Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
3 cam decomandat   etaj intermediar  CITY of MARA
20
3

3 cam decomandat etaj intermediar CITY of MARA

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 dormitoare si bucataria open space cu livingul, 1 baie, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, aer conditionat, rulouri la geamuri, mobilat, situat la etajul 8 din 11, lift, CITY OF MARA. Pret: 210000 euro Tel: 0736173096, 07290576 ...

3231 EUR/m2 | 65 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere   Zona Modern
7
1

Apartament 2 camere Zona Modern

Ofer spre închiriere un apartament complet mobilat, situat în Zona Modern, pe o stradă liniștită și sigură din Timișoara. Apartamentul este ideal pentru familii, cupluri sau companii care doresc un spațiu confortabil și bine conectat. Facilități incluse: Internet TV parcare monitorizare pentru siguranță ...

52 m2

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat BLOC NOU ETAJUL 1 Braytim
5

Apartament 2 camere decomandat BLOC NOU ETAJUL 1 Braytim

De vânzare, apartament 2 camere decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc nou 2025 care face parte dintr-un complex de 5 blocuri și o zona în continua dezvoltare ! Apartamentul are o suprafață utila de 56 m2 utili și un balcon de 18 m2 ! Accesul pe terasa se face din bucătărie și living. Încălzirea ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere, Zona Circumvalatiunii, Mobilat si Utilat complet
12

Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 3 / 4 , 2 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 2 parti - model cu 1 bai / 1 balcon - detalii AMENAJARE interioara: parchet, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica intrare, vopsea lavabila, aer conditionat - ...

1759 EUR/m2 | 79 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 Apartament 1 camera zona Gara de Nord
4

Apartament 1 camera zona Gara de Nord

Oferim spre inchiriere apartament 1 camera zona Gara de Nord, la etajul 3, bloc izolat termic cu vecini linistiti. Suprafata utila de 28 mp2 disponibil imediat.

Gara de Nord, Timisoara, Timis

3 cam dec et intermediar bloc izolat Sagului Rebreanu
4
3

3 cam dec et intermediar bloc izolat Sagului Rebreanu

Suprafata utila 67 Numar camere 3 camere Descriere Apartament cu 3 camere cu centrala proprie, la parter inalt, su: 67mp, decomandat, izolat pe interior si subsolul. Apartamentul se afla intr-o locatie avantajoasa, la cateva minute de Shopping City, apartamentul se vinde complet mobila si utilat cum ...

1617 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera zona Punctele Cardinale
8

Apartament cu 1 camera zona Punctele Cardinale

Inchiriez apartament cu 1 camera . Apartamentul are o suprafata de 28 mp si este la parter . Este utilat si mobilat. Costurile cu intretinerea sunt reduse. Alte detalii la telefon.

28 m2

Punctele Cardinale, Timisoara, Timis

3 cam 130 mp centrala proprie zona Baile Neptun
5

3 cam 130 mp centrala proprie zona Baile Neptun

De vanzare apartament deosebit de frumos, are aproximativ 130 mp, 2 dormitoare si un living mare cu bucatarie open space. Imobilul se afla intr-o cladire istorica foarte aproape de centrul orasului, intr-o zona linistita, 2 bai, o baie fiind de serviciu si o baie cu jacuzzi de 2 persoane, dressing ...

2769 EUR/m2 | 130 m2

NEPTUN, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar Bld Take Ionescu
8
1

3 cam centrala proprie etaj intermediar Bld Take Ionescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 69 mp+un balcon de 9 mp, situat la etajul 6 din 10, centrala proprie, aer conditionat, mobilat si utilat, Bld. Take Ionescu.pret 168000 ,euro,neg. Tel: 0736173096, 0729057644

2435 EUR/m2 | 69 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Aradului
4
1

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Aradului

Inchiriez apartament 2 camere decomandat la etajul 2 ,55 mp.Este compus din : living , bucatarie , baie cu cada , dormitor . Pt mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati!

55 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

4 cam, etaj 2, centrala proprie Complexul Studentesc
13
3

4 cam, etaj 2, centrala proprie Complexul Studentesc

De inchiriat apartament u 4 camere, semidecomandat, centrala proprie, etaj 2, mobilat si utilat, zona Complex Studentesc, Str. Bradul. Pret: 500 euro Tel: 0736170308

60 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Complex Studentesc
8

Se ofera spre inchiriere un apartament. Numar de camere: 2. Zona: Complex Studentesc. Etaj: 2. Suprafata: 50mp. Compartimentare: decomandat. Proximitati: facultati, magazine, mijloace de transport in comun. Pentru vizionari sunati la numarul de telefon afisat.

50 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei
15
1

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 54 mp, balcon, 1 baie, etaj 1, centrala proprie, zona Lipovei. Pret:102000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1889 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii
8
2

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, etajul 3 din 4, cu o suprafata de 54m2, cu o boxa de 5mp la subsol, in zona Cecatii. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, are centrala pe gaz si aer conditionat. Scara bloculuiu are ca utilitate o camera separata pentru biciclete, cu iesire la strada ...

2481 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Complexul Studentesc
3
9

Apartament cu o camera de inchiriat pe strada Aurel Popovici,avand o suprafata de 28 mp, la etajul 2, situată la câteva minute de mers pe jos de UVT și UPT. Stații de autobuz și tramvai în imediata apropiere. Preț: 270 euro lună. Pentru detalii, contactați numărul afișat.

28 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere de vanzare in zona Spitalul Judetean
15

Apartament cu 4 camere de vanzare in zona Spitalul Judetean

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Spitalul Judetean. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Spitalul Judetean, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje. Anul constructiei este 1982, ...

1789 EUR/m2 | 57 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere 52,65 mp, Timisoara!
2

Apartament cu 2 camere 52,65 mp, Timisoara!

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament spațios și luminos, situat într-un bloc nou și modern (S+P+3E+ER), parte a unui ansamblu rezidențial exclusivist, conceput pentru confort și eficiență energetică. Cu o suprafață utilă de 52,65 mp și un balcon generos de 10,9 mp, apartamentul este compartimentat ...

2804 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia
9

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 50 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, mobilat, zona Complex Studentesc. Pret: 90000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1800 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere Bucovina
7
16

De vanzare apartament cu 3 camere Bucovina

Se vinde apartament cu 3 camere in zona Bucovina, aproape de Parcul Bucovina, mijloace de transport in comun si magazine. Apartamentul este chiar la etajul 3 al blocului si are o suprafata utila de 61mp. Se vinde incepand cu data de 1 si este complet mobilat si utilat. Alte detalii la numarul de telefon ...

1475 EUR/m2 | 61 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de vanzare Sagului
12
2

Apartament cu o camera de vanzare Sagului

Oferim spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Sagului,la etajul 2,suprafata de 34 mp,se vinde utilat si mobilat. Este ideal ca investitie in vederea inchirierii ulterioare. Pentru detalii sau inormatii, va rog sa ne contactati la numarul de telefon!

1618 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spatios si luminos | 67 mp | 3 camere si 2 bai | Lipovei
20

Evand Homes va propune spre vanzare un apartament primitor si bine compartimentat, ideal pentru cei care isi doresc un camin gata de mutare, intr-o zona apreciata din Timisoara-Lipovei. Cu o suprafata utila totala de 67 mp, locuinta ofera un echilibru perfect intre spatiu si confort. Cele 3 camere sunt ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai etaj intermediar boxa zona Tipografilor
11
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, avand urmatoarea compartimentare: o Hol de acces generos, cu acces către toate camerele o Living spațios și luminos cu vedere pe 2 părți o Bucătărie cu debara o Dormitor matrimonial o Al doilea dormitor o Baie mare, cu cadă și geam pentru aerisire o ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - zona Centrala