Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Medicinei
5
265

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Medicinei

Se ofera spre inchiriere 2 camere zona Medicina, decomandat, cf 1. Living si dormitor cu pat matrimonial totul mobilat. Etaj 3, 55 mp2, pret 300 euro.

55 m2

Take%252bIonescu, Timisoara, Timis

Promovat
de inchiriat garsoniera zona Complex Studentesc
4
52

de inchiriat garsoniera zona Complex Studentesc

Inchiriere garsoniera langa stadion, pe Strada Cerna nr 17, etaj 2. Garsoniera are 25mp si este intr-o conditie excelenta. Pentru apeluri telefonice sunati la numarul a de telefon afisat!

25 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, Torontalului
9

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la parterul unui bloc izolat exterior, in zona Torontalului. Zona este linistita, apartamentul fiind situat la cateva minute fata de statia de autobuz, tramvai, market, parc si la 15 minute de Iulius mall. Apartamentul ...

1875 EUR/m2 | 64 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Hale Industriale - Productie - Servicii - Comert - Torontalului
3

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare Hale Industriale situate in Calea Torontalului. Halele au destinatie Mica Productie - Servicii si Comert, au suprafete de la 480 la 600 mp si beneficiaza de birouri, grupuri sanitare, zona de depozitare si 2 accese auto. Maeteriale folosite pentru executie: beton ...

1180 EUR/m2 | 500 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Pozitie excelenta. 2 bai. Decomandat. Spatios
15
2

Pozitie excelenta. 2 bai. Decomandat. Spatios

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai si balcon la bucatrie pe care s-a mutat zona de gatit. Posibilitate montare Centrala termica proprie. Etaj 4 din 5. Bloc construit in 1989 cu pod din constructie, se urca normal pe casa scarii unde sunt spatii de depozitare in pod. La 2 pasi de foarte ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Finisaje la alegere. Spatios. 2 bai. 2 locuri de parcare
19
6

Finisaje la alegere. Spatios. 2 bai. 2 locuri de parcare

Apartamante cu 3 camere pe Calea Urseni, la asfalt, compartimentate excelent, cu posibilitatea sa va alegeti finisajele: - 69 mp utili + terasa acoperita de 7.3 mp, disponibile la etajul 2. Pret: 120.000 Euro (TVA 21% inclus in pret); - 69 mp utili + terasa acoperita de 7.3 mp + terasa neacoperita de ...

1739 EUR/m2 | 69 m2

Calea+Urseni, Timisoara, Timis

Finisaje la alegere. Zona Torontalului. Bloc Nou
10
3

Finisaje la alegere. Zona Torontalului. Bloc Nou

Apartamente cu 3 camere in zona Torontalului in bloc Nou, disponibile imediat. Incalzire prin pardoseala cu centrala termica proprie. Finisate la cheie. 1 loc de parcare si TVA 21% incluse in pret - Etaj 3 din 3, suprafata utila de 66 mp + 2 terase: Pret: 118.900 Euro. - Etaj 1 din 3, suprafata utila ...

1802 EUR/m2 | 66 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Braytim. Strada Lamaitei. Etaj 1.
10
3

Disponibil imediat. Braytim. Strada Lamaitei. Etaj 1.

Favorit Estate va propune spre inchiriere: - apartament cu 2 camere situat in bloc izolat termic exterior construit in 2015 din caramida Porotherm - etaj 1 1 + ACOPERIS - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, ...

48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Etaj 1. Mobilat si utilat
7
5

Braytim. Etaj 1. Mobilat si utilat

Vand apartament cu 2 camere, 45 mp utili + terasa, ETAJ 1, decomandat, in bloc nou izolat termic exterior, cu acoperis, situat in zona Braytim- pozitie excelenta. Centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interior MDF, aer conditionat. ...

2133 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 Camere, et.1, Take Ionescu, COMPLET mobilat și utilat, centrala termica proprie
10

Apartament cu 2 camere, zona Take Ionescu-ISHO, et.1, complet mobilat modern și utilat, centrală termica proprie cu termostat, aer condiționat. Vă așteptăm cu drag la vizionare

50 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - finisaje Premium - 83.000 Euro - parcare inclusa
10
2

Apartamentul este situat într-un bloc nou, la limita dintre Timișoara și Giroc, într-o zonă cu acces facil la transport în comun, hipermarketuri, grădiniță și școală. Configurația este formată din două camere, în regim open space, cu posibilitatea de închidere a bucătăriei. Interiorul este modern și ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap.2 camere ( SAD) + curte 45mp - 85.000 Euro
7
5

Ap.2 camere ( SAD) + curte 45mp - 85.000 Euro

De vanzare spatiu modern cu 2 camere, tip open space (cu posibilitate de inchidere a bucatariei), cu o suprafata utila de 47 mp si curte proprie de 45 mp, situat intr-un bloc nou, recent intabulat, construit din caramida, cu regim de inaltime P+3E. Imobilul este inregistrat ca S.A.D. (spatiu cu alta ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

Promovat
11
1

1804 EUR/m2 | 46 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere - 900 euro - Complex City of Mara
8

Apartament 3 Camere - 900 euro - Complex City of Mara

NEO Imobiliare vă oferă spre închiriere un apartament modern cu 3 camere, în suprafață de 65mp + 5 mp balcon, situat în complexul rezidențial City of Mara. Compartimentare: Living spațios cu bucătărie open space Dormitor matrimonial Dormitor / Birou Baie principala Baie serviciu Hol Balcon Localizare ...

65 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera  in zona Soarelui
5
357

De inchiriat apartament 1 camera in zona Soarelui

Oferim apartament cu 1 camera in zona Soarelui, situat la etajul 4, 30 mp2. Apartamentul se afla intr-o stare buna, este frumos amenajat si bine pozitionat fiind intr-o zona linistita cu multe facilitati si cu acces facil la mijloace de transport. Disponibil imediat.

30 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei Casa Individuala cu Piscina 6 Camere 4 Bai | S+P+1E+M - 198mp
20
3

Renaissance Estate va ofera spre vanzare o proprietate deosebită cu 6 camere si 4 bai, situată în zona Lipovei din Timișoara, ideală pentru o familie care caută confort și relaxare în propria locuință. COMISION 0% Detalii tehnice: Regim de înălțime: S+P+1E+M An construcție: 2007, renovată recent Suprafață ...

1763 EUR/m2 | 198 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament bloc nou 4 camere 106mp - Zona Torontalului Timisoara
6
1

ID:P2677 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, 106 mp utili, situat in Timisoara zona Torontalului , intr-un bloc nou cu regim de inaltime Parter + 3 Etaje , anul constructie 2025. Proprietatea dispune si de un loc de parcare inclus in pret. Compartimentarea este ...

1462 EUR/m2 | 106 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Centrala
3

Apartament cu o camera in zona Centrala

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona centrala,in zona linistita,la 250 metri de statia de autobuz. Situat la etajul 1, suprafata de 30 mp, recent renovat, cu centrala proprie. Va asteptam la vizionare!

30 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Centrala
3
2

Apartament cu o camera in zona Centrala

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera,36 m2, la etajul 2,. Vecinatati: punctele cardinale, facultatea de medicina, isho, centru. Va asteptam la vizionare!

36 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Centrala
3

Apartament cu o camera in zona Centrala

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona centrala, etaj 1 din 3, renovat recent,utilat modern, instalatie electrica noua, instalatii electrice noi, suprafata de 30 mp. Va asteptam la vizionari!

30 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Centrala
9
3

Apartament cu o camera in zona Centrala

Inchirez un apartament cu o camera in zona Centrala, aproape de mijloacele de transport in comun, facultati. Se inchiriaza pe o perioada lunga de timp. Apartamentul este situat la etajul 3 si are o suprafata de 30 mp.

30 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
3Cam-Soarelui-3 Min Spitalul Judetean-Balcon-Mobilat-Centrala--68 MP-88.000 Euro! Negociabil
19

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Soarelui - Spitalul Judetean, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Spitalul Judetean Timisoara, respectiv la 7 minute fata de alte puncte importante ale ...

1294 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Garsoniera  - zona Buziasului - 31500 euro
5
8

Garsoniera - zona Buziasului - 31500 euro

Imobiliare pentru tine Timișoara va prezintă în exclusivitate o garsoniera de vânzare în zona Buziasului. Imobilul este situat pe strada Atomului. Compartimentare : - baie -bucatarie - dormitor Suprafata utila : 20.53 mp Imobilul dispune de instalație de climatizare ( clima). Încălzirea este ...

1575 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii
4
2

Apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii

Oferim sper inchiriere un apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii , mobilat si utilat complet cu o suprafata de 25 mp, situat la etajul 3

25 m2