Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Lipovei Casa Individuala cu Piscina 6 Camere 4 Bai | S+P+1E+M - 198mp
20
3

Renaissance Estate va ofera spre vanzare o proprietate deosebită cu 6 camere si 4 bai, situată în zona Lipovei din Timișoara, ideală pentru o familie care caută confort și relaxare în propria locuință. COMISION 0% Detalii tehnice: Regim de înălțime: S+P+1E+M An construcție: 2007, renovată recent Suprafață ...

1763 EUR/m2 | 198 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala superba 6 camere -zona foarte buna-Braytim Timisoara
20
4

Evand Homes va prezinta spre vanzare o proprietate deosebita, casa individuala D+P+1E, cu 6 camere, situata in Braytim intr-o zona foarte buna din Timisoara, aproape de toate punctele de interes. Proprietatea are o suprafata de 273 mp utili, construita pe un teren de 300 mp. Finisajele sunt de foarte ...

1374 EUR/m2 | 273 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
inchiriez apartament 2 camere Aradului 330 euro
5
1

inchiriez apartament 2 camere Aradului 330 euro

Inchiriez apartament cu doua camere Aradului piața verde, decomandat , mobilat si utilat , centrala, termopane, balcon inchis, 330euro,

60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera   Zona Soarelui
12

Apartament 1 camera Zona Soarelui

Ofer spre închiriere un apartament confortabil de 33 m , situat într-o zonă verde și liniștită din cartierul Soarelui, ideal pentru o persoană sau un cuplu. Despre apartament: 33 m Living cu canapea extensibilă dublă, dulap mare și balcon Chicinetă complet utilată Baie modernă Subsol pentru depozitare Costuri: Avantaje ...

33 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Renovat cu Centrala zona Lipovei
20

Renovat cu Centrala zona Lipovei

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat situat in zona Lipovei la parterul unui bloc de 4 etaje. Apartamentul este structurat in 3 camere, bucatarie si 2 bai. Dispune de centrala termica proprie pe gaz metan. Dispune de boxa. Dispune de mobilier si electrocasnice moderne. ...

2000 EUR/m2 | 60 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Garsoniera Olimpia Stadion
16
10

Garsoniera Olimpia Stadion

YouPro.ro va propune spre vanzare garsoniera confort 2 din constructie situata in zona Olimpia Stadion pe strada Cerna.Garsoniera este structurata in hol, camera, baie si bucatarie din constructie. Este ideala ca investitie in vederea inchirierii. Pretul solicitat de proprietar este de 36.000 euro . ...

1636 EUR/m2 | 22 m2

olimpia-stadion, Timisoara, Timis

Promovat
MT239 Apartament 2 camere, etaj 1 cu scara interioara, Dumbravita-zona Mures
20
4

AV-Estate va propune spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, avand suprafata utila de 58 mp, situat la etajul 1 + Mansarda, intr-un imobil in regim de inaltime P+1E+M, situat in Dumbravita - zona Mures. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: Etajul 1: - 1 living open space cu bucatarie; - ...

1497 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !
17
3

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !

Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Aradului
4

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Aradului

Va oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere, decomandate, situat in zona Aradului la 2 minute pietonal de facultate! Apartamentul are o suprafata de 48 mp, fiind la etajul 2, este mobilat si utilat complet, exact ca si in poze! Ocupabil imediat, pentru mai multe detalii si vizionari va rugam ...

48 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
MT245 Apartament 2 camere, terasa de 45mp+balcon, semifinisat, Calea Urseni
12
1

AV-Estate va propune spre vanzare apartament cu 2 camere,, decomandat, avand suprafata utila de 46 mp, situat la etajul 3, intr-un imobil in regim de inaltime P+3E, pe Calea Urseni, aproape de Mega Image, Profi, Zone Cafe 2 etc. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: - hol acces; - 1 dormitor; - ...

1802 EUR/m2 | 46 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez garsoniera in zona Buziasului
3

Inchiriez garsoniera in zona Buziasului

Inchiriez garsoniera confort 1 mobilata si utilata etaj 1 bloc caramida fftt calduroasa zona Buziasului Aem se inchiriaza pe termen lung, rog seriozitate. Suprafata utila este de 27 mp.

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Dacia
4
17

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Dacia

Oferim spre inchiriere un apartament 2 camere, etajul 2 avand o suprafata utila de 47mp, apartamentul este amplasat pe str Teiului, zona Dacia, foarte aproape de mijloacele de transport magazine, parcuri

47 m2

Dacia, Timisoara, Timis

3 cam dec et intermediar bloc izolat Sagului Rebreanu
4
3

3 cam dec et intermediar bloc izolat Sagului Rebreanu

Suprafata utila 67 Numar camere 3 camere Descriere Apartament cu 3 camere cu centrala proprie, la parter inalt, su: 67mp, decomandat, izolat pe interior si subsolul. Apartamentul se afla intr-o locatie avantajoasa, la cateva minute de Shopping City, apartamentul se vinde complet mobila si utilat cum ...

1617 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Iosefin
9
1

Apartament 2 camere zona Iosefin

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere decomandat situat in zona Iosefin. Apartamentul mobilat si utilat complet. Se cere si se ofera seriozitate, se inchiriaza pe minim un an. Are 50 mp si este situat la etajul 2. Detalii tel

Iosefin, Timisoara, Timis

Ideal ca si investitie, 10 locuri de parcare in CF, in spate la ESO !
8

De vanzare apartament cu 1 camera cu bucatarie inchisa in spatele benzinariei ESO, cu 10 locuri de parcare in CF, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ideal pentru investitie, tel 0750283339 Pret: 75.000 Euro, fara mobilier si electrocasnice, cu 10 locuri de parcare in CF. Pret: ...

2500 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament in cladire istorica, P-ta Maria
7

Apartament in cladire istorica, P-ta Maria

Apartament deosebit în clădire istorică, zona Piața Maria, la parter. 3 camere, baie, bucătărie cu prânzitor, acces auto în curte, 110 mp utili plus boxă de aproximativ 24 mp. Preț: 2100 euro mp. Posibilitate pentru locuință, cabinet medical, birou notarial, birou avocatura, sediu firmă, etc. Tel: 0721-442227. ...

19 EUR/m2 | 110 m2

Maria, Timisoara, Timis

3 cam 130 mp centrala proprie zona Baile Neptun
5

3 cam 130 mp centrala proprie zona Baile Neptun

De vanzare apartament deosebit de frumos, are aproximativ 130 mp, 2 dormitoare si un living mare cu bucatarie open space. Imobilul se afla intr-o cladire istorica foarte aproape de centrul orasului, intr-o zona linistita, 2 bai, o baie fiind de serviciu si o baie cu jacuzzi de 2 persoane, dressing ...

2769 EUR/m2 | 130 m2

NEPTUN, Timisoara, Timis

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !
3
2

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului la etajul 3, aproape de P-ta Doina Unicarm, intr-un bloc izolat termic pe exterior, apartamentul este in curs de renovare, se monteaza parchet, gresie, faianta, usi, vana noua, se zugraveste. pret 67.000 Euro. Tel: 0750283339

1634 EUR/m2 | 41 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Olimpia
3
7

De inchiriat apartament 1 camera in zona Olimpia

Inchiriere apartament o camera,situat în zona Olimpia,in una dintre cele mai căutate locații din Timișoara,in apropiere se afla universități(UVT, Politehnică),mijloace de transport și magazine. Se afla la etajul 1,complet utilat si mobilat,cu o suprafata de 28 mp.

28 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar Bld Take Ionescu
8
1

3 cam centrala proprie etaj intermediar Bld Take Ionescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 69 mp+un balcon de 9 mp, situat la etajul 6 din 10, centrala proprie, aer conditionat, mobilat si utilat, Bld. Take Ionescu.pret 168000 ,euro,neg. Tel: 0736173096, 0729057644

2435 EUR/m2 | 69 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului
6
35

De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului

va propune spre vanzare un apartament cu o camera, complet mobilat si utilat, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata de 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport in comun, mall-ul ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

4 cam, etaj 2, centrala proprie Complexul Studentesc
13
3

4 cam, etaj 2, centrala proprie Complexul Studentesc

De inchiriat apartament u 4 camere, semidecomandat, centrala proprie, etaj 2, mobilat si utilat, zona Complex Studentesc, Str. Bradul. Pret: 500 euro Tel: 0736170308