Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Calea Aradului
4
17

De inchiriat apartament 1 camera in zona Calea Aradului

Oferim spre inchiriere apartament cu o camera situat in calea Aradului lânga omv, 34mp, mobilat si utilat complet, amplasat la etajul 2.

34 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de lux, zona Semicentrala,Timisoara
10

Apartament 2 camere de lux, zona Semicentrala,Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE vă propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat la etajul 3 al unui imobil pe 6 niveluri. Cu o suprafaţă utilă generoasă de 48 mp, acest apartament vă oferă un spaţiu modern şi luminos, perfect adaptat nevoilor dumneavoastră. Compartimentarea apartamentului este ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere bloc 2026 | parcare inclusa | finisaje moderne
10

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare un apartament nou, situat la parterul unui bloc finalizat in anul 2026 regim de inaltime P+2+ER. Apartamentul este decomandat, bine compartimentat si realizat cu materiale de calitate, fiind ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Locuinta are ...

2076 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera  in zona Complex Studentesc
3
28

De inchiriat apartament 1 camera in zona Complex Studentesc

Va propunem spre inchirere un apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc,aflat in apropiere de restaurantul Dinar,Profi. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 25mp,situat la etajul 3. Pentru mai multe detalii,ne puteti contactati telefonic!

25 m2

Complexul%2525252bStudentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere decomandate Lipovei
4
2

Apartament 2 camere decomandate Lipovei

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 50 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4

1310 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0% Casa individuala de vanzare in Timisoara - Bogdanestilor
13
30

Casa individuala cu 3 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Bogdanestilor. FOXFORT propune de vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Pod situata in Timisoara, zona Bogdanestilor, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 91 mp si teren 708 mp. Anul constructiei ...

1868 EUR/m2 | 91 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu trei camere de inchiriat in zona Brancoveanu
5
1

Apartament cu trei camere de inchiriat in zona Brancoveanu

Inchiriez apartament 3 camere, zona Brancoveanu-Porumbescu, decomandat, confort 1, etajul 1, avand o suprafata de 65 mp. Apartamentul este la prima inchiriere

Brancoveanu, Timisoara, Timis

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Aradului
3
22

De inchiriat apartament 1 camera in zona Aradului

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Calea Aradului,avand o suprafata utila de 30 mp,situat la etajul 3. Apartamentul este mobilat si utilat complet! Se accepta animale de comapanie!

30 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie 2 bai zona Soarelui
19
2

3 cam decomandat centrala proprie 2 bai zona Soarelui

De inchiriat apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat, 2 bai, centrala proprie, situat la parter cu balcon, in zona Soarelui. Pret: 490 euro,negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament  2 camere zona Centrala
8
1

Apartament 2 camere zona Centrala

Oferim spre inchiriere in zona Centrala 2 camere, situat la etajul 1, 58 mp2, zona foarte linistita, in apropiere de scoli, magazine, gradinite, parcuri, etc. Apartamentul este format din dormitor + living + bucatarie dotata modern. Disponibil imediat.

CENTRU, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Bucovina
3
20

De vanzare apartament cu o camera in zona Bucovina

Oferim spre vanzare 1 apartament cu 1 camera, zona Bucovina Matei Basarab, mobilat si utilat. Bloc anvelopat, incalzire centralizata, situat la 1-2 minute de mers pe jos de Parcul Bucovina. Apartamentul este chiar la etajul 4 al unui bloc cu 5 etaje si are o suprafata utila de 30mp. Pentru mai multe ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului
7
6

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului

De vanzare, apartament cu 3 camere, bloc nou 2018, centrala proprie, loc de parcare, etaj 7 din 8, su 60 mp, mobilat si utilat, zona Aradului. Pret: 116000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1933 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina
8
4

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 64 mp, 2 bai, geam la baia mare, centrala proprie, aer conditionat, bloc izolat, mobilat si utilat, situat la parter inalt, zona Bucovina. Pret: 125000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1953 EUR/m2 | 64 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
19
2

De vanzare un duplex in cartierul Braytim, cu zid dublu de 60 cm si izolatie fonica intre ele, la strada asfaltata, disponibil imediat, finisaje de calitate superioara, cu o suprafata utila de 130 mp, cu 4 dormitoare si 3 bai, ca si dotari ar fi pompa de caldura cu termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti
13

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 58 mp, instalație electrică nouă, centrală termică proprie, aer condiționat, Garaj sub bloc, 2 boxe, total renovat, zona Dorobanti. Pret: 137500 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2371 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Langa benzinaria ESO, disponibil imediat, mobilat si utilat.
10
1

La vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului langa ESO, bloc din 2019, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare, posibilitate usoara de a se inchide bucataria, aproape de mijloace de transport in comun si magazine, ...

2064 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere Zona  Sagului
5
1

Apartament 2 camere Zona Sagului

Închiriem un apartament deosebit cu 2 camere, decomandat, situat in zona Calea Sagului , intr o zona excelenta aproape de mijloace de transport si magazine . Suprafata utila a apartamentului este de 55 m2 . Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil anvelopat cu 4 etaje. Pretul este negociabil ...

Sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului
4
4

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 2, cu centrala proprie, loc de parcare in spatele blocului. Apartamentul este in zona Girocului. Mai multe informatii la numarul de telefon.

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% | Langa noul stadion. Etajul 1. 2 locuri de parcare. CF pe Timisoara.
14

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere in zona Buziasului, la etajul 1, langa noul stadion, disponibil imediat, mobilat si utilat, decomandat, bucatarie inchisa, balcon spatios, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 locuri de parcare, cf pe timisoara, pret 144.900 eur, negociabil. ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita
10
1

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2060 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
33

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Va oferim spre inchieriere un apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii.Are o suprafata de 33 mp, etaj 3, într-o zonă foarte bine cotată, aproape de Piața Dacia și cu acces facil spre centrul orașului. Stații de autobuz și tramvai la 2 minute. Pet friendly animalele de companie sunt bineveni ...

33 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Bogdanestilor
3

Apartament cu o camera in zona Bogdanestilor

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Bogdanestilor,etaj 1, o suprafata de 25 mp, dotat cu centrala proprie,cu cheltuieli mici. Situat in zona linistita, este disponibil imediat. Se accepta si animale de companie. Va asteptam la vizionare!

25 m2