Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 1 camera, Sagului
13

Apartament cu 1 camera, Sagului

Apostu Estate va propune spre inchiriere apartamente pentru muncitori romani sau din alte tari, in zona Steaua – confort si utilitate, gata de mutare! Imobilul dispune de mai multe spatii de cazare, cu capacitate intre 1 si 18 persoane, toate utilate si recent renovate. Cheltuielile sunt incluse in ...

30 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera centrala proprie Cladire Istorica Marasti Unirii
8
1

De vanzare, apartament cu 1 camera, intr-o cladire istorica din caramida, situat in zona Piata Marasti, la 3 min de piata Unirii. Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Compartimentare: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la inaltime) - Bucatarie - Baie - Spatiu tehnic - Loc ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat, zona Brancoveanu, Timisoara
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu o camera, spatios si luminos, situat in zona Brancoveanu, o zona linistita si bine pozitionata din Timisoara, potrivit pentru cupluri sau studenti care isi doresc o locuinta unde sa se simta confortabil si cu acces facil catre ...

30 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Promovat
Timisoara Plopi Casa pe Parter cu Piscina | 8 Dormitoare 5 Bai | 3340m
19

Renaissance Estate va propune spre vanzare in exclusivitate, o casă individuală, situată în zona Plopi din Timișoara, reprezintă o oportunitate unică pentru cei care caută confort și spațiu generos într-o locație liniștită, cu acces facil catre numeroase puncte de interes. Edificată în 2010 pe un teren ...

3049 EUR/m2 | 410 m2

plopi, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 2 camere, et 1, centrala proprie,Complex Studentesc
10

Vă prezentăm un apartament exclusivist, complet renovat și reconfigurat sub coordonarea unui designer de interior, unde estetica modernă se îmbină perfect cu funcționalitatea. Proprietatea, cu o suprafață utilă de 53 mp, impresionează prin finisaje premium, detalii decorative elegante și dotări de ultimă ...

2632 EUR/m2 | 53 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Garsoniera 20mp, la parter, zona Olimpia Stadion, Timisoara
4
1

Garsoniera 20mp, la parter, zona Olimpia Stadion, Timisoara

Apartament cu 1 camera, situat in zona Olimpia - Stadion, una dintre cele mai apreciate si accesibile zone ale localitatii Timisoara, judetul Timis. Zona ofera acces rapid catre numeroase puncte de interes, apartamentul aflandu-se in imediata apropiere de statii de autobuz, benzinarii, restaurante fast-food ...

2250 EUR/m2 | 20 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia
6

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 1 camera,in zona Dacia,la etajul 3,suprafata de 38 mp,se inchiriaza mobilat modern si uitlat complet. Zona ofera statii de transport in comun,magazine. Pentru detalii sau vizioanri,sunati la nr de tel din anunt!

38 m2

Dacia, Timisoara, Timis

2 cam amenajat bloc caramida centrala proprie zona Tipografilor
5

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 136000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2194 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, Spitalul-Judetean, Centrala Proprie
8

Apartament cu 2 camere, Spitalul-Judetean, Centrala Proprie

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, spatios si luminos, situat in zona Soarelui, o zona linistita si bine pozitionata din Timisoara, potrivit pentru cupluri sau studenti care isi doresc o locuinta unde sa se simta confortabil si cu acces facil catre ...

65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, Timisoara, Braytim, Pet Friendly
8

Apartament 2 camere, Timisoara, Braytim, Pet Friendly

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Braytim, o zona linistita si bine pozitionata pentru cupluri sau familii care isi doresc o locuinta unde sa se simta confortabil si cu acces facil catre scoli, supermarketuri ...

80 m2

Braytim, Timisoara, Timis

2 cam amenajat centrala proprie zona Girocului
6
3

2 cam amenajat centrala proprie zona Girocului

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului, mobilat si utilat complet, totul nou. Suprafata totala de 58mp, amplasat la etajul 4, Incalzirea se face cu centrala termica proprie. Apartamentul este foarte bine pozitionat la 2 minute de mijloacele de transport in comun, cu acces la magazine, ...

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Lipovei
4
37

De inchiriat apartament 1 camera in zona Lipovei

Apartament cu o cameră de închiriat zona Lipovei, 35 mp, etaj 3 din 4. Complet mobilat și utilat, cu balcon, bucătărie separată și spațiu bine compartimentat. Acces rapid la transport public, magazine și farmacii.

35 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, Timisoara, Zona Torontalului
7

Apartament 2 camere, Timisoara, Zona Torontalului

APOSTU ESTATE va ofera un apartament open-space situat la etajul 6 al unui imobil dispus pe 7 niveluri, zona Torontalului. Apartamentul dispune de un loc de parcare propriu. Vecinatati: - Lidl - Aral - Transport in comun - Intenso Fitness Distante (cu masina): - Iulius Mall - 8 minute - Centru - 13 ...

45 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere parter inalt cu balcon Lipovei in fata amenajat
10

Se vinde apartament 2 camere semidecomandat,confort 1 in suprafata de 50mp , in calea Lipovei, la parter , cu balcon. Este compus din 2 camere , bucatarie mare , baie cu aerisire naturala, hol de acces intre camere , camara pentru depozitare. Dispune de ,geamuri termopan , usa metalica , gresie,faianta ...

1920 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

4 cam dec loc parcare in curte vedere intre Tribunal si Punctele Cardinale
13
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4 4 ,cu izolatie, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 185000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2011 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Garsoniera in zona Aradului,centrala proprie
4

Garsoniera in zona Aradului,centrala proprie

Apostu Estate va propune spre inchiriere o garsoniera in zona Aradului , situata la parterul unui bloc anvelopat.Aceasta vine complet mobilata si utilata si dispune de o suprafata de 20 mp. Compartimentare: -Dormitor open space cu bucataria -Baie cu dus si ventilator Vecinatati: -Brutarie -Profi -Iulius ...

20 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Aradului
4

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Aradului

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona de nord a Timisoarei,pe Calea Aradului,situat la etajul 2,avand o suprafata de 50 mp,este mobilat si utilat complet. Apartamentul se afla situat intr-o zona linisitita,avand acces rapid la transportul in comun,magazine,diverse centre comerciale. Daca ...

50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Modern
4
21

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Modern

Oferim spre inchiriere un apartament pe termen lung în Timișoara, strada Andrei Saguna (langa casa de pensii), apartament 2 camere, etaj 2, decomandat, 50mp, foarte spatios, bloc construit in anul 1988, mobilat și utilat. Se accepta animale de companie, pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati la ...

50 m2

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 1 camera zona Take Ionescu
3
32

De inchiriat apartament cu 1 camera zona Take Ionescu

Ofer spre inchiriere apartament cu 1 camera zona Take Ionescu, etajul 1, suprafata de 32 mp, complet mobilat si utilat. Persoanele interesate sunt rugate sa sune la nr de tel din anunt!

32 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

4 cam decomandat centrala proprie eta intermediar zona Girocului
10
3

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 78 mp, centrala proprie, situat la etajul 3 din 4, mobilat, renovat, zona Girocului. Pret: 133000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1705 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere,centrala proprie,zona Lipovei
8

Apartament 2 camere,centrala proprie,zona Lipovei

APOSTU ESTATE va ofera spre inchiriere un apartament decomandat cu 2 camere, situat la parter, cu centrala propie, zona Lipovei. Acest apartament dispune de o suprafata de 60 mp si este compartimentat astfel: - Sufragerie mobilata modern - Balcon inchis cu termopan - Bucatarie complet mobilata cu ...

60 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Piata Balcescu
4
40

De inchiriat apartament 2 camere in zona Piata Balcescu

Oferim apartament 2 camere 50 metri de Piata Balcescu cu 2 camere, etaj 1 total renovat si mobiliat. Apartamentul este mobilat si utilat (aragaz, frigider, vesela, tacamuri, masina de spalat, tv, termopane).

50 m2