Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Lipovei
3
348

De inchiriat garsoniera in zona Lipovei

Garsoniera de inchiriat in zona Lipovei . Este situata la etajul 2 , mobilata si utilata , camera , baie si bucatarie , frigider , masina de spalat etc. Pentru alte detalii ma puteti contacta la tel ! Suprafata imobilului este de 25 mp

25 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
2 Camere - Aradului - Iulius Mall - 102.000 Euro
10
1

2 Camere - Aradului - Iulius Mall - 102.000 Euro

NEO Imobiliare Oferim spre vânzare apartament cu 2 camere, situat in zona Calea Aradului. Apartamentul are o suprafață utila de aproximativ 50 mp + balcon inchis 3mp. Beneficiaza de bucatarie deschisa, centrala termica individuala, clima, geamuri tripane, etc. Mentionam ca se prezinta intr-o stare ...

2040 EUR/m2 | 50 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dambovita
5
94

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dambovita

inchiriez apartament cu 2 camere, etaj 1, 54 mp, mobilat, utilat (masina de spalat noua, combina frigorifica noua, aparat de aer conditionat, centrala proprie, fibra optica, catv Digi, geamuri termopan). Apartamentul este curat, proaspat zugravit, iar blocul este reabilitat termic. Este situat la 5 minute ...

54 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Soarelui
3
1

De inchiriat apartament cu o camera in zona Soarelui

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera situat la etajul 3 cu o suprafata de 37 mp. Se afla in apropierea mijloacelor de transport in comun, scoli. Este ideal pentru locuit. Apartamentul se inchiriaza conform pozelor! Pentru detalii suplimentare va rog sa sunați la numarul din anunt!

37 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament elegant si cochet , zona Braytim
4
3

Apartament elegant si cochet , zona Braytim

Inchiriez apartament elegant si cochet , zona BRAYTIM .Apartamentul este intr-un ansamblu nou . Incalzire proprie , interfon , cablu tv si internet . Are loc de parcare propriu. Suprafata 47 mp , etaj 2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Langa benzinaria ESO, disponibil imediat, mobilat si utilat.
10
1

La vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului langa ESO, bloc din 2019, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare, posibilitate usoara de a se inchide bucataria, aproape de mijloace de transport in comun si magazine, ...

2064 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Buziasului
3

De inchiriat garsoniera in zona Buziasului

Oferim spre închiriere garsoniera in zona Buziașului, la etajul 2 din 5, suprafața utila de 25 mp, utilat si mobilat complet. In apropiere de centre comerciale, Lidl, Kaufland, magazine. Daca doriți informații suplimentare sau detalii, va rugam sa ne sunați la nr de tel din anunț!

25 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
19
2

De vanzare un duplex in cartierul Braytim, cu zid dublu de 60 cm si izolatie fonica intre ele, la strada asfaltata, disponibil imediat, finisaje de calitate superioara, cu o suprafata utila de 130 mp, cu 4 dormitoare si 3 bai, ca si dotari ar fi pompa de caldura cu termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera zona Lipovei
4
14

De inchiriat apartament 1 camera zona Lipovei

Va prezentam un apartament cu o camera, avand o suprafata de 27 mp, mobilat si utilat complet. Apartamentul se afla la 10 minute de Iulius Mall. Se afla la etajul 2.

27 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Spatii birou de inchiriat, Strada Pestallozzi - ID C240
12
23

Spatii birou de inchiriat, Strada Pestallozzi - ID C240

ID intern: C240 Spatii birouri de inchiriat in Timisoara, zona FEAA - Fabrica de bere Pentru video de prezentare a birourilor, accesati linkul https://www.youtube.com/watch?v=IW41wCUJ87Q FOXFORT Imobiliare propune spre inchiriere, spatii de birouri cu posibilitate mobilare de catre proprietar, situate ...

20 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona Take Ionescu
3
3

Apartament o camera zona Take Ionescu

Ofer spre inchiriere apartament o camera recent renovat . Imobilul se afla in zona cu magazine si restaurante. Suprafata utila este de 28 mp , la parter

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Liviu Rebreanu
4
13

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Liviu Rebreanu

Va prezentam un apartament cu 2 camere in zona Liviu Rebreanu,foarte aproape de Spitalul Judetean,la parter,cu o suprafata de 49 mp,decomandat,se inchiriaza utilat si mobilat exact cum se vede in poze. Apartamentul este dotat cu centrala proprie si aer conditionat. Este situat in apropierea mijlocelor ...

49 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Bloc izolat termic exterior. Etaj 2. DIsponibil imediat ! Langa Judetean !
18
4

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, langa spitalul judetean, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, la etajul 2, dotat cu aer conditionat, masina de spalat haine, masina de spalat vase, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 120.000 Euro. Tel: 0750283339

1818 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera in zona Aradului
3

Garsoniera in zona Aradului

Inchiriez o garsoniera in zona Aradului cu o suprafata de 20 mp, la etajul 3 din 4 , aproape de Iulius Mall, complet utilata si mobilata, cu bucatarie open space !

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
2

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera zona Iosefin
3
16

De vanzare garsoniera zona Iosefin

Va prezentam spre vanzare o garsoniera la etajul 1 in zona Iosefin. Dispune de o suprafata utila de 25mp. Aproape de Bega, mijloace de tranport in comun, Gara Timisoara. Se vinde complet mobilata si utilata, cu centrala proprie si AC. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat!

1680 EUR/m2 | 25 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !
12
5

Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !

Zona Girocului - Hotel IQ - Langa statia de transport in comun ! Vand apartament cu 2 camere la etajul 1, decomandat, finisaje calitative de la Tempini, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, balcon spatios, loc de parcare in CF. Pret: 89.000 Euro cu TVA de 21% inclus. Tel: 0750283339 Se ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Lipovei
3
136

De inchiriat apartament 1 camera in zona Lipovei

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Lipovei,la etajul 1,suparafata de 30 mp,acesta dispune de toate utilitatile. Este situat la 10 minute de Iulius Mall,in apropiere se afla statiile autobuzelor E2 si 40, magazine si farmacii. Este dotat cu centrala proprie si aer conditionat. Pentru ...

30 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Blascovici
3
18

De inchiriat garsoniera in zona Blascovici

Garsoniera in zona Blascovici mobilata si utilata complet, zona Blascovici, str. Aleea Ciobanului, etajul 1, o suprafata utia de 25 mp. Se accepta animale de companie

25 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Finisat complet. Incalzire in pardoseala.
9
3

De vanzare apartament cu 2 camere disponibil imediat, in spatele hotelului IQ din Giroc, cu bucatarie inchisa, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, baie cu geam, pret 88.000 euro. Tel: 0750283339

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM. Dormitor la parter. 3 bai. Mobilata si utilata complet.
20
8

De vanzare casa in Braytim, disponibila imediat, complet mobilata si utilata, dotata cu centrala termica proprie si incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, aer conditionat, cu toate utilitatile (gaz, apa, canalizare, iluminat stradal, curent, internet). Casa are 4 dormitoare si 3 bai, living si ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Steaua
5
20

De inchiriat apartament 2 camere in zona Steaua

Închiriem un apartament cu 2 camere in zona Steaua, etajul 1, având o suparfața de 50 mp. Apartamentul este decomandat, se afla la 2 minute de mall Shopping City, mijloacele de transport in comun sunt chiar in fata blocului

50 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera zona Sagului
3
23

De inchiriat apartament cu o camera zona Sagului

Apartament cu o camera situat in zona Sagului aproape de Shopping City cu o suprafata utila de 31 mp etaj 1 din 4 nivele este amenajat : incalzire cu centrala proprie noua cu detector de gaze clima noua este amenajat se inchiriaza complet mobilat si utilat la pretul de 250 de euro pe luna

31 m2