Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Duplex Spatios si cochet
20
1

Duplex Spatios si cochet

Duplexul este situata in zona Braytim,in apropiere de str.Mures si este compusa din P+E+Pod astfel: PARTER: - living cu aces pe terasa,bucataria,baia de seviciu,birou,casa scarii ETAJ; 3 dormitoare din care 1 dormitor matrimonial cu baia proprie si dressing PODUL; este amenajat ,are curent electric si ...

1640 EUR/m2 | 200 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere, renovat, zona centrala, Timisoara
14
3

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament exclusivist cu 2 camere, situat in Timis, Timisoara, zona Ultracentrala, la cativa pasi de Primarie. Proprietatea se afla la etajul 2 al unei vile istorice proiectate de arhitectul Albert Krausz, o constructie deosebita cu doar 2 etaje, ce imbina rafinamentul ...

3000 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare Freidorf Liceul Auto
8

Apartament de vanzare Freidorf Liceul Auto

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje si mansarda, izolat termic, in Freidorf, Timisoara. Apartamentul are o suprafata utila de 51mp, da care se adauga un balcon mare, de 4 mp. Compartimentare: - 2 camere - bucatarie ...

1549 EUR/m2 | 51 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament in zona Spitalului Judetean
3
1

Apartament in zona Spitalului Judetean

nchiriez apartament in zona Spitalului Judetean cu o suprafata de 35mp situat la etajul 4 din 5, fara cetrala proprie, dar complet utilat! Contract minim pe 6 luni!

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam confort 1  centrala proprie  bloc izolat zona Sagului
7
1

2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Sagului

De vanzare, apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, bloc izolat, situat la etajul 4 din 5, mobilat si utilat, bloc cu acoperis de tigla, zona Sagului. Pret: 78300 euro Tel: 0736170308

1450 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii
7
1

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 107000 euro Tel: 0736170308

1698 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Buziasului
3
6

De vanzare garsoniera in zona Buziasului

Va oferim spre vanzare o garsoniera in zona Buziasului,situata la etajul 3,avand o suprafata utila de 28 mp. Datorita accesului rapid spre numeroase puncte de interes precum magazine(Lidl,Profi,Auchan),satii de transport in comun,gradinite,scoali,sali de fitness,este ideala atat pentru o potentiala investitie ...

1500 EUR/m2 | 28 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie Take Ionescu
10
4

4 cam centrala proprie Take Ionescu

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro Tel: 0736170308

1658 EUR/m2 | 60 m2

Take%25252bIonescu, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Matei Basarab Bucovina etaj 4 acoperis tigla amenajat
9

Avem placerea de a va oferi spre vanzare un superb apartament de 2 camere extrem de spatios, semidecomandat,la etaj 4 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis din tigla, ,avand o suprafata utila de aproximativ 52 mp, casa scarii si blocul ingrijite, parcare ecologica amenajata in fata blocului, intr-una ...

1702 EUR/m2 | 52 m2

Matei Basarab, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere - Zona Dacia
3

Apartament cu 2 camere - Zona Dacia

Inchiriez apartament cu 2 camere, la etajul 1, mobilat si utilat complet, centrala proprie si o suprafata de 40 mp

Dacia, Timisoara, Timis

Casa 2020 Timișoara cu 9 apartamente de vânzare
19
5

Casa 2020 Timișoara cu 9 apartamente de vânzare

Vând casă P+m ,nouă 2020 cu 9 garsoniere in Timișoara zona modern ,amenajate mobilate utilate toate sânt închiriate, chirie lunară 2500 euro ,ideal investiței închiriere, preț.260000euro.Tel.0742143679.

867 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere  zona Dambovita
4
3

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Dambovita

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere in Dambovita(Str Nicolae Leonard), suprafata utila 50 mp Apartamentul este situat la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje. Zona linistita, in apropiere gradinite, scoli, mijloace de transport in comun, Shopping City se afla la 10 min de mers pe jos.

50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui
8
1

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, bloc izolat, centrala proprie, su 56 mp, usi schimbate, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, zona Soarelui. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1607 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Aradului
3
1

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Aradului

Va oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Aradului,situat la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje,avand o suprafata de 31 mp,se inchiriaza utilat si mobilat complet. Este ideal pentru studenti,un cuplu sau poate chiar si pentru tineri profesionisti,deoarece ofera un acces facil. Zona este ...

31 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Aradului
4
21

De inchiriat garsoniera in zona Aradului

Se ofera spre inchiriere garsoniera in zona Aradului,la etajul 3,suprafata de 28 mp,complet utilata si mobilata. Se accepta si animale de companie.

28 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere parter  Calea Sagului
10
1

Apartament cu 2 camere parter Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

1807 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai 2 balc centrala proprie zona Soarelui
5
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, etaj 3. Blocul este izolat, centrala proprie, zona Soarelui. Pret: 123500 euro, neg Tel: 0736170308

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Casa Modern -Simion Bărnuțiu de vânzare
20
14

Casa Modern -Simion Bărnuțiu de vânzare

Vând casă solida de cărămidă in zona Modern str paralela cu Simion Bărnuțiu,Teren total 260 mp front stradal 14m acces auto ,Corp 1 din fata sânt 3 camere ,baie bucătărie și centrala proprie,și Corp 2 din spate sânt 3 camere baie bucătărie la parter și sus 3 camere baie, bucătărie,cu centrala proprie,construcție ...

1050 EUR/m2 | 180 m2

Timisoara, Timis

Apartament o camera langa Judetean
3

Apartament o camera langa Judetean

Inchiriez apartament o camera langa Judetean la etajul 2 , suprafata 35 mp. Apartamentul este luminos si spatios , cheltuielile de intretinere sunt mici , geamuri termopane , gresie , faianta etc. Se inchiriaza complet mobilat si utilat.

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 zona Olimpia Fac de Drept
8

2 cam confort 1 zona Olimpia Fac de Drept

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 52 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperiș și izolație termică suplimentară la tavan, zona Olimpia, langa Fac de Drept. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Olimpia Stadion
3

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Olimpia Stadion

Avem pentru voi de inchiriat un apartament cu 1 camera in zona Olimpia,foarte aproape de zona Complexului Studentesc,aflat la etajul 2 din 4,avand o suprafata de 34 mp,utilat si mobilat modern.â Apartamentul este dotat cu aer conditionat si cu centrala proprie. In proximitatea sa se gasesc centre comerciale ...

34 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Casa Lipovei de vânzare
20
5

Casa Lipovei de vânzare

Vând casă solida de cărămidă D+P ,cu pod înalt ,zona Lipovei ,suprafața utilă locuibilă 170 mp ,teren 530mp front 20 m acces auto ,amenajata modern ,centrala proprie,clima ,la demisol sânt 2 camere ,baie și spatiu depozitare ,parter- 3 camere mari cu 4 geamuri la strada ,bucătărie mare ,baie și hol ...

1912 EUR/m2 | 170 m2

Timisoara, Timis

Triplex 4 camere 110 mp utili partea din lateral zona Braytim Hotel IQ
5
4

De vanzare, apartament cu regimul de inaltime P+E, partea laterala a unui triplex, avand suprafata utila de 110 mp, se vinde nemobilat, parțial mobilat sau full mobilat și utilat Compartimentare practică: Parter hol, living + dining , bucătărie închisă și baie Etaj 3 dormitoare și o baie spațioasă Încălzire ...

1718 EUR/m2 | 110 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa mare Aradului de vânzare
10
1

Casa mare Aradului de vânzare