Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Centrala
4
34

De inchiriat apartament 1 camera in zona Centrala

Dam in inchiriere un apartament cu o camera in zona CENTRALA, langa centru!! Apartamentul este chiar pe Strada Proclamatia de la Timisoara. Se da in chirie complet mobilat si utilat. Are o suprafata de 37mp si este la etajul 1. Este vizavi de Bega Shopping Center, aproape de magazine, CENTRU, mijloace ...

37 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Fratelia-Chisodei, apartament 2 camere, etaj 3 din 4, preț 36000 euro negociabil
8
12

Vând apartament 2 camere în Timișoara, zona Fratelia-Chisodei, decomandat, etaj 3 din 4, suprafața utilă 24 mp, amenajat cu parchet, faianță, gresie, faianță, baie cu duș, situat aproape de magazine: Lidl, Jysk, DM, mijloace de transport: autobuz 32, Giroceana, preț 36000 euro negociabil, tel 072865 ...

1500 EUR/m2 | 24 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Lipovei
4
16

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Apartament de inchiriat, 2 camere, etajul 2, 50 mp foarte frumos, cochet, modern, foarte aproape de Iulius Mall, Kappa, Euro, Dedeman, Galeria1, la 3 minute cu masina de Centru. Vedere chiar la Calea Lipovei, in fata este un parc mare si o parcare mare, doar pentru locatarii blocului. Ideal pentru medici ...

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, etaj 4 cu acoperis, zona Dacia
6

Apartament cu 2 camere, etaj 4 cu acoperis, zona Dacia

Apostu Estate va propune spre vaznare un apartament cu 2 camere situat la etajul 4. Apartamentul are o suprafata utila de 40 mp utili si are urmatoarea compartimentare: - hol acces cu spatiu de depozitare; - bucatarie cu loc de luat masa - baie cu cada - living spatios - dormitor matrimonial -balcon Dotari: - ...

1950 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei
4
1

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei

Inchiriez apartament 2 camere in Timisoara, zona Mall, Lipovei, strada Pomiculturii. Apartamentul este decomandat, la etajul 2, la 5 minute de Iulius Mall, complet mobilat. Are frigider, masina de spalat . Incalzire cu centrala cu gaz, consum foarte mic la incalzire iarna. Proaspat renovat, zugravit ...

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai parter centrala proprie inalt, cu balcon, Cetatii
9
10

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, usor neg Tel:0736170308

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina
10

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Vila exclusivista 880 mp utili zona Mehala pretabil clinica - ID V4454
14
8

ID intern: V4454 Vila cu 18 camere de vanzare in localitatea Timisoara, pretabil clinica stomatologie sau clinica estetica, prevazuta cu lift, zona Mehala. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Mansarda, situata in Timisoara, zona Mehala, ...

568 EUR/m2 | 880 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral- Piata Operei, cu garaj
12
19

Ultracentral- Piata Operei, cu garaj

Vand apartament 3 camere, confort 1, situat la et. 4 7,al unui bloc situat ultracentral.Compus din 3 camere,bucatarie, baie hol, camara, balcon iar in curtea interioara este garajul de 30 mp. Garajul este intabulat pe teren proprietate. Apartamentul dispune de amenajari clasice iar incalzirea se realizeaza ...

2619 EUR/m2 | 63 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat
7
3

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat

Vand apartament cu 2 camere semidecomandat confort 2 in zona Circumvalatiunii aproape de Calea Torontalului etaj 4 din 5 ( blocul este anvelopat si mansardat ) cu posibilitate de montare centrala termica . Este o zona linistita cu multe magazine si mijloace de transport in comun. Apartamentul se vinde ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Dacia
3
1

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Dacia

Inchiriez apartament o camera 27 mp , etaj 2 in Dacia aproape de biserica .Este amenajat cu tot ce e necesar. Pt mai multe informatii va rog sa ma apelati!

27 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 2 Calea Urseni
5
2

Apartament cu 2 camere et 2 Calea Urseni

Va propunem svanzare pere apartament cu doua camere, Braytim, bloc finalizat in 2025, etajul 2 din 3, loc de parcare, încălzire in pardoseala, centrala proprie, cima, bucătărie închisă, spațios și luminos 48 mp, balcon de 7 mp, geam la baie, doua geamuri la dormitor, vedere degajată in fata cu loc de ...

1854 EUR/m2 | 48 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Calea Lipovei
4
31

De inchiriat garsoniera in zona Calea Lipovei

Va propunem spre închiriere o garsoniera in Calea Lipovei. Garsoniera se afla la etajul 1 3. Suprafața utila este de 26 mp. Vecinatati: Profi, farmacii, parcuri, piețe, mijloace de transport in comun, Iulius Town, etc. Va așteptăm cu drag la o vizonare!

26 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Ap. 2 camere, zona Dambovita, etaj intermediar, centrala termica
8
1

De vanzare apartament 2 camere, decomandate, zona Dambovita, etaj 5 din 10, centrala termica, clima, geamuri termopan , amenajari clasice Pret 77000 euro.

1674 EUR/m2 | 46 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Proprietar- teren Calea Urseni, str.Ciocarliei
7
7

Proprietar- teren Calea Urseni, str.Ciocarliei

Proprietar vand 600 mp teren intravilan, front stradal 22.22 m, situat pe Calea Urseni, dupa centura, mai exact pe str. Ciocarliei.Case locuite si in constructie, langa teren Apartine administrativ de Mosnita Noua. Utilitati: curent, gaz. Teren ideal pentru casa individuala, duplex sau bloc Pret: 127 ...

600 m2

Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 City of Mara
8
2

2 cam etaj 1 City of Mara

De vanzare, apartament cu 2 camere, cu o suprafată total de 46.4 mp (43 mp utili + balcon 3.4 mp), ín Timisoarala etajul 1, ultramodern in proiectul City of Mara. -Incalzire in pardoseala - Usi interioare porta doors - Mobilat si utilat - Sistem smart-home - Aer conditionat - Sistem de filtrare al ...

3189 EUR/m2 | 47 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Olimpia Stadion
4
3

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Olimpia Stadion

Va oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Olimpia Stadion,semidecomandat,situat la etajul 1 din 4,avand o suprafata de 45 mp. Apartamnetul este ideal pentru studenti,fiind situat intr-o zona cu acces facil la universitati,facultatai,mijloace de tranpsort in comun,terase,banci,etc. Persoanele ...

45 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, zona Aradului, etaj 2
5

Ap 2 camere, zona Aradului, etaj 2

De vanzare apartament 2 camere, zona Aradului, etaj 2, confort 1 semidecomandat, amenajari clasice. Preț: 88.000 Eurousor neg

1872 EUR/m2 | 47 m2

aradului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare - zona Dambovita
12

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Dambovita. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dambovita, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje. Anul constructiei este 1970, structura este ...

2129 EUR/m2 | 54 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 cam dec renovat etaj 1 centrala proprie zona Sagului
5
1

3 cam dec renovat etaj 1 centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 57 mp, bloc izolat, situat la etajul 1, intr-un bloc cu lift, renovat, mobilat, baie cu geam, aer conditionat, zona Sagului. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1825 EUR/m2 | 57 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat
8
2

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului - Lidia confort 1 semidecomandat etaj 4 cu acoperis de tigla cu o suprafata totala de 54 mp centrala termica bloc izolat termic.. Pret informativ 79900 Euro. ID intern: 10743.

1567 EUR/m2 | 51 m2

girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu
4
36

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu

Inchiriez aprtament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 7, cu centrala proprie, loc de parcare in spatele blocului.

50 m2

Take%252bIonescu, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu
5
3

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, bloc izolat, situat l etajul 4 din 5, posibilitate de montare a centralei proprii, semimobilat, zona Lipovei. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1573 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
3
65

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Ofer spre inchiriere apartament in zona Girocului care dispune de o supragata de 35 de mp, cu centrala proprie, complet mobilat si utilat!Apartamentul se afla la etajul 2.

35 m2