Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Tipografilor
3
3

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Tipografilor

Oferim spre inchiriere o garsoniera situata in zona Tipografilor,are o suprafata utila de 27 mp și este situată la etajul 2, într-un imobil aflat aproape de Piața 700, unde magazinele, cafenelele și stațiile de transport creează un ritm urban comod. Zona oferă acces rapid spre centrul orașului și păstrează ...

27 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
5

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Se da spre vanzare o apartament cu 1 camera in zona Sagului. Etaj: 3. Suprafata: 33mp. Stare: decomandat. Confort 1. Proximitati: Profi, Parcuri, Transport in comun, Unicarm, Scoli, Gradinite, Shooping City. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1788 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Cetatii
4
16

De inchiriat apartament 1 camera in zona Cetatii

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera ultra modern ,lux, mobilat si utilat ,totul este de buna calitate,pe comanda .Se inchiriaza exact cum se vede in poze! Este situata la etaj 2,suprafata 30 mp. Perioada contractuala de minim 1 an! Detalii doar la tel!

30 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona centrala
4
31

De inchiriat apartament 1 camera in zona centrala

Se ofera spre inchiriere garsoniera Zona centrala, Take Ionescu, str. Titan. etaj 6, 26 mp Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

26 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
apartament cu o camera de inchiriat zona Liviu Rebreanu
3
381

apartament cu o camera de inchiriat zona Liviu Rebreanu

Inchiriem apartament cu o camera in zona Liviu Rebreanu aproape de intersectia cu Calea Martirilor. Apartamentul este complet mobilat si utilat. Suprafata este de 30 mp , etaj 3

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
apartament o camera la 5 minute de Iulius Mall
3
232

apartament o camera la 5 minute de Iulius Mall

Ofer spre inchiriere apartament o camera la 5 minute de Iulius Mall cu acces la mijloace de transport in comun . Apartamentul este mobilat si utilat . Zona foarte buna si linistita. Este situat la etajul 3 avand o suprafata de 28 mp.

28 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
!!! 1 Camera decomandat... Piata Flavia...et 2
5

!!! 1 Camera decomandat... Piata Flavia...et 2

Agentie imobiliara propunem spre vanzare apartament cu 1 camera, model decomandat, la etajul 2 intr-un bloc reabilitat termic, conectat f bine la oras, aproape de mijloace de transport in comun, piata, supermarketuri, scoli, gradinite, amenajat cu geamuri termopan, gresie si faianta, parchet laminat. ...

1906 EUR/m2 | 33 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Spitalului Judetean
4
8

Va oferim spre vanzare un apartament 2 camere, decomandate, 47 mp, complet mobilat si utilat, etaj 1, zona foarte buna, bv. Martirilor colt cu str. dr. I. Muresan, 3 min. de Spitalul Judetean.

1787 EUR/m2 | 47 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

De inchiriat  apartament cu o camera  in zona Elisabetin
5
16

De inchiriat apartament cu o camera in zona Elisabetin

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Elisabetin, in apropiere de mijloacele de transport in comun si a magzinelor alimentare . Apartamentul are o suprfata utila de 28mp,situat la etajul 4. Este complet mobilat si utilat.

28 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

2 cam amenajat centrala proprie zona Girocului
6
3

2 cam amenajat centrala proprie zona Girocului

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului, mobilat si utilat complet, totul nou. Suprafata totala de 58mp, amplasat la etajul 4, Incalzirea se face cu centrala termica proprie. Apartamentul este foarte bine pozitionat la 2 minute de mijloacele de transport in comun, cu acces la magazine, ...

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Modern
6
1

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Modern

Inchiriez apartament o camera in zona Modern , 35 mp , etaj 1 , bloc anvelopat. Balcon inchis termopan Utilat cu frigider , aragaz , masina spalat , televizor . Fara animale de companie!

35 m2

Modern, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere - Zona Girocului
4
1

Apartament cu 2 camere - Zona Girocului

Inchiriez apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet, se accepta animale de companie, se afla la etajul 2, cu o suprafata de 55 mp, incalzirea se realizeaza prin intermediul incalzirii in pardosea.

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu  2 camera in zona Calea Sagului
4
37

De vanzare apartament cu 2 camera in zona Calea Sagului

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat etaj 3 centrala proprie 54 mp langa Shopping City. Aproape de mijloace de transoport, atat de tramvaie cat si autobuze. Va rog nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat pentru a primi mai multe informatii.

1472 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Boxa, Decomandat. Spatios !
13
2

Boxa, Decomandat. Spatios !

De vanzare apartament in zona Steaua, la parter, mobilat, decomandat, posibilitate montare centrala termica proprie, foarte spatios si disponibil imediat, pret 83.000 Euro. Tel: 0750283339

1537 EUR/m2 | 54 m2

Steaua, Timisoara, Timis

4 cam dec loc parcare in curte vedere intre Tribunal si Punctele Cardinale
13
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4 4 ,cu izolatie, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 185000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2011 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

In zona spitalului judetean,SAD ideal pentru cabinet sau salon de infrumusetare!
13
3

De vanzare Spatiu cu alta destinatie (SAD) cu 2 camere, la parter, cu intrare separata direct din strada, in zona Girocului aproape de spitalul judetean, anvelopat termic exterior, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata. Spațiul este potrivit pentru: -Cabinet ...

2269 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Inchiriez garsoniera in zona Aradului
4

Inchiriez garsoniera in zona Aradului

Ofer spre inchiriere garsoniera zona Aradului , complet mobilata si utilata . Suprafata 27 mp , etaj 3

ARADULUI, Timisoara, Timis

4 cam decomandat centrala proprie eta intermediar zona Girocului
10
3

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 78 mp, centrala proprie, situat la etajul 3 din 4, mobilat, renovat, zona Girocului. Pret: 133000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1705 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 Spatii de birouri de inchiriat in Timisoara, Calea Sagului - ID C5489
11
3

ID intern: C5489 2 Spatii birouri de inchiriat in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT propune spre inchiriere 2 spatii de birouri situate in Timisoara, zona Sagului, in apropriere de Kaufland si OMV, situat la parterul unei cladiri cu regim de inaltime P+1 etaje, avand o camera in suprafata utila de 90 ...

220 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !
18
2

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !

De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...

2156 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Soarelui
3

Apartament cu o camera in zona Soarelui

Oferim spre inchiriere in zona Soarelui, str Maresal Constantin Prezan 86, apartament 1 camera, 25 mp. Apartamentul este situat la etajul 2. Se accepta animale de companie

25 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Complex Studentesc
14

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Complex Studentesc

De inchiriat, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 70, situat la parter, 2 bai, mobilat si utilat, zona Complex Studentesc. Pret: 490 euro Tel: 0736173096, 0729057644

65 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.
18
2

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.

Apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, zona Buziasului, 60mp + terasa 17mp, bloc cu lift, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, aparat aer conditionat. Pret: 125.000 Euro varianta nemobilata si 132.000 Euro varianta mobilata. Tel: 0750283339

2083 EUR/m2 | 60 m2