafata de 5000mp, in zona Freidorf. Utilitati: - curent, apa. Pretabil pentru: - depozitare; - parcare auto; - containere; Acces facil spre centura Calea Sagului-Zona zahar. Pret: 1990 euro- luna.

5,000 m2

Timisoara, Timis

5 cam 120 mp 2 bai centrala proprie zona Balcescu parcul Carmen Sylva
10
12

De vanzare, apartament cu 5 camere, su 120 mp, boxa chiar sub bucatarie, geamuri la strada, curte interioara de 90 mp, in CF, zona Balcescu, langa parcul Carmen Sylva. Pret: 195000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1625 EUR/m2 | 120 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Sagului
3
7

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Sagului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera zona Sagului,pe B-dul Liviu Rebreanu,la etajul 2,complet utilat si mobilat,suprafata de 37mp,intr-o zona linistita.Personele interesate sunt rugate sa sune la nr de tel din anunt!

30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera in zona Aeroportului
4

Apartament cu 1 camera in zona Aeroportului

Inchiriez apartament cu o camera in zona Aeroportului. Este recent renovat si utilat . Imobilul are o suprafata de 30 mp si este situat la etajul 3 . Locuri de parcare disponibile in fata blocului. Apartamentul este dotat cu : masina de spalat rufe , cuptor cu microunde , aragaz cu plita etc.

AEROPORT, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu  3 camere zonaTake Ionescu
5
66

De inchiriat apartament cu 3 camere zonaTake Ionescu

Inchiriez apartaament cu 3 camere, mobilat si utilat complet, cu o suprafata de 60 mp. Apartamentul se afla la etajul 3, centrala proprie. Se accepta animale de companie

60 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

 De inchiriat apgarsoniera in zona Sagului
3
28

De inchiriat apgarsoniera in zona Sagului

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Sagului, cu o suprafata de 25mp, etaj 1 situata intr-o zona linstita a orasului. Se accepta si animale de companie. Alte detalii la telefon. Va asteptam la vizionare!

25 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat spatii pentru birouri in vila, zona Balcescu
11
1

De inchiriat spatii pentru birouri in vila, zona Balcescu

De inchiriat spatii pentru birouri in vila, parter, cladire de birouri, nu este SAD, spatiu in suprafata de 14 mp la pretul de 170 Euro+TVA si spatiu in suprafata de 25 mp la pretul de 300 Euro+TVA, la pretul chiriei se adauga si cheltuielile de intretinere, grupuri sanitare pe hol, incazire centrala ...

14 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 2 bai 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
13
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114900 euro , usor ...

1715 EUR/m2 | 67 m2