Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Soarelui
3
3

De inchiriat apartament cu o camera in zona Soarelui

Va oferim spre inchiriere un apartament in zona Soarelui, la etajul 3 din 4,cu o suprafata de 35 mp,utilat si mobilat,, foarte aprope de mijloacele de transport in comun. Este ideal pentru un student sau o studenta. Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati la nr de tel din anunt!

35 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului
3
6

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Girocului,are o suprafata utila de 36 mp,se află la etajul 3. Poziția este aproape de piețe locale și de traseele care intră în centrul orașului. Aparatmentul este complet mobilat si utilat,disponibil pentru mutare imediata!

36 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vânzare în zona UMT,Timisoara, etajul intai
6
3

Garsoniera de vânzare în zona UMT,Timisoara, etajul intai

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera, situata in Timis, Timisoara, zona UMT. Imobilul este amplasat la etajul 1/4 si are o suprafata de 17 mp, fiind ideal pentru investitie sau locuinta proprie. Caracteristici: * Suprafata: 17 mp * Etaj: 1/4 * Usa de intrare noua * ...

1647 EUR/m2 | 17 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spatios cu 3 camere | Dambovita
13

Apartament spatios cu 3 camere | Dambovita

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament decomandat cu 3 camere, situat in zona Dâmbovița la 5 minute de Shopping City,in apropiere de Rastaurantul Nora,Piata Flavia si mijloace de transport in comun. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 72mp fiind situat la etajul 2 ...

1639 EUR/m2 | 72 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de inchiriat in Complexul Studentesc
4
1

Garsoniera de inchiriat in Complexul Studentesc

Garsoniera de inchiriat in Complexul Studentesc, indicat pentru o persoana sau cuplu. Suprafata : 22mp Etaj: 3

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia
9

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 50 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, mobilat, zona Complex Studentesc. Pret: 90000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1800 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere  Sagului amenajat lux
10
1

Apartament 3 camere Sagului amenajat lux

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 situat in zona Saguluila etajul 2 din 4 nivelecompus din : hol intrare dormitor 1 bucatarie living cu balcon hol intermediar baie dormitor 2 . Apartamentul a fost renovat complet are instalatia electrica si sanitara noua gresie faianta parchet pereti ...

2029 EUR/m2 | 68 m2

sagului, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai etaj intermediar boxa zona Tipografilor
11
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, avand urmatoarea compartimentare: o Hol de acces generos, cu acces către toate camerele o Living spațios și luminos cu vedere pe 2 părți o Bucătărie cu debara o Dormitor matrimonial o Al doilea dormitor o Baie mare, cu cadă și geam pentru aerisire o ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, Aradului Vest 3

Apartament 3 camere, Aradului Vest

Agentie imobiliara. De vanzare apartament 3 camere, decomandat, suprafata aproximativ 60 mp. baie cu geam, balcon, fara imbunatatiri, etaj IV din IV, cu acoperis. Cal Aradului Vest, strada Orsova. Pret 82.000 euro negociabil. Tel: 0721-442227.

1367 EUR/m2 | 60 m2

Aradului+Vest, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare-Umt
3
8

Apartament o camera de vanzare-Umt

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona UMT,la etajul 2,suprafata de 24 mp,langa Padurea Verde,chiar langa Profi,Muzeul Satului,Continental,TRW,Amazonia-strand,supermarket mare in fata scarii,statie autobus si tramwai. Se vinde mobilat modern,nefiind necesar alte modificaru ulterioare. In ...

UMT, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Aradului
5
68

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Aradului

Dam spre inchiriere un apartament cu 2 camere situat in zona de nord a Timisoarei, Calea Aradului. Se inchiriaza pe o termen lung. Este complet mobilat si utilat cu cele necesare, dispune de o suprafata utila de 50mp si este la etajul 2. Zona este linisita, aproape de mijloace de transport in comun. ...

50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Ferma de crestere pasari judet Timis 8

Ferma de crestere pasari judet Timis

DE VANZARE SAU INCHIRIAT FERMA DE CRESTERE PASARI (LINIE DE PRODUCȚIE) TINERET PENTRU: PUI DE RASA UȘOARĂ (OUATOARE) - PUI RASA MIXTA - PUI PENTRU CARNE. SE POATE ADAPTA ȘI PENTRU PRODUCȚIA DE OUĂ. LOCAȚIA ESTE ÎN JUDEȚUL TIMIS Detalii tehnice Oferta tehnică linia este de producție ,,Big Dutchman,, ...

Timisoara, Timis

Inchiriez apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
6
1

Inchiriez apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Inchiriez apartament 1 camera foarte spatios, decomandat, nou amenajat in totalitate. Mobila si electrocasnicele sunt noi. Dispune de balcon inchis, camera si baie spatioasa. Apartamentul se afla intr-o zona foarte linistita. Posibilitate de parcare in apropiere de scara blocului. Blocul este izolat. ...

30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, 2 bai,2 balcoane. bloc izolat, Etaj 2. Lipovei
20
1

De vânzare apartament spațios cu 3 camere, 2 băi și 2 balcoane – Mobilat & Utilat – Zona Lipovei, Timișoara, Strada Constantin cel Mare Situat la etajul 2 din 4+mansarda, bloc izolat, locuri de parcare La câțiva pași de Școala Generală Nr. 7, creșă și grădiniță, in imediata apropiere ...

1824 EUR/m2 | 74 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere, 2 bai, 2 balcoane, centrala
19

Apartament 4 camere, 2 bai, 2 balcoane, centrala

De vanzare apartament 4 camere, 2 bai, 2 balcoane situat in zona Bucovinei pe strada Martin Anton Florian in apropiere de pizzeria Sân Marzano Apartamentul este complet mobilat si utilat, are centrala proprie, 2 clime, si se afla la etajul 4 din 4 plus pod 3 dormitoare + living 2 bai 2 balcoane Suprafață ...

1859 EUR/m2 | 85 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, parcare subterana, Torontalului/ Mahala
20

Apartamente de vânzare în Ansamblul Rezidențial Eliza 1, situat intre Torontalului si Mahala Blocul dispune de lift si parcare subterana privata Îți prezentăm Ansamblul Rezidențial Eliza 1, un proiect conceput special pentru confortul zilnic, unde lumina naturală, compartimentările eficiente și finisajele ...

2163 EUR/m2 | 59 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa de lux 5 camere,2 garaej,4 bai, 500 mp teren. Lipovei/Iulius Mall
20
3

De vânzare individuală, situată în Timișoara, la doar 5 minute de mers pe jos de Iulius Mall. Locuința are o suprafață utilă de 170 mp, este amplasată pe un teren de 500 mp și dispune de beci amenajat, parter, etaj și pod. Proprietatea se vinde semi-mobilată. Compartimentare: Parter: - Hol generos ...

2676 EUR/m2 | 170 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor
1
6

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 4, bloc cu acoperis de tigla, su 50 mp, balcon, renovat, centrala proprie, zona Tipografilor-Medicina. Pret: 110000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2200 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Blascovici
4
9

De inchiriat garsoniera in zona Blascovici

Disponibila imediat spre închiriere,această garsonieră se află în zona Blașcovici, un cartier liniștit și bine conectat, ideal pentru cei care caută confort, siguranță și acces facil către centrul orașului. Este situata la etajul 1 cu o suprafata de 28 mp. Zonă liniștită, cu acces rapid la mijloace de ...

28 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere zona Freidorf
5
1

Apartament 2 camere zona Freidorf

De inchiriat ap. 2 camere, decomandat, cu balcon, amenajat, gresie, faianta, parchet laminat, usa metalica, termopane, mobilat modern, utilat: frigider, masina de spalat, aragaz, hota. Imobilul se desfasoara pe o suprafata de 43mp si este situat la etajul 2. Disponibil imediat!

Freidorf, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim
7
4

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim

Vand apartament cu 2 camere, etaj 1, open space+dormitor, cu acces pe balcon din ambele incaperi, cu posibilitatea de a se inchide bucataria, baie, su 51 mp, incalzire in pardoseala, bloc intabulat, zona Braytim langa Eso. In pretul apartamentului intra si un loc de parcare. Pret: 93000 euro Tel: ...

1824 EUR/m2 | 51 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona CENTRALA
4
34

De vanzare apartament cu 2 camere in zona CENTRALA

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona CENTRALA. Zona Dacia este aproape de Centrul Timisoarei!! Apartamentul are o suprafata utila de 50mp la etajul 2 al blocului. Dispune de balcon! Se vinde de asemenea mobilat si utilat, cu centrala proprie si AC. Este aproape de asemenea si de mijloace ...

1660 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 cameră   Zona Lipovei
9
3

Apartament 2 cameră Zona Lipovei

Ofer spre închiriere un apartament confortabil și complet mobilat în Zona Lipovei, perfect pentru o persoană sau un cuplu, apartamentul are Apartamentul este modern, cu geamuri PVC și aer condiționat, oferind confort în toate anotimpurile.

52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

1 cam etaj intermediar mobilat si utilat Take Ionescu
15
5

1 cam etaj intermediar mobilat si utilat Take Ionescu

De vanzare, apartament in zona Take Ionescu, baie, bucatarie, camera, balcon, su aprox 35 mp, posibilitate de montare centrala proprie, renovat 2019, mobilat si utilat, situat la etajul 3, bloc cu lift nou. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2286 EUR/m2 | 35 m2