Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 3 camere renovate de vanzare in zona Sagului, Timisoara
7

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cochet, ideal pentru locuinta personala sau investitie, situat in zona Sagului. Caracteristici principale: • Suprafata utila: 38 mp • 3 camere: 2 dormitoare decomandate, living cu bucatarie open space • Baie cu geam pentru aerisire • Etaj ...

1947 EUR/m2 | 38 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat, Zona Dorobantilor Timisoara
4

APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 3, intr-un imobil bine pozitionat in zona Dorobantilor din Timisoara. Proprietatea este ideala pentru un cuplu sau o familie care isi doreste confort, compartimentare eficienta si acces rapid catre scoli si ...

55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 cam etaj intermediar mobilat si utilat Aradului
11
1

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat Aradului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, baie cu geam, su aprox 55 mp, mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala proprie, situat la atajul 3 din 4, zona Aradului Est. Pret: 89000 euro, usor neg Tel: 0721392622

1618 EUR/m2 | 55 m2

Aradului+Est, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat in zona Calea Buziasului
5
254

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Calea Buziasului

De inchiriat apartament decomandat, centrala proprie, etaj 2, mobilat si utilat complet. Imobilul este situat in Calea Buziasului, chiar langa Aem.

48 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere in zona Buziasului
4
3

Apartament 2 camere in zona Buziasului

De vanzare apartament 2 camere in zona Buziasului .Apartamentul se afla la etajul 4 si este mobilat si utilat ! Are aer conditionat ! Suprafata 50 mp .

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat, Pet Friendly, Timisoara, Braytim
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat in judetul Timis, Timisoara,zona Braytim, o zona linistita si bine pozitionata pentru cupluri sau familii care isi doresc o locuinta unde sa se simta confortabil si cu acces facil catre scoli, supermarketuri ...

55 m2

Braytim, Timisoara, Timis

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de inchiriat, zona Olimpia Stadion, Timisoara
13

APOSTU ESTATE vă propune spre închiriere un apartament spațios și elegant, cu 3 camere, la etajul 4 din 8 situat într-o zonă liniștită Olimpia-Stadion, ideal pentru familii sau persoane care doresc un spațiu generos și confortabil. Suprafață utilă: 60 mp Compartimentare eficientă: - Hol de acces generos - ...

60 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Iulius Mall
3
18

De inchiriat apartament 1 camera in zona Iulius Mall

Ofer spre inchiriere apartament renovat. Are masina de spalat, frigider, televizor. Garsoniera este situata pe Calea Sever Bocu langa Iulius Town, la parter, aproape de statia de autobuz. Suprafata utila este de 30 mp

30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in Calea Girocului
4
9

De inchiriat apartament 1 camera in Calea Girocului

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in Calea Girocului situat la etajul 1, avand o suprafata utila de 25 mp, mobilat si utilat, disponibil imediat, 4 apartamente pe nivel, aproape de mijloace de transport, magazine, langa str. Mures.

25 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera in zona Aeroportului
4

Apartament cu 1 camera in zona Aeroportului

Inchiriez apartament cu o camera in zona Aeroportului. Este recent renovat si utilat . Imobilul are o suprafata de 30 mp si este situat la etajul 3 . Locuri de parcare disponibile in fata blocului. Apartamentul este dotat cu : masina de spalat rufe , cuptor cu microunde , aragaz cu plita etc.

AEROPORT, Timisoara, Timis

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu doua camere, de vanzare, zona Soarelui, Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, confort 1, decomandat, in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la parter inalt intr-un bloc cu 4 etaje si are o suprafata de 50 mp utili. Compartimentare: - Hol - Bucatarie - Dormitor -Living - ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
inchiriere apartament 1 camera Take Ionescu
4

inchiriere apartament 1 camera Take Ionescu

Se ofera spre inchiriere apartament 1 camere, la 2 minute de Universitatea de Medicina si farmacie Victor Babes. Suprafata: 35mp Etaj: 3

35 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera de inchiriata,la curte comuna,Girocului, Timisoara
6

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 1 camera, la curte comuna, spatios si luminos, situat in zona Girocului, o zona linistita si bine pozitionata din Timisoara, potrivit pentru cupluri sau studenti care isi doresc o locuinta unde sa se simta confortabil si cu ...

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Garsoniera zona Garii de Nord
2
2

Garsoniera zona Garii de Nord

Vand garsoniera mobilata si utilata cu centrala proprie avand o suprafata de 29 mp, la etajul 7

Gara de Nord, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera situat in zona UMT
3

Apartament cu o camera situat in zona UMT

Va oferim spre inchiriere apartament cu o camera situat in zona UMT . Suprafata utila este de 26 m2 situat la etajul 1 dintr-un bloc de apartamente cu 4 nivele. Compartimentare: hol , baie cu cada si o camera spatioasa. Apartamentul este complet mobilat si utilat cu urmatoarele: aragaz , frigider , cuptor ...

UMT, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie 2 bai zona Soarelui
19
2

3 cam decomandat centrala proprie 2 bai zona Soarelui

De inchiriat apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat, 2 bai, centrala proprie, situat la parter cu balcon, in zona Soarelui. Pret: 490 euro,negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, de închiriat, zona Medicină
8

Apartament cu 2 camere, de închiriat, zona Medicină

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, spatios si luminos, situat in zona Medicinei , o zona linistita si bine pozitionata din Timisoara, potrivit pentru cupluri,familii, sau studenti care isi doresc o locuinta unde sa se simta confortabil. Suprafata ...

50 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Fraidorf
18
2

Apartament cu 2 camere in zona Fraidorf