Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Lipovei
3
19

De inchiriat apartament cu o camera in zona Lipovei

Oferim spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Lipovei, strada Silistra, langa pizzeria Thalia. Apartamentul este decoamndat, mobilat si utilat complet, se afla la etajul 3, avand o suprafata de 30 mp. Se accepta animale de companie.

30 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% Teren extravilan agricol 21,32 ha sau intravilan cu PUZ aprobat
20
4

Oportunitate de investitie! Teren extravilan arabil de vanzare in Timisoara, zona Sud, sau Teren intravilan industrial cu PUZ aprobat. FOXFORT propune teren extravilan agricol necomasat cu posibilitate de trecere in intravilan de vanzare in Timisoara, zona Sud, avand o suprafata de 213257 mp, numar ...

213,257 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa deosebita zona Mehala
20

Casa deosebita zona Mehala

Vă prezentăm o proprietate modernă și bine compartimentată, situată în zona Mehala din Timișoara, într-un cartier privat cu acces securizat , loc de joaca si foisor — ideală pentru familiile care caută confort, intimitate și acces facil către oraș. Imobilul, finalizat în anul 2022, face parte dintr-un ...

2242 EUR/m2 | 120 m2

mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - finisaje Premium - 83.000 Euro - parcare inclusa
10
2

Apartamentul este situat într-un bloc nou, la limita dintre Timișoara și Giroc, într-o zonă cu acces facil la transport în comun, hipermarketuri, grădiniță și școală. Configurația este formată din două camere, în regim open space, cu posibilitatea de închidere a bucătăriei. Interiorul este modern și ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Aradului
3
4

De inchiriat apartament cu o camera in zona Aradului

Oferim sppre inchiriere apartament 1 camera in zona Aradului,la etajul 2, cu o suprafata de 25mp, fiind recent renovat. Apartamentul este utilat si mobilat complet. In apropierea sa se afla diverse puncte de interes precum mijloace de transport in comun, farmacii, magazine si centre comerciale. Disponibilitatea ...

25 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam amenajat centrala proprie zona Girocului
6
3

2 cam amenajat centrala proprie zona Girocului

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului, mobilat si utilat complet, totul nou. Suprafata totala de 58mp, amplasat la etajul 4, Incalzirea se face cu centrala termica proprie. Apartamentul este foarte bine pozitionat la 2 minute de mijloacele de transport in comun, cu acces la magazine, ...

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Casa individuala cu 6 camere 175 mp | Braytim
10
2

COM 0% Casa individuala cu 6 camere 175 mp | Braytim

District Real Estate va prezinta spre vanzare o casa individuala, situata in Timisoara, zona Braytim. Imobilul dispune de o suprafata utila de 175 mp, avand si zona de garaj care a fost transformata intr-o camera pentru activitati si care dispune si de un grup sanitar. Casa se desfasoara pe o suprafata ...

2029 EUR/m2 | 175 m2

braytim, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere in zona Torontalului
7
1

Apartament 3 camere in zona Torontalului

Spre inchiriere apartament cu 3 camere in zona Torontalului, are o suprafat de 71 mp la etajul 2, avand toate utilitatile necesare. Are centrala proprie, AC si balcon inclus in suprafata utila. Se inchiriaza imediat!! Acceptam si animale de companie!! Pentru cei interesati sunati la numarul de telefon. ...

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat Lipovei pe Borzesti amenajat centrala proprie
5

Vand apartament 2 camere decomandat,situat zona Lipovei, pe strada Borzesti, la etajul 3 din 4 al unui bloc solid, construit in 1988. Locatia este excelenta, foarte aproape de scoli, gradinite, banci, iar Iulius Mall se afla la doar 5 minute.Suprafata utila este de 50 mp.Apartamentul este structurat ...

1850 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

4 cam dec loc parcare in curte vedere intre Tribunal si Punctele Cardinale
13
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4 4 ,cu izolatie, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 185000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2011 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

4 cam decomandat centrala proprie eta intermediar zona Girocului
10
3

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 78 mp, centrala proprie, situat la etajul 3 din 4, mobilat, renovat, zona Girocului. Pret: 133000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1705 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Take Ionescu
3
2

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Take Ionescu

Apartament de inchiriat cu o camera zona Take Ionescu aproape de Facultatea de Medicina. In apropiere aveti si mijloc de transport in comun. Disponibila imediat pentru inchiriere. Are o suprafata de 30mp si este la etajul 1. Sunati pentru vizionare.

30 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera zona Lipovei
4
14

De inchiriat apartament 1 camera zona Lipovei

Va prezentam un apartament cu o camera, avand o suprafata de 27 mp, mobilat si utilat complet. Apartamentul se afla la 10 minute de Iulius Mall. Se afla la etajul 2.

27 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament modern in zona Blajcovici
3

Apartament modern in zona Blajcovici

Inchiriez apartament modern, renovat recent, etaj 3 , suprafata 30 mp impecabil, toate dotarile, aer conditionat, masina de spalat, utilat si mobilat complet. Merita vazut!

Blajcovici, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Complex Studentesc
14

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Complex Studentesc

De inchiriat, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 70, situat la parter, 2 bai, mobilat si utilat, zona Complex Studentesc. Pret: 490 euro Tel: 0736173096, 0729057644

65 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura 3

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, su 50 mp, etaj 1, centrala proprie, bloc caramida, geam la baie, fara amenajari recente, langa Fac de Medicina si Prefectura. Pret: 130000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2600 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie langa Piata Unirii
8
1

2 cam centrala proprie langa Piata Unirii

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 3 3+pod, su 40 mp, centrala termica proprie si aer conditionat. Pardoselile camerelor sunt din parchet de lemn stratificat. Apartamentul este compus din: camera de zi cu bucatarie deschisa, dormitor, baie si hol de acces. Deasupra baii se ...

2750 EUR/m2 | 40 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Apartament o camera Buziasului

Apartament o camera Buziasului

Inchiriez apartament o camera mare , bucatarie , frigider , cuptor cu microunde , plita , masina de spalat. Apartamentul se afla in Calea Buziasului , suprafata 28 mp , etaj 2 .

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Braytim, BLOC NOU, apartament 3 camere decomandat, etaj 1, 70 mp utili, preț 2100 euro mp
15

Vând apartament 3 camere în BLOC NOU zona Braytim, regim de înălțime P+2E+ Pod, etaj 1, 2 apartamente pe nivel, decomandat, suprafață utilă 70 mp, compus din living cu bucătărie open space cu posibilitate de a închide bucătăria, acces în terasa din living, 2 dormitoare, 2 băi, amenajat cu gresie, faianță, ...

30 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Spatiu de inchiriat Piata Maria
13
5

Spatiu de inchiriat Piata Maria

De inchiriat spatiu pentru birouri, situat in Piata Maria, la etajul 1 din 1, cu o suprafata utila de 140 mp, compus din 4 camere, bucatarie, baie si wcs, centrala proprie si clima. Pret. 950 euro negociabil Telefon. 0736173096