Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.
9

Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.

De vanzare apartament cu 2 camere in spate la benzinaria ESO, 53 mp + balcon 7 mp, cu bucatarie inchisa, decomandat, aer conditionat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in CF, pret 101.000 eur. Tel: 0750283339.

1906 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Spitalului Judetean
7
246

Inchiriere apartament 3 camere decomandate, etajul 3 4, 3 apt. pe nivel, zona Girocului, str. Dr. I. Muresan, 5 minute de Spitalul Judetean

65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
3 Camere. Bloc nou. 2 Bai. Decomandat. Etaj 2.
9

3 Camere. Bloc nou. 2 Bai. Decomandat. Etaj 2.

ImoPuls garanteaza alegerea potrivita a locuintei dumneavoastra! Stim ca bugetul ne da de multe ori batai de cap, insa ne straduim sa oferim tuturor sansa la achizitionarea locuintei mult dorite. Astfel, va punem la dispozitie o noua constructie in zona Torontalului - Metro 2 ce ofera apartamente de ...

1799 EUR/m2 | 75 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, garaj, zona Girocului, Timisoara
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 3, intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 70 mp. Compartimentare: - Hol de acces - ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament cu doua camere de inchiriat Circumvalatiunii
4
3

apartament cu doua camere de inchiriat Circumvalatiunii

Inchiriez pe termen lung apartament cu doua camere , complet decomandat , suprafata 48 mp , mobilat etaj 1 la un minut de Facultatea de Medicina. Informatii la telefon!

48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera, de vanzare, zona Buziaslui, Timisoara
5
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Buziasului. Apartamentul este situat la etajul 2 unei cladiri cu 4 etaje si are o suprafata de 32. Compartimentare: - Hol de acces - ...

1719 EUR/m2 | 32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu
17
1

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere  in zona Aradului
4
4

Apartament 2 camere in zona Aradului

Spre inchiriere apartament cu 2 camere 50mp semidecomandat situat in Timisoara,zona Aradului, Et 1 compus din living, dormitor, bucatarie, baie,hol.Aproape de Iulius Mall si alte centre principale comerciale din Timisoara. Disponibil cu data imediata.

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor
3
9

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, Tel: 0736173096, 0729057644

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere in zona Buziasului
4
3

Apartament 2 camere in zona Buziasului

De vanzare apartament 2 camere in zona Buziasului .Apartamentul se afla la etajul 4 si este mobilat si utilat ! Are aer conditionat ! Suprafata 50 mp .

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat, Pet Friendly, Timisoara, Braytim
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat in judetul Timis, Timisoara,zona Braytim, o zona linistita si bine pozitionata pentru cupluri sau familii care isi doresc o locuinta unde sa se simta confortabil si cu acces facil catre scoli, supermarketuri ...

55 m2

Braytim, Timisoara, Timis

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de inchiriat, zona Olimpia Stadion, Timisoara
13

APOSTU ESTATE vă propune spre închiriere un apartament spațios și elegant, cu 3 camere, la etajul 4 din 8 situat într-o zonă liniștită Olimpia-Stadion, ideal pentru familii sau persoane care doresc un spațiu generos și confortabil. Suprafață utilă: 60 mp Compartimentare eficientă: - Hol de acces generos - ...

60 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Iulius Mall
3
18

De inchiriat apartament 1 camera in zona Iulius Mall

Ofer spre inchiriere apartament renovat. Are masina de spalat, frigider, televizor. Garsoniera este situata pe Calea Sever Bocu langa Iulius Town, la parter, aproape de statia de autobuz. Suprafata utila este de 30 mp

30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in Calea Girocului
4
9

De inchiriat apartament 1 camera in Calea Girocului

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in Calea Girocului situat la etajul 1, avand o suprafata utila de 25 mp, mobilat si utilat, disponibil imediat, 4 apartamente pe nivel, aproape de mijloace de transport, magazine, langa str. Mures.

25 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera in zona Aeroportului
4

Apartament cu 1 camera in zona Aeroportului

Inchiriez apartament cu o camera in zona Aeroportului. Este recent renovat si utilat . Imobilul are o suprafata de 30 mp si este situat la etajul 3 . Locuri de parcare disponibile in fata blocului. Apartamentul este dotat cu : masina de spalat rufe , cuptor cu microunde , aragaz cu plita etc.

AEROPORT, Timisoara, Timis

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu doua camere, de vanzare, zona Soarelui, Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, confort 1, decomandat, in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la parter inalt intr-un bloc cu 4 etaje si are o suprafata de 50 mp utili. Compartimentare: - Hol - Bucatarie - Dormitor -Living - ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
inchiriere apartament 1 camera Take Ionescu
4

inchiriere apartament 1 camera Take Ionescu

Se ofera spre inchiriere apartament 1 camere, la 2 minute de Universitatea de Medicina si farmacie Victor Babes. Suprafata: 35mp Etaj: 3

35 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera de inchiriata,la curte comuna,Girocului, Timisoara
6

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 1 camera, la curte comuna, spatios si luminos, situat in zona Girocului, o zona linistita si bine pozitionata din Timisoara, potrivit pentru cupluri sau studenti care isi doresc o locuinta unde sa se simta confortabil si cu ...

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Garsoniera zona Garii de Nord
2
2

Garsoniera zona Garii de Nord

Vand garsoniera mobilata si utilata cu centrala proprie avand o suprafata de 29 mp, la etajul 7

Gara de Nord, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera situat in zona UMT
3

Apartament cu o camera situat in zona UMT

Va oferim spre inchiriere apartament cu o camera situat in zona UMT . Suprafata utila este de 26 m2 situat la etajul 1 dintr-un bloc de apartamente cu 4 nivele. Compartimentare: hol , baie cu cada si o camera spatioasa. Apartamentul este complet mobilat si utilat cu urmatoarele: aragaz , frigider , cuptor ...