Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Bucatarie separata. Parcare inclusa. TVA inclus.
6

Bucatarie separata. Parcare inclusa. TVA inclus.

ImoPuls garanteaza alegerea potrivita a locuintei dumneavoastra! Stim ca bugetul ne da de multe ori batai de cap, insa ne straduim sa oferim tuturor sansa la achizitionarea locuintei mult dorite. Astfel, va punem la dispozitie o noua constructie in zona unitatii militare (intre Giroc sat si Timisoara) ...

1856 EUR/m2 | 43 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Casa cu Garaj - 150 mp  + Terasa 20 mp  - 339 000 euro
20
5

Casa cu Garaj - 150 mp + Terasa 20 mp - 339 000 euro

Neo Imobiliare Oferim spre vanzare casa P+E situata in Dumbravita, in spate la IKEA. Suprafata casei este de 155 mp + 20 mp terasa, iar terenul pe care este aplasata casa este de 370 mp. Compartimentare: Parter: - hol de acces; - dormitor / birou; - living; - bucatarie; - spatiu depozitare; - baie; ...

2187 EUR/m2 | 155 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
zona Centru-City of Mara, parcare, centrala, clima, mobilat, utilat
19
2

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in bloc nou, in complex City of Mara, la 5 min de centru. Apartamentul este situat la etajul 3 si este compus din hol, bucatarie+living, baie si balcon. Locuinta dispune de centrala proprie, clima si se inchiriaza mobilata si utilata complet. Pret chirie ...

44 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Iulius Mall
4
1

Apartament 2 camere zona Iulius Mall

Inchiriez apartament 2 camere hol, baie,bucatarie, balcon , etaj 2 cu o suprafata de 50 mp. Imobilul este decomandat , mobilat si utilat complet .

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului
4
4

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 2, cu centrala proprie, loc de parcare in spatele blocului. Apartamentul este in zona Girocului. Mai multe informatii la numarul de telefon.

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% | Langa noul stadion. Etajul 1. 2 locuri de parcare. CF pe Timisoara.
14

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere in zona Buziasului, la etajul 1, langa noul stadion, disponibil imediat, mobilat si utilat, decomandat, bucatarie inchisa, balcon spatios, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 locuri de parcare, cf pe timisoara, pret 144.900 eur, negociabil. ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita
10
1

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2060 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
33

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Va oferim spre inchieriere un apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii.Are o suprafata de 33 mp, etaj 3, într-o zonă foarte bine cotată, aproape de Piața Dacia și cu acces facil spre centrul orașului. Stații de autobuz și tramvai la 2 minute. Pet friendly animalele de companie sunt bineveni ...

33 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Bogdanestilor
3

Apartament cu o camera in zona Bogdanestilor

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Bogdanestilor,etaj 1, o suprafata de 25 mp, dotat cu centrala proprie,cu cheltuieli mici. Situat in zona linistita, este disponibil imediat. Se accepta si animale de companie. Va asteptam la vizionare!

25 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc
6

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc

De vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la etajul 4 din 4 ,cu mansarda, in Complexul Studentesc, zugravit, termopane, usi interioare schimbate, usa metalica la intrare, parchet clasic din stejar, instalatie de gaz contorizata individual.,posibilitate montare centrala proprie. Pret: 75000 ...

2027 EUR/m2 | 37 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Lipovei
5
40

De vanzare apartament 2 camere in zona Lipovei

Vand apartament 2 camere in zona Lipovei, 52 mp , etaj 2 , decomandat. Centrala termica , aparat de aer conditionat. Se vinde mobilat. Magazine in apropriere . Pretul este negociabil. Pentru detalii suplimentare , sunati.

1538 EUR/m2 | 52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere centrala proprie et 2 Universitate
6

Apartament cu 3 camere centrala proprie et 2 Universitate

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat, bucatarie, baie, debara, centrala proprie pe gaz situat la etajul 2, lânga Facultatea de Arhitectura si Constructii, cladire de caramida cu 3 nivele, având acoperis, curte proprie. Apartamentul este pe colt, cu vedere pe doua parti. Finisajele ...

2368 EUR/m2 | 57 m2

UNIVERSITATE, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.
9

Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 89.000 Euro. Tel:

2070 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in Timisoara, zona Ultracentrala
7

Apartament cu o camera de inchiriat in Timisoara, zona P-ta Victoriei FOXFORT va propune spre inchiriere un apartament cu o camera, decomandat, situat in Timisoara, zona P-ta Victoriei, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1924, structura este de beton, ...

48 m2

Timisoara, Timis

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!
10

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!

De vanzare apartament cu 3 camere in Braytim-Musicescu, CF pe Timisoara, la etajul 2, cu bucatarie INCHISA, dotat cu centrala termica proprie, loc de parcare propriu, complet mobilat si utilat, pret 139.500 euro, negociabil. Tel:

2114 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie Centrala proprie zona Piata Marasti
13

2 cam centrala proprie Centrala proprie zona Piata Marasti

De inchiriat apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, parter inalt, mobilat si utilat, Piata Marasti. Pret: 550 euro Tel: 0736173096, 0729057644

52 m2

CLINICI, Timisoara, Timis

4 cam dec 140 mp utili  etaj 1 doua bai zona Centrala Liceul Shakespeare
6
7

4 cam dec 140 mp utili etaj 1 doua bai zona Centrala Liceul Shakespeare

De vanzare, apartament cu 4 camere, decomandat, vedere oe 2 parti, su 140 mp, situat la etajul 1 din 2, 2 bai, balcon, pivnita, posibilitate de montare centrala proprie, tevi noi, zona Centrala, langa Parcul Regina Maria si Liceul Shakespeare. Pret: 250000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1786 EUR/m2 | 140 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

4 cam dec ETAJ 1 centrala proprie totul nou zona Complex Studentesc
6
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 85 mp, boxa, etaj 1, totul nou renovat, 2 bai, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, zona Compex Studentesc. Pret: 210000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2471 EUR/m2 | 85 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Olimpia-Stadion
3
5

De inchiriat apartament cu o camera in zona Olimpia-Stadion

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera, avand o suprafata utila de 33mp, fiind situat la etajul 2, in proximitatea apartamentului se afla magazine, mijloacele de transport. Apartamentul este pozitionat la 5 minute pietonal de facultati. Se inchiriaza pe o perioada lunga de timp. Pentru mai ...

33 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Fabric
5
4

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Fabric

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere chiar in zona Fabric. Apartamentul este disponibil din data de 15. Va asteptam la o vizionare. Dispune de o suprafata utila de 40mp, semidecomandat, la etaju 1. Aproape de statii de tramvai, la doar 5 min distanta, de Piata Traian, Carrefour.

40 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Apartament in zona Circumvalatiunii
2

Apartament in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii,la etajul 1,suparafata de 34 mp,complet utilat si mobilat, acesta dispune de toate utilitatile Apartamentul este in apropierea centrelor comerciale,farmacii, restaurante,terase,scoli,gradinite,etc. Apartamentul se afla la prima ...

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 camere centrala proprie, et 2 Complex Studentesc
7

2 camere centrala proprie, et 2 Complex Studentesc

De vanzare apartament cu 2 camere,, cu o suprafata de 50 mp , situat la etajul 2 din 4, Zona Complex Studentesc , langa Hotel Roma, 2 camere semidecomandat, baie, balcon.Utilat complet, aer conditionat, centrala termica, usi lemn masiv, bloc izolat cu polistiren extrudat. Pret. 100000 euro Telefo ...