Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Ap.2 camere ( SAD) + curte 45mp - 85.000 Euro
7
5

Ap.2 camere ( SAD) + curte 45mp - 85.000 Euro

De vanzare spatiu modern cu 2 camere, tip open space (cu posibilitate de inchidere a bucatariei), cu o suprafata utila de 47 mp si curte proprie de 45 mp, situat intr-un bloc nou, recent intabulat, construit din caramida, cu regim de inaltime P+3E. Imobilul este inregistrat ca S.A.D. (spatiu cu alta ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, 75mp utili, Zona Take Ionescu ISHO
10
2

Apartament 3 camere, 75mp utili, Zona Take Ionescu ISHO

ID: P2277 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, -75 mp utili, situat la -etajul 1, intr-un bloc cu regim de inaltime P+17, anul constructiei 2022. Apartamentul dispune de balcon de 19mp. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

4253 EUR/m2 | 75 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Direct Dezvoltator: Duplex pe Parter cu Master Bedroom in Remetea Mare
15
28

-De ce să alegi Alpha City Residence? Pentru că reprezintă echilibrul perfect între confort, accesibilitate și investiție sigură. Alpha City este un ansamblu privat de case, aflat într-o zonă aflată în plină dezvoltare Remetea Mare, comuna cu cel mai mare potențial din județul Timiș. Situat la doar ...

1433 EUR/m2 | 75 m2

AEROPORT, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Ronat, apartament la vila, totul nou, parcare privata, centrala, clima
10
4

Oferim spre inchiriere un apartament cu 1 camera situat la parter, in imobil nou. Locuinta dispune de centrala si loc de parcare. Apartamentul se inchiriaza mobilat si utilat complet, conform pozelor. Pret chirie 250euro+garantie+comisionul agentiei. Tel 07 arata numarul, 07 arata numarul

30 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

4 camere confort 1 centrala proprie 2 bai zona Circumvalatiunii
8
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, semidecomandat, sup 81 mp, centrala proprie, 2 bai, etaj 3 din 4, zona Circumvalatiunii. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

1852 EUR/m2 | 81 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

de vanzare apartament cu  2 camere zona Girocului
6
2

de vanzare apartament cu 2 camere zona Girocului

Va propunem spre vanzare un superb apartament 2 camere, situat in zona Cal. Girocului. Apartamentul se afla la parter inalt si are o suprafata de 54 de mp. Dispune de centrala proprie prin condensare si toate tevile sunt trase sub pardoseala. Bloc izolat si acoperis tigla. Are o suprafata utila de 54mp, ...

1519 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam dec amenajat zona Dambovita
17
1

2 cam dec amenajat zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Aradului, Etaj 4, Necesita Renovare
10

Detalii RELEVANTE oferta: - apartament situat in bloc izolat termin exterior - etaj 4 / 5 + Mansarda , 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare - centrala termica proprie Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 75.000 Eur, ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartamente cochete cu 2 si 3 camere de inchiriat – confort si eleganta - C8079
13
4

Apartamente cochete cu 2 si 3 camere de inchiriat – confort si eleganta Iti doresti un apartament modern, intr-un bloc bine intretinut, cu lift si amenajat cu gust. FOXFORT iti propune spre inchiriere un apartament primitor cu 2 camere, situat in Timisoara, intr-o zona linistita si accesibila. Detalii ...

43 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai centrala proprie 2 ap pe nivel zona Lipovei
6
4

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 62 mp, centrala proprie, 2 apartamente pe nivel, 2 bai, compartimentat astfel: * Hol de acces spatios, cu intrare catre toate camerele * Living spatios * Bucatarie * Un dormitor cu acces in balcon inchis * Al doilea dormitor pretabil pentru ...

1935 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, Zona Piata Dacia, Parter, Necesita renovare
7

Detalii RELEVANTE oferta: - etaj Parter / 4 , 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 65.000 Eur, negociabil Time for Investment a luat nastere din dorinta de a te ajuta sa-ti gasesti ...

2031 EUR/m2 | 32 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan Buziasului, zona mixta UTR M3, pt. cladire cu 7 etaje
12
1

Se oferă spre vânzare teren intravilan cu construcție existentă, situat în Timișoara, într-o zonă mixtă UTR M3, cu regim de construire deschis, adiacentă arterelor principale de trafic – ideal pentru investiții rezidențiale, comerciale sau mixte. Caracteristici teren: Suprafață teren: 1.960 mp, Front ...

1,960 m2

buziasului, Timisoara, Timis

4 cam decomandat 2 bai loc parcare in curte Ultracentral-Tribunal
12
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 189000 euro, neg Tel: 0736170308

2054 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie Piata Unirii
8
1

2 cam centrala proprie Piata Unirii

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 3 3+pod, su 40 mp, centrala termica proprie si aer conditionat. Pardoselile camerelor sunt din parchet de lemn stratificat. Apartamentul este compus din: camera de zi cu bucatarie deschisa, dormitor, baie si hol de acces. Deasupra baii se ...

2750 EUR/m2 | 40 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 cam et 2 centrala proprie Complex Studentesc
7
2

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, situat la etajul 2 din 4, Zona Complex Studentesc , langa Hotel Roma, 2 camere semidecomandat, baie, balcon.Utilat complet, aer conditionat, centrala termica, usi lemn masiv, bloc izolat cu polistiren extrudat. Pret. 100000 euro Telefo ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Spitalul Judetean - Casa Tineretului 3 camere, etaj 2, centrala gaz
20
1

EXCLUSIVITATE! Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, model confort 1, decomandat, la etajul 2 din 6 intr-un bloc izolat termic cu lift. Imobilul este foarte bine pozitionat, langa Spitalul Judetean, Casa Tineretului, Complexul Studentesc, pe str Aries. Apartamentul dispune de CENTRALA PROPRIE, ...

1969 EUR/m2 | 64 m2

Timisoara, Timis

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita
9
8

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 1 baie, 2 balcoane, su 65 mp, centrala proprie, renovat complet la finele lui 2023 (instalatie termica, sanitara, electrica - noi, calorifere noi, sapa, parchet rezistent la apa si trafic inalt de 12mm, lavabila Savana, gresie si faianta de calitate ...

1785 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera zona Dacia
5
39

De inchiriat apartament 1 camera zona Dacia

Inchiriere apartament cu o camera in zona Dacia! Apartamentul este decomandat si complet utilat si mobilat. Se cere o luna de chirie plus o luna garantie. Are toate dotarile necesare, o suprafata utila de 30 mp si este la etajul 3 cu lift. Situat aproape de marketuri, mijloace de transport in comun. ...

30 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Individuala Parter Sanmihaiu Roman,4 Camere,2 Bai,Proiect Modern,Curte Amenajata
12

Casa Individuala in Sanmihaiul Roman,cu regim de inaltime Parter,Termen Finalizare Octombrie 2026 - suprafata construita / utila de 137/115mp plus o terasa acoperita de 11mp - teren de 450 mp cu Front stradal 14 mp - compartimentare: - parter : hol acces, living,bucatarie inchisa,3 dormitoare,2 Bai,Camera ...

1435 EUR/m2 | 115 m2

Timisoara, Timis

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua
8
2

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 36 mp, centrala proprie, aer conditionat, situat la etajul 4 cu inca un etaj deasupra pentru acces in pod, mobilat si utilat, zona Steaua. Pret: 65000 euro, neg Tel: 0736170308

1806 EUR/m2 | 36 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament decomandat cu  POD pe toata suprafata  si BOXA  Braytim
10
3

Vând apartament decomandat cu POD pe toata suprafata si BOXA Braytim

Vând apartament decomandat, situat în Giroc, la 5 minute de hotel IQ, la etajul 3 al unui imobil modern, într-o zonă liniștită, lângă parc și Profi. Suprafață: 54 mp, balcon spatios Etaj: 3 Pod cât tot apartamentul (în CF) + boxă inclusă Dotări: climă, centrală proprie , incalzire in pardoseala Loc ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Central, 4 camere, 2 bai, 2baloane, centrala proprie
20
4

Central, 4 camere, 2 bai, 2baloane, centrala proprie

Va propunem spre vanzare un apartament in centrul orasului langa Punctele Cardinale, Tribunal, 5 minute pe jos de Piata Unirii. Intr-un imobil izolat termic cu 10 etaje si lift reconditionat. Apartamentul se afla la etajul 4 si dispune de 4 camere, 2 bai, 2 holuri, 2 balcoane, bucatarie mare cu camara ...

1856 EUR/m2 | 97 m2

Timisoara, Timis

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean
8

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, situat la etajul 4 intr-un bloc cu 5 etaje, aer conditionat, posibilitate montare centrala proprie, orientat spre Nord, bloc izolat, mobilat si utilat, la 1 min de Spitalul Judetean. Pret: 98000 euro Tel: 0736170308

1782 EUR/m2 | 55 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere zona Telegrafului
6
34

De vanzare apartament cu 2 camere zona Telegrafului

Oferta de vanzare pentru un apartament cu 2 camere in zona Telegrafului. Apartamentul este complet mobilat si utilat, cu o suprafata de 54mp, la etajul 1 al blocului cu lift. Se vinde chiar incepand cu data de 1. Pozitionat aproape de magazine si mijloace de transport. Pentru mai multe detalii sau ...

1574 EUR/m2 | 54 m2