Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Decomandat cu Centrala 2 Balcoane Iulius Mall
19

Decomandat cu Centrala 2 Balcoane Iulius Mall

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament situat in Timisoara cu 3 camere decomandat cu centrala termica proprie, situat la etaju intermediar etaul 3 al unui bloc de 4 etaje. Apartmentul este structurat in hol living, bucatarie, 2 dormitoare, baie, 2 balcoane. Este pozitionat in zona de nord a orasului ...

1764 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, centrala proprie, zona Soarelui
7
1

Apartament cu 2 camere, centrala proprie, zona Soarelui

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, centrala proprie, situat in zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 4, intr-un bloc anvelopat termic cu acoperis din tigla si are o suprafata de 52 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie mobilata - ...

1731 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Dacia
5

Garsoniera de inchiriat in zona Dacia

Se da spre inchiriat in zona Freidorf o garsoniera. Este decomandata, are o suprafata de 40mp si este la etajul 3. Se accepta si animale de companie. Zona este una linistita, cu mijloace de transport in comun. Sunati pentru a stabili o vizionare.

40 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere renovat - Calea Sagului
7

Apartament 2 camere renovat - Calea Sagului

ID: P2315 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 39 mp utili, situat la etajul 4 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1980. Apartamentul dispune de balcon de 3 mp. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

2305 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Renovat Complet.Finisaje Premium.Etaj 2.Disponibil Imediat!!!
18
7

De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 2, renovat complet, finisaje premium, instalatie electrica si sanitara schimbata, centrala proprie, se vinde mobilat complet cum se vede in poze, doar vii cu hainele si te muti in el, este disponibil imediat!! Zona Dambovita la 5 minute de mers pe jos de ...

2226 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Zone 2.Duplex.Mobilat si utilat complet!
13
1

Aproape de Zone 2.Duplex.Mobilat si utilat complet!

De vanzare duplex in Calea Urseni, dupa Zone Cafe 2, pe parter si etaj, integral din caramida, cu 3 camere, cu bucatarie inchisa, incalzire prin pardoseala cu termostate de ambient in fiecare incapere, se vinde mobilat si utilat complet cum se vede in poze. Pret 164.900 euro Tel. 0734 744 765

2170 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Promovat
COMISION0%.BRAYTIM.3 camere.Loc de parcare Subteran!
16

COMISION0%.BRAYTIM.3 camere.Loc de parcare Subteran!

De vanzare cu 3 camere, FARA COMISION, in zona BRAYTIM, bloc cu Lift, la etajul 1, decomandat, cu 2 balcoane, bucatarie inchisa, dressing ce se poate amenaja si ca a 2 baie avand toate utilitatile trase, mobilat si utilat complet, incalzire prin pardoseala, 2 locuri de parcare din care unul este SUBTERAN. Pret ...

2388 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare la etaj 4 zona Sagului
7
2

Apartament cu 2 camere de vanzare la etaj 4 zona Sagului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Sagului FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, nedecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Sagului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje. Structura beton, material zidarie placi beton. Suprafata ...

1581 EUR/m2 | 37 m2

Sagului, Timisoara, Timis

BRAYTIM.Dormitor la parter. 3 bai.Mobilata si utilata complet
20
2

De vanzare casa decalata si cu zid dublu intre unitati, pe parter si etaj, cu 5 camere, cu o compartimentare excelenta si eficienta, bucatarie inchisa cu debara, dormitoare spatioase si luminoase, finisaje de calitate, incalzire prin pardoseala, teren amenajat cu gazon+ sistem de irigatii cu aspersoare, ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare Buziasului
2
10

Garsoniera de vanzare Buziasului

Vand garsoniera confort 1 cu o suprafata utila de 25 mp, mobilata si utilata complet si un loc de parcare

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Sagului
6
1

Apartament cu 2 camere in zona Sagului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Sagului la etajul 3, o suprafata utila de 44 mp.

1375 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

In spate la Eso.2 bai.Etajul 1.Finisaje la alegere!
10

In spate la Eso.2 bai.Etajul 1.Finisaje la alegere!

De vanzare apartament cu 3 camere, in bloc nou 2026, cu LIFT, la Etajul 1, bloc integral din caramida, spatios si luminos, cu 2 bai, finisaje la alegere, termen de finalizare in 2 luni, loc de parcare inclus in pret. Zona Giroc in spate la Eso. Pret 145.200 euro Tel.

2045 EUR/m2 | 71 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vila in Oras.Elisabetin.220 utili.Garaj Dublu
15
9

Vila in Oras.Elisabetin.220 utili.Garaj Dublu

De vanzare vila cu o arhitectura moderna, in Elisabetin, zona linistita aproape de centrul orasului, pe parter si etaj, cu o suprafata utila generoasa, spatii vitrate, gara dublu pentru 2 masini, camerele sunt spatioase si luminoase, fiecare avand baie proprie, terenul este amenajat cu gazon, sistem ...

2682 EUR/m2 | 220 m2

Timisoara, Timis

SOARELUI.Incalzire in Pardoseala.Renovat Complet.Disponibil Imediat!
10
1

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, cu 3 balcoane, 2 bai, renovat complet in 2021, la etajul 3, izolati pe interior peretii exteriori, centrala proprie cu INCALZIRE PRIN PARDOSEALA, instalatie electrica si sanitara NOUA, se vinde mobilat si utilat, DISPONIBIL IMEDIAT! pret 145.000 euro negociabil. Tel. ...

2014 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Garsonieră Buziașului de vânzare
11
11

Garsonieră Buziașului de vânzare

Vând garsonieră ,la parter 16 Mp ,zona Buziașului ,amenajata ,mobilată ,clima ,apa caldă și căldură de la oraș ,libera ocupabila imediat ,ideal investiție închiriere sau locuit ,Preț ,27000euro.Tel.0742143679.

1688 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Garsonieră Timișoara de vânzare
11
6

Garsonieră Timișoara de vânzare

Vând garsonieră ,la parter în Buziașului ,str Martir Marius Nemțoc ,16 Mp,amenajată ,mobilată apa caldă și căldură de la oraș ,ideala investiție închiriere sau locuit ,liberă ocupabila imediat ,Preț ,27000euro.Tel.0742143679.

1688 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

In spate la Eso.Bucatarie Inchisa.Ideal investitie.10 locuri de parcare in CF!
8

De vanzare apartament cu 1 camera, in bloc nou , integral din caramida, la parter, ideal pentru birou, cu incalzire prin pardoseala, videointerfon, cu o suprafata utila de 31 mp , 10 locuri de parcare in CF in fata blocului. Zona Giroc in spate la Eso. Pretul in varianta fara mobila este de 75.000 euro ...

2419 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Take Ionescu
6
6

De vanzare apartament cu o camera zona Take Ionescu

Vand apartament cu o camera situat laga Facultatea de Medicina, la 5 minute de mers. Are o suprafata de 30 mp, se afla la etajul 3. Apartamentul se vinde conform pozelor

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Teren 800 mp Timișoara Nord-Modern  de vânzare 1

Teren 800 mp Timișoara Nord-Modern de vânzare

Vând teren intravilan 800 mp front 18 m , casa mică ,toate utilitățile ,racordate ,ideal construcție casă individuală sau duplex ,zona Modern -Timisoara ,strada laterala necirculată ,Preț,189000euro Tel.0742143679.

800 m2

Timisoara, Timis

Teren-parcele -casă Sacalaz de vânzare 6

Teren-parcele -casă Sacalaz de vânzare

Vând 2 parcele ,teren intravilan pt casa in Sacalaz,vatra veche ,strada pietruită , utilități aproape ,600 mp și 580 mp front 18 m ideal casa individuală ,Preț ,29000euro.Tel.0742143679.

600 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Dacia
3

Apartament cu o camera in zona Dacia

Inchiriez apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet cu o suprafata de 26 mp, se afla la etajul 2

28 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Teren intravilan curți construcții Moșnița de vânzare
1

Teren intravilan curți construcții Moșnița de vânzare

Vând teren intravilan curți construcții 19150 mp în Moșnița ,PUZ de case în lucru ,zona foarte bună ,toate utilitățile lângă teren ,zona în plină dezvoltare drum pietruit ,Preț ,60 euro mp ,Tel.0742143679.