Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Olimpia
3
4

De inchiriat apartament 1 camera in zona Olimpia

Inchiriere garsoniera in zona Olimpia, in apropierea Complexului Studentesc, la etajul 1,cu centrala proprie, utilata si mobilata,cu o suprafata de 27 mp. Este la prima sa inchiriere. Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare!

27 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
16

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Va oferim spre inchiriere o grasoniera situata in zona Dacia, situata la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje, in apropiere Profi, Karfur, parcul Dacia, Iulius Mall avand acces rapid la mijloacele de transport in comun si facultati. Garsoniera dispune de o suprafata utila de 25 mp

25 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Propietar vand apartament 2 camere zona Iulius Mall
9
2

Propietar vand apartament 2 camere zona Iulius Mall

De vânzare apartament situat la etajul 2 într-un imobil cu regim de înălțime P+2. Blocul este amplasat într-o zonă liniștită, la aproximativ 15 minute de mers pe jos de Iulius Mall. Apartamentul beneficiază de loc de parcare inclus. Dotări și facilități: ușă metalică de intrare centrală termică proprie încălzire ...

2593 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de lux, 2 camere, complet mobilat, parcare. British School
20
1

De vanzare apartament de lux cu 2 camere decomandat, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, situat in zona Calea Aradului, in apropriere de British International School. Apartamentul a fost facut in totalitate impreuna cu un designer, pretul mobilei fiind 33.500 EURO + tva iar totalul ...

2667 EUR/m2 | 60 m2

aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Zona Torontalului, BLOC NOU, apartament 2 camere, parter, 53 mp utili, chirie 500 euro pe luna
20
3

Ofer spre închiriere apartament 2 camere in BLOC NOU, zona Torontalului, parter, plus 30 mp teren cu o suprafata utila 53 mp, 4 apartamente pe nivel, terasa spațioasă, living cu bucatarie open space, 1 baie cu geam și toate dotările, amenajările si finisajele sunt de calitate superioară, incalzire in ...

53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului
4
36

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului

Vand un apartament de 2 camere situat in zona Torontalului langa Lidl, este situat la etajul 3 si are o suprafata de 60 mp. Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati. Apartamentul se vinde conform pozelor

1600 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Garsoniera - Zona Badea Cartan
3

Garsoniera - Zona Badea Cartan

Inchiriez garsoniera utilata si mobilata complet, etajul 2 10 cu o suprafata de 20 mp

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului
4
7

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va oferim spre vanzare un apartament in zona Girocului, strada Maresal Alexandru Averescu vis a vis de Prospero, proaspat renovat interior, etaj 3, avand o suprafata de 50 mp!

1640 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament nou, 3 camere, 78 mp, cu parcare!
5
6

Apartament nou, 3 camere, 78 mp, cu parcare!

Blitz va ofera spre vanzare un apartament cu o suprafata utila de 78 mp, terasa de 20 mp, localizat intr-un bloc nou, in zona Dambovita, intr-o zona cu multe facilitati, precum Shopping City, magazine, scoli si spatii verzi. Apartamentul se afla la mansarda, este compartimentat modern si se va preda ...

1544 EUR/m2 | 78 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Ideal investitie, apartament la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior !
5

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, ideal pentru investitie, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, 37 mp suprafata totala,posibilitate montare centrala termica proprie, pret 63.000 Euro. Tel:

2032 EUR/m2 | 31 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale
6
3

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale

De vanzare, apartament cu 1 camera, baie, bucatarie, hol, balcon, su 31 mp, mobilat, situat la etajul 8 10, cu vedere spre Punctele Cardinale. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2581 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere Braytim etaj 1 cu intrare din strada!
10
2

Vand 3 camere Braytim etaj 1 cu intrare din strada!

Vand apartament cu 3 camere, 76 mp, etaj 1 cu intrare din strada, living cu bucatarie, 2 dormitoare, o baie, 2 balcoane, centrala schimbata in 2022, loc parcare, aer conditionat, rulouri exterioare aluminiu, zona Braytim, pret 135000 euro. tel 0773336700

1776 EUR/m2 | 76 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Dumbravita
5
2

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Dumbravita

Va oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere open space la etajul 1 in Dumbravita. Vecinatati: - Profi City - Farmacie Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 56mp. Apartamentul este disponibil imediat pentru inchiriere. Nu se accepta animale de companie. Va asteptam cu drag la o vizionar ...

50 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin
9
10

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 din 2, centrala proprie, 2 bai, su 76 mp, compus din hol de intrare, 2 camere spațioase, bucatarie, cămara, baie mare și o baie de serviciu, boxa de 25 mp situată la subsolul blocului, zona Iosefin.,apartamentul este in curs de renovare. Pret: 111000 ...

1461 EUR/m2 | 76 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Complex Studentesc
5

Apartament 2 camere zona Complex Studentesc

Inchiriez apartament cu 2 camere in zona Complex Studentesc, cu o suprafata de 55 mp la etaj 2 din 5, decomandat, proaspat renovat, cu centrala proprie si cu cheltuieli mic! Se accepta animale de companie. Pentru alte detalii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare!

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, antreu spatios, 3 terase- una inchisa, garaj, zona Medicina
14
2

Blitz va propune spre vanzare un apartament deosebit situat la parterul inalt al unui imobil construit in anul 1970, avand garajul inchis cu telecomanda chiar sub apartament. Imobilul este construit din caramida, peretii avand o grosime de 40 cm, planseul este din beton iar podul este inalt, existand ...

2656 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina
10
6

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro,usor negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

1658 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Bucovina
5
7

De inchiriat apartament 2 camere in zona Bucovina

Închiriez apartament cu 2 camere decomandate, 50 mp utili, etajul 2, mobilat si utilat situat in zona Bucovina langa pizzeria Giovanna, aproape de Iulius Mall ,mijloace de transport, scoli, gradinite, magazin Carrefour si Lidl. Apartamentul este situat pe strada Storojinet

50 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Centrala
5
36

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Centrala

De inchiriat in zona Centrala. Apartament cu 2 camere, decomandat. Etaj 2. Suprafata utila 50mp. Disponibil din data de 15. Zona perfecta pentru iesiri in oras, plimbari in zona de Parcul Rozelor, Centrul Timisoarei, aproape de Iulius Mall. Va asteptam la o vizionare.

50 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dacia
4
51

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dacia

Dam spre inchiriere in zona Dacia un apartament cu 2 camere semidecomandat. Se inchiriaza pentru o perioada lunga de timp, cu posibilitate de prelungire automata. Zona este una semicentrala, aproape de punctele de interes, Centru, Iulius Mall, scoli, magazine, mijloace de transport. Dispune de o suprafata ...

42 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Garsoniera in zona Complex Studentesc
7

Garsoniera in zona Complex Studentesc

Oferim garsoniera in zona Complex Studentesc, dispune de 22 mp2, la etaj 2 4. Disponibil imediat.

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Buziasului
5
20

De vanzare apartament cu o camera in zona Buziasului

Vând apartament cu o cameră, decomandat, în zona Buziasului, aproape de centre comerciale şi mijloace de transport în comun, o zona bună uşor accesibilă cu deschidere spre întreg oraşul.Blocul este in renovare. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4, o suprafata utila de 35 mp. Fiind compus din: ...

1514 EUR/m2 | 35 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere Soarelui!
10
9

Vand 3 camere Soarelui!

Vand 3 camere decomandate, mobilat si utilat, etajul 3, termopane, renovat integral 65 mp utili, liber 118000 euro , soarelui langa judetean-casa austria, tel. 0773336700

1815 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
FARA GARANȚIE+2 Locuri Parcare Gratuite !!!  170 E,Sagului-Dambovita,Liber,De Văzut !!!
11
1

FARA GARANȚIE+2 Locuri Parcare Gratuite !!! 170 E,Sagului-Dambovita,Liber,De Văzut !!!

FARA GARANTIE +2 LOCURI DE PARCARE PRIVATE GRATUITE !!! AM ACUM DE INCHIRIAT IN ZONA SAGULUI-DAMBOVITA, O Garsoniera Formata din Camera Separata Spațioasă+ Baie Proprie , Fara Bucătărie .Apartamentul este mobilat Decent,cu Centrala Termica, Frigider ,TV și MERITA VAZUT 100%. Chiria lunara este 170 ...

20 m2