Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere, centrala proprie, City Mall
10

Apartament cu 2 camere, centrala proprie, City Mall

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere cochet in zona Sagului, aproape de Shopping City. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei termice pe gaz. Beneficiaza de finisaje moderne, spatiu verde in gradina din fata blocului. Disponibil la parterul unui bloc cu 4 nivele ...

2175 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
casa  noua 4 camere 120 utili,2 , Fratelia, teren 400 mp
11
17

casa noua 4 camere 120 utili,2 , Fratelia, teren 400 mp

Vand casa noua p+m, teren 400 mp, 4 camere, 2 bai cu geam, centrala proprie cu incalzire clasica pe radiatoare, toate utilitatile,(asfalt, apa, gaz, canal), acces auto in curte, Fratelia aproape de linia lui 7, fisata complet1 185000 euro, tel.

1542 EUR/m2 | 120 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de lux cu 2 camere, etaj 1, zona Cetatii in Timisoara
11
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere semidecomandate, situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje, aflat in zona Cetatii din Timisoara. Apartamentul are o suprafata utila de 50mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 living open-space cu bucataria - ...

50 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Aradului, Etaj 4, Necesita Renovare
10

Detalii RELEVANTE oferta: - apartament situat in bloc izolat termin exterior - etaj 4 / 5 + Mansarda , 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare - centrala termica proprie Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 75.000 Eur, ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de vanzare in zona Girocului
4
13

Garsoniera de vanzare in zona Girocului

Va prezentam spre vanzare o garsoniera chiar in zona Girocului. Vanzare URGENTA. Se accepta si credit bancar. Detalii despre garsoniera: -dispune de o suprafata utila de 36mp. -etajul 3 4+mansarda. -semidecomandata. -se vinde mobilata si utilata ca in poze. -caldura de la COLTERM. Proximitati: ...

1611 EUR/m2 | 36 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Modern
4
1

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Modern

Ofer spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Modern,la etajul 1, suprafata de 47 mp, decomandat, se inchiriaza utilat si mobilat complet. Apartamentul se afla intr-o zona relativ linistita,. Centrala proprie, aer conditionat si toate electrocasnicele necesare. Pentru mai multe detalii, va ...

47 m2

Modern, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Telegrafului
4
11

De vanzare apartament 2 camere in zona Telegrafului

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet, la etajul 4 si o suprafata de 55 mp, un balcon deschis.

1636 EUR/m2 | 55 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
6
5

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Se da spre vanzare un apartament in zona Girocului, aproape de Bulevard. Apartamentul are 2 camere, semidecomandate, la etajul 3. Dispune de o suprafata utila de 43mp, se vinde mobilat si utilat ca in poze. Zona este una linistita, aveti in zona atat mijloace de transport cat si magazine. Va asteptam ...

1628 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartamnent 1 camera in zona Iulius Mall
3
10

De inchiriat apartamnent 1 camera in zona Iulius Mall

Va oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in apropierea Iulius Mall, zona Lipovei. Acesta se inchiriaza complet mobilat si utilat, gata pentru a va muta. Nu locuieste nimeni acolo deci se poate face o vizionare cat mai repede si mutare imediata. Are o suprafata utila de 36mp chiar la etajul ...

36 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor
3
9

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, Tel: 0736173096, 0729057644

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii
3
30

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 1 cameră, cu o suprafață de 30mp, etajul 2, situat în zona Circumvalațiunii. Locuința este decomandată! Un avantaj important îl reprezintă faptul că animalele de companie sunt acceptate. Zona Circumvalațiunii este cunoscută pentru accesibilitatea excelentă, ...

30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Buziasului
3
19

De inchiriat apartament cu o camera in zona Buziasului

Oferim spre inchiriere un apartament cu 1 camera, complet mobilat si utilat, situat in zona Buziasului. Apartamentul este situat la etajul 2 si are o suprafata de 32mp utili. Compartimentarea este decomandata. Închirierea se face doar cu contract! Se accepta animale de companie

32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Gheorghe Lazar
3
18

De inchiriat garsoniera in zona Gheorghe Lazar

Se ofera spre inchiriat garsoniera in zona Gheorghe Lazar,la etajul 3, cu o suprafata de 26mp, intr-o zona bine cotata din Timisoara,este utilata si mobilat modern. Zona ofera acces facil la marketuri, mijloace de transport in comun, Iulius Mall,foarte apropae de partea centrala a orasului. Pentru a ...

26 m2

Gheorghe+Lazar, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Lipovei
3
5

De inchiriat apartament cu o camera in zona Lipovei

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera situat la etaj 1, avand o suprafata utila de 33 mp Calea Lipovei, 5 minute pietonal pana la Iulius Town. Apartamnetul este in proximitatea mijloacelor de transport in comun, magazine, farmacii si banci!

33 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Sagului
4

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Sagului

Va oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere, semidecoamndat, situat in zona Sagului pe strada D. Kiriac. Apartamentul se afla la etajul 1, avand o suprafata utila de 47 mp! Se accepta animale de companie! Pentru mai multe informatii sau stabilirea unei vizionari va rog sa apelati numarul de telefon ...

47 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu Comercial Modern cu 2 incaperi si 3 Locuri de Parcare - Freidorf
8
3