Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat garsoniera Elisabetin
3
77

De inchiriat garsoniera Elisabetin

Inchiriere Garsoniera 22 mp , la parter, ocupabil imediat.

22 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Buziasului
3
1

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Buziasului

Oferim spre inchiriere apartament cu o camera in zona Buziasului , Timisoara , complet mobilat si utilat , termopane , nou renovat ! Suprafata apartamentului este de 30 mp si este situat la etaj 1.

30 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Circumvalatiunii, Etaj 4, Mobilat si Utilat
9

Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 / 4, 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie / 1 balcon detalii AMENAJARE interioara: parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica intrare, vopsea lavabila, aer conditionat - CENTRALA ...

2000 EUR/m2 | 49 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spatios cu 2 camere | Bucovina
11

Apartament spatios cu 2 camere | Bucovina

District Real Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat in zona Bucovina, in apropiere de Profi, pizzeria Giovanna si mijloace de transport in comun. Apartamentul este situat la etajul 3 si se desfasoara pe o suprafata utila de 52mp + 1 balcon de 5mp. Compartimentarea este ...

52 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat garsoniera  in zona Take Ionescu
3
12

De inchiriat garsoniera in zona Take Ionescu

Închiriez garsonieră confortabilă și luminoasă, situată în zona Take Ionescu, aproape de mijloacele de transport și facilități urbane. Acces rapid la mijloace de transport în comun. În apropiere se află supermarketuri, farmacii, restaurante și zone de recreere , locatie ideala pentru studenti. Suprafata ...

32 m2

Take%25252bIonescu, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de inchiriat  zona Buziasului
4

Apartament cu 3 camere de inchiriat zona Buziasului

Ofer spre inchiriere apartament cu 3 camere,la etajul 3, in zona Buziasului, aproape de statia de autobuz,dotat cu mobiler nou si unele imbunatatiri. Suprafata este de 65 mp. Se accepta si animale de companie. Sunati la numarul de telefon afisat pentru mai multe detalii. Va asteptam la vizionari!

65 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Casa individuala 4 camere - teren 900 mp - Zona Bogdanestilor Timisoara
8
1

ID Intern: P2651 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuala , pe parter, cu 4 camere, 98 mp utili, 900 mp teren, anul constructiei 1985, situata in Zona Bogdăneștilor, Timișoara Imobilul este compartimentat astfel: -hol acces -baie cu cada -bucătărie închisă -living -2 dormitoare În ...

1826 EUR/m2 | 98 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera de inchiriat in zona Circumvalatiunii
3
25

Apartament 1 camera de inchiriat in zona Circumvalatiunii

Apartament cu 1 cameră de închiriat, 36mp, situat la etajul 2. Se află la câteva minute de Universitatea de Vest Timișoara, ideal pentru studenți care doresc acces rapid la cursuri și bibliotecă. Zona oferă supermarketuri, cafenele și stații de transport în apropiere. Pentru detalii, vă rugăm să ne contactați ...

36 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Garsoniera in zona Cetatii
4

Garsoniera in zona Cetatii

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Cetatii, dotata cu toate cele necesare si cu o suprafata de 31 mp. Detine centrala propie si aer conditionat. Se afla la prima sa inchiriere. Va asteptam la vizionare!

Cetatii, Timisoara, Timis

2 cam amenajat bloc caramida centrala proprie zona Tipografilor
5

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 136000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2194 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere zona Girocului
6
27

De vanzare apartament cu 3 camere zona Girocului

Va propunm spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat la etajul 3 a unui bloc format din 4 etaje. Avand o suprafata utila de 60 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei termice pe gaz si a aparatului de aer conditionat. Apartamentul se afla la 10 minute de mers pe jos de ...

1500 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 3 camere, et 2
16
1

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 3 camere, et 2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, model confort 1, semidecomandat, la etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla, are 68 mp utili + 1 boxa la subsol inscris in cf. Imobilul se situeaza in zona Circumvalatiunii - Gh Lazar. Apartamentul dispune de centrala proprie si clima, 2 dormitoare, 1 living, ...

1971 EUR/m2 | 68 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Blascovici
4
9

De inchiriat garsoniera in zona Blascovici

Disponibila imediat spre închiriere,această garsonieră se află în zona Blașcovici, un cartier liniștit și bine conectat, ideal pentru cei care caută confort, siguranță și acces facil către centrul orașului. Este situata la etajul 1 cu o suprafata de 28 mp. Zonă liniștită, cu acces rapid la mijloace de ...

28 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

2 cam amenajat centrala proprie zona Girocului
6
3

2 cam amenajat centrala proprie zona Girocului

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului, mobilat si utilat complet, totul nou. Suprafata totala de 58mp, amplasat la etajul 4, Incalzirea se face cu centrala termica proprie. Apartamentul este foarte bine pozitionat la 2 minute de mijloacele de transport in comun, cu acces la magazine, ...

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Circumvalatiunii
3
14

Apartament cu 1 cameră de închiriat în zona centrală, 33mp, etajul 2. Locuința este aproape de Facultatea de Litere și Facultatea de Științe Economice, fiind ideală pentru studenții care vor să fie aproape de centrul orașului. Acces rapid la transport public, restaurante și magazine. Pentru detalii suplimentare, ...

33 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

 Apartament 1 camera zona Badea Cartan
4

Apartament 1 camera zona Badea Cartan

Oferim apartament cu o camera zona Badea Cartan, 33mp2, intr-un bloc izolat termic, etaj 2. Este mobilat si utilat. Dotari: ferestre cu geam termopan, gresie si faianta, parchet laminat, frigider, masina de spalat. Cheltuielile la incalzire sunt foarte mici.

Badea Cartan, Timisoara, Timis

4 cam dec loc parcare in curte vedere intre Tribunal si Punctele Cardinale
13
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4 4 ,cu izolatie, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 185000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2011 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

4 cam decomandat centrala proprie eta intermediar zona Girocului
10
3

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 78 mp, centrala proprie, situat la etajul 3 din 4, mobilat, renovat, zona Girocului. Pret: 133000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1705 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Complex Studentesc
14

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Complex Studentesc

De inchiriat, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 70, situat la parter, 2 bai, mobilat si utilat, zona Complex Studentesc. Pret: 490 euro Tel: 0736173096, 0729057644

65 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Complex Studentesc.
4
21

Dam spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc-Olimpia . Aproape de restaurante, baruri, marketuri, la 10-15min pe jos de facultati, la 5min pe jos de mijloace de transport. Se da in chirie complet mobilat si utilat, cu toate utilitatile. Este la etajul 5 din 10 si are ...

50 m2

Complexul%2525252bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!
11
1

Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!

Apartament cu 2 camere , semidecomandat , mobilat , utilat , etaj 1 , posibilitate centrala , exista contor de gaz , zona Soarelui , strada Sirius . Pret 97.000Euro negociabil .

2021 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura 3

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, su 50 mp, etaj 1, centrala proprie, bloc caramida, geam la baie, fara amenajari recente, langa Fac de Medicina si Prefectura. Pret: 130000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2600 EUR/m2 | 50 m2