Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
FARA GARANȚIE+2 Locuri Parcare Gratuite !!!  170 E,Sagului-Dambovita,Liber,De Văzut !!!
11
1

FARA GARANȚIE+2 Locuri Parcare Gratuite !!! 170 E,Sagului-Dambovita,Liber,De Văzut !!!

FARA GARANTIE +2 LOCURI DE PARCARE PRIVATE GRATUITE !!! AM ACUM DE INCHIRIAT IN ZONA SAGULUI-DAMBOVITA, un apartament cu 1 camera , Format din Camera Spațioasă+ Baie Proprie + O Bucatarie Utilata Complet cu Mașina de Spălat,Aragaz, Frigider,Ea fiind Comuna cu Câteva Persoane,Doar Bucataria. Apartamentul ...

20 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spatios in zona Sagului
15
4

Apartament spatios in zona Sagului

Apartamentul este situat in zona Sagului,la parter avand 3 camere,2 bai si balcon la sufragerie. Este complet mobilat si utilat. Este bine pozitonat avand in apropiere mijloace de transport,piata,magazine..

70 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere de închiriat –500 euro| Zona Lipovei
16

Apartament 4 camere de închiriat –500 euro| Zona Lipovei

Florian Estate ofera spre închiriere un apartament spațios și luminos, cu 4 camere, situat în zona Lipovei, pe strada Silistra, într-o locație liniștită, cu trafic redus, cu multă verdeață și acces rapid către mijloacele de transport în comun. Apartamentul este ideal pentru o familie sau pentru persoane ...

100 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Complex Studentesc
3
11

De inchiriat apartament 1 camera in zona Complex Studentesc

Oferim de inchiriat o garsoniera in zona Complexului Studentesc. Garsoniera este complet mobilata si utilata, cu o suprafata de 28 mp, la etajul 2. Este aproape de mijloace de transport. Se accepta si animale de companie. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

28 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
!!! 1 Camera decomandat... Piata Flavia...et 2
5

!!! 1 Camera decomandat... Piata Flavia...et 2

Agentie imobiliara propunem spre vanzare apartament cu 1 camera, model decomandat, la etajul 2 intr-un bloc reabilitat termic, conectat f bine la oras, aproape de mijloace de transport in comun, piata, supermarketuri, scoli, gradinite, amenajat cu geamuri termopan, gresie si faianta, parchet laminat. ...

1906 EUR/m2 | 33 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
200 euro!!!Garsoniera Et 3 Zona Bucovina
5

200 euro!!!Garsoniera Et 3 Zona Bucovina

Agentie imobiliara ofrra spre inchiriere garsoniera situata la Et 3 Zona Bucovina.Este complet mobilata si utilata.LIBERA.Disponibila imediat.Pret chirie lunara 200 euro.Garantie 200 eueo + Co.isiin agentie.Tel.0733 x 141 x 001.

27 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
450 euro!!!Ap.cu 3 camere Et 1 cu centrala proprie Zona Bucovina
10

**Apartament modern cu 3 camere | Etaj 1 | Zona Bucovina Carrefour | Prima închiriere!** Îți dorești un apartament spațios, bine compartimentat și gata de mutat? Această locuință este alegerea ideală! **Detalii apartament:** * 3 camere, confort 1, model decomandat * Etaj 1 (ideal pentru acces ...

67 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere   3 dormitoare, renovat recent | ideal familie sau investiție
14
1

Apartament 4 camere 3 dormitoare, renovat recent | ideal familie sau investiție

Oportunitate rară pentru cei care caută mai multe camere la un preț accesibil apartament cu 4 camere, situat la etajul 3 4. Compartimentare practică, cu 3 dormitoare separate, ideal pentru familie sau pentru investiție (închiriere pe camere). Detalii: Suprafață utilă: 60 mp Balcon: 3 mp Compartimentare: ...

1665 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere   etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție
15
2

Apartament 3 camere etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție

Oportunitate bună pentru cei care caută mai multe camere într-o zonă foarte bine cotată din Timișoara Dacia. Apartament situat la etajul 1 4, într-un bloc bine întreținut, poziționat pe mijloc (costuri reduse de întreținere). Detalii: Suprafață utilă: 48 mp Compartimentare: semidecomandat Etaj: ...

1915 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
!!! 5 min Fac de medicina...2 camere decomandate
12

!!! 5 min Fac de medicina...2 camere decomandate

Agentie imobiliara propunem spre inchiriere apartament cu 2 camere, decomandat la etajul 1 la 5 min de Facultatea de medicina si 3 min de Facultatea de arte, amenajat, mobilat si utilat complet, incalzire cu centrala termica proprie.Preferabil fara animale de companie. Pret 550 euro chirie+ 550 euro ...

56 m2

Punctele Cardinale, Timisoara, Timis

Promovat
Garsonieră, ideală pentru investiție   Lipovei, lângă Iulius Mall
6
4

Garsonieră, ideală pentru investiție Lipovei, lângă Iulius Mall

Garsonieră cochetă, ideală pentru investiție Lipovei, lângă Iulius Mall Agenție imobiliară vă propune spre vânzare o garsonieră practică și bine poziționată, cu o suprafață utilă de 21 mp, situată în zona Lipovei Kappa, la doar 400 m de mers pe jos până la Iulius Mall. Locuința se află într-un ...

1810 EUR/m2 | 21 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Casa 3 camere cu 2 fronturi plus 860 mp Lipovei-Aradului 178000 euro
15
25

Agentie imobiliara ofera in exclusivitate casa pe un singur nivel din caramida vaiuga ( 70 30) in suprafata utila de 100mp casa plus 860 mp terenul cu 2 fronturi stradale de 12 mp fiecare, costructie din anul 1965, cu gard de beton si sarma, avand toate utilitatile racordate la reteau orasului, instalatia ...

1780 EUR/m2 | 100 m2

Aradului+Est, Timisoara, Timis

99.900 euro!! 4 camere renovate .. Dacia .. etaj 3
10
2

99.900 euro!! 4 camere renovate .. Dacia .. etaj 3

Acest apartament de 60 mp se află în bloc construit în 1978, cu structură din placă de beton. Are balcon și bucătărie separată, fiind gata de utilizare. Pardoselile sunt din parchet laminat, iar tâmplăria este din PVC. Locuința este situată la etajul 3 și dispune de încălzire centralizată și interfon ...

1665 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Casa individuală ..  Calea Aradului ...  175.000 euro
1
10

Casa individuală .. Calea Aradului ... 175.000 euro

Agenție imobiliară oferă spre casă individuală pe un singur nivel, construita in anul 1978, din caramidă, cu acoperis de tigla si geamuri termopan, izolata termic, în suprafață de 98 mp, avand teren de 560 mp și un front stradal de 17 ml, cu toate utilitatile, compusa din 4 camere, o bucatarie, 2 ...

1786 EUR/m2 | 98 m2

Aradului%252bEst, Timisoara, Timis

MODEL UNICAT!   4 camere .. 77 mp .. Gh Lazar .. cu garaj sub bloc si boxa
15

MODEL UNICAT! 4 camere .. 77 mp .. Gh Lazar .. cu garaj sub bloc si boxa

Apartament de vânzare cu 77 mp, situat la etajul 4 al unui bloc din 1978. Îți oferă bucătărie separată și un balcon. Încălzirea se face prin centrală pe gaz, iar geamurile sunt din plastic. Mobilierul este inclus în preț. Locația este avantajoasă, în cartierul Cetate, aproape de Universitatea Politehnica ...

2143 EUR/m2 | 77 m2

Gheorghe%2bLazar, Timisoara, Timis

5 minute de Medicina !!!! .. 2 camere .. complex rezidential
11

Acest apartament cu 2 camere se află la etajul parter într-un bloc construit în 2020. Are o suprafață de 56 mp și este gata de utilizare. Proprietatea dispune de o terasă și se bucură de încălzire centrală pe gaz. Geamurile sunt din plastic, iar interiorul este bine luminat datorită feroneriilor mari. Apartamentul ...

2821 EUR/m2 | 56 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

3 camere .. cu boxa .. Calea Aradului ... 113.000 euro
11
1

3 camere .. cu boxa .. Calea Aradului ... 113.000 euro

Îți oferim un apartament de 3 camere situat la parter, în bloc de beton, construit în 1978. Proprietatea dispune de balcon, debara, garaj și beci. Încălzirea se face prin centrală pe gaz, iar geamurile sunt din plastic. Suprafața utilă este de 65 mp, ideală pentru o familie. Apartamentul se află în zona ...

1738 EUR/m2 | 65 m2

Aradului%252525252bEst, Timisoara, Timis

80000 euro!!!  Apartament 3 camere, centrala, Gheorghe Lazar
10
1

80000 euro!!! Apartament 3 camere, centrala, Gheorghe Lazar

Apartament de vânzare situat în zona Gheorghe Lazar Circumvalatiunii, Timișoara. Acesta se află la etajul 3 din 4 și are o suprafață de 50 mp. Locuința dispune de 3 camere, o bucătărie separată și un balcon de 3 mp . Încălzirea se face prin centrală pe gaz, iar geamurile sunt din lemn. Amplasarea este ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Etajul 1 .. zona Dacia .. 3 camere .. 91900 euro
10
5

Etajul 1 .. zona Dacia .. 3 camere .. 91900 euro

Apartament de vânzare, 50 mp, situat la etajul 1 al unui bloc construit în 1978. Locuința are 3 camere, o bucătărie separată și beneficiază de încălzire centralizată. Îți oferă un spațiu confortabil și util, gata de utilizare. Proprietatea se află în zona Dacia Circumvalatiunii, aproape de centrele de ...

1876 EUR/m2 | 49 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere ..  2 balcoane si centrala termica .. S= 51 mp
13
1

Apartament cu 2 camere .. 2 balcoane si centrala termica .. S= 51 mp

Apartament de vânzare model semidecomandat, situat la etajul 4 al unui bloc cu acoperis de tigla avand o suprafața utilă este de 50.6 mp plus doua balcoane de 7 mp. Proprietatea este în stare bună și gata de utilizare. are o bucătărie separată, baie cu geam, incălzirea se realizeaza printr-o centrală ...

174 EUR/m2 | 506 m2

Matei+Basarab, Timisoara, Timis

Promovat
 4 camere + Centrala termica + clima | Etaj 1 | Dacia   Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă
9

4 camere + Centrala termica + clima | Etaj 1 | Dacia Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă

Apartament 4 camere | Etaj 1 | Dacia Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă Agenție imobiliară oferă spre vânzare un apartament spațios cu 4 camere, situat la etajul 1, într-una dintre cele mai căutate zone Dacia Circumvalațiunii. Compartimentarea este practică și versatilă: 3 camere sunt decomandate, ...

1720 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

350 euro!!!Ap.cu 3 camere cu centrala proprie Zona Dacia
8
2

350 euro!!!Ap.cu 3 camere cu centrala proprie Zona Dacia

Agentie imobiliara ofera spre inchiriere apartament cu 3 camere situat la parter Zonq Dacia.Apartamemtul dispune de incalzire cu centrala proprie.Este complet mobilat si utilat.LIBER.Disponibil imediat.Pret chirie lunara 350 euro.Garantie 350 euro+ comision agentie.Tel.0733 x 141 x 001.