Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera  in zona Complexul Studentesc
4
18

De inchiriat apartament 1 camera in zona Complexul Studentesc

Apartament de inchiriat in zona Complexului Studentesc,suprafata de 27 mp, etajul 2. Acces rapid la campus și mijloace de transport. Are toate dotarile necesare,masina de spalat,aragaz,frigider. Pentru mai multe detalii,va rugam sa ne contactati!

27 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu de birouri cu 4 camere | Simion Barnutiu
10
1

Spatiu de birouri cu 4 camere | Simion Barnutiu

District Real Estate va propune spre inchiriere un spațiu comercial cu mare potential, intrare din strada, pretabil pentru birouri, fara SAD situat in zona Simion Barnutiu. Spatiul se bucura de o vizibilitate sporita si are in proximitate numeroase puncte de interes. Spatiul se desfășoară pe o suprafață ...

90 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament nou de vânzare,mobilat, cu 2 camere si gradina proprie, Ciarda Rosie
18

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament nou, cu finisaje premium, complet mobilat si utilat, situat in zona Ciarda Rosie, Timisoara, judetul Timis. Statie a mijloacelor de transport in comun la doat cateva minute distanta. Scoala Gimnaziala nr. 20 la aproximativ 1.5 km distanta, Continental, ...

2733 EUR/m2 | 43 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 2 bai 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
13
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114900 euro , usor ...

1715 EUR/m2 | 67 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera Girocului
3

Garsoniera Girocului

Inchiriez garsoniera cu 16mp suprafata utila, etaj 1 4. Garsoniera este mobilata si utilata inclusiv electrocasnice, dispune de aer conditionat , geamuri termopan, baie cu cabina de dus. Incalzirea se face de la reteaua de termoficare a orasului, clasa energetica B, izolat pe interior 10cm polistiren. ...

Girocului, Timisoara, Timis

Garsonieră modernă de închiriat   zona Complex
6
2

Garsonieră modernă de închiriat zona Complex

Apartamentul este la etajul 1, într-un bloc reabilitat termic, aflat într-o zonă centrală și liniștită, aproape de Universitatea Politehnica și de mijloacele de transport. Descriere: Garsonieră de 28 m , recent renovată, complet mobilată și utilată, ideală pentru studenți sau tineri angajați. Se închiriază ...

28 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament  2 camere zona Soarelui
6
21

De inchiriat apartament 2 camere zona Soarelui

AGENTIE IMOBILIARA inchiriez in zona Soarelui apartament 2 camere, etaj 2, decomandat, confort 1, mobilat si utilat, 45 mp2. Usa metalica, termopan, bloc reabilitat.

45 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

apartament 1 camera in zona Torontalului de inchiriat
4
60

apartament 1 camera in zona Torontalului de inchiriat

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera in zona Torontalului cu o suprafata de 28 mp. Apartamentul este situat la etajul 4 fiind complet mobilat si utilat. Zona in care este pozitionat imobilul este excelenta, fiind aproape de mijloacele de transport in comun.

28 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Centrala
4
34

De inchiriat apartament 1 camera in zona Centrala

Dam in inchiriere un apartament cu o camera in zona CENTRALA, langa centru!! Apartamentul este chiar pe Strada Proclamatia de la Timisoara. Se da in chirie complet mobilat si utilat. Are o suprafata de 37mp si este la etajul 1. Este vizavi de Bega Shopping Center, aproape de magazine, CENTRU, mijloace ...

37 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Circumvalatiunii
3
15

Apartament cu 1 cameră de închiriat în zona centrală, 33mp, etajul 2. Locuința este aproape de Facultatea de Litere și Facultatea de Științe Economice, fiind ideală pentru studenții care vor să fie aproape de centrul orașului. Acces rapid la transport public, restaurante și magazine. Pentru detalii suplimentare, ...

33 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Olimpia
5
1

Apartament 3 camere Olimpia

Inchiriez apartament cu 3 camere situat la etajul 3, cu o suprafata de 80 mp, mobilat si utilat complet, prima inchiriere. Se accepta si animale de companie.

Olimpia, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar GARAJ IN PROPRIETATE Piata Operei
8
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Pret: 165000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam dec , zona Favorit 2

2 cam dec , zona Favorit

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 10 , izolat,suprafață utila 48 metri pătrați compus din baie, bucatarie, două camere, balcon 2 debarale, zona Circumvalatiunii-Favorit. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1444 EUR/m2 | 45 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere parter, de vanzare, zona Olimpia Stadion
9
2

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Olimpia-Stadion. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Olimpia - Stadion, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 7 Etaje. Anul constructiei 1980, ...

1562 EUR/m2 | 89 m2

Timisoara, Timis

1 cam decomandat etaj 3 CENTRALA PROPRIE amenajat Complex Studentesc Olimpia
11
5

De inchiriat, apartament cu 1 camera, bucatarie separata, centrala proprie, etaj 3, amenajat, mobilat si utilat, zona Complex Studentesc langa Sala Olimpia. Pret: 320 euro, neg Tel:

30 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere Aradului decomandat amenajat  mobilat utilat
10

Apartament 4 camere Aradului decomandat amenajat mobilat utilat

De vanzare apartament cu 4 camere, decomandat, situat in Calea Aradului. Apartamentul se afla la etajul 3, intr-un bloc cu 4 etaje (construit în anii 80). Avand o suprafata utila de 73,56 mp, apartamentul este compus din 4 camere, 2 bai, o bucatarie, 3 balcoane si un coridor. Apartamentul este renovat ...

1865 EUR/m2 | 74 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 centrala proprie Piata Victoriei
12
1

2 cam etaj 1 centrala proprie Piata Victoriei

De inchiriat, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, centrala proprie, mobilat si utilat, zona Ultracentrala-Piata Victoriei. Pret: 430 euro,neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

50 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Politehnica
4
33

De inchiriat apartament 2 camere in zona Politehnica

Va oferim spre inchiriere un apartament spatios si decomandat, cu 2 camere, situat intr-o zona plina de vitalitate, aflat in apropierea Universitatilor UVT si Politehnica, in apropierea multor facilitati, de mijloacele de transport. Apartamentul are o suprafata de 50 mp si se afla la etajul 3

50 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 1 camera zona Sagului
5
164

De inchiriat apartament cu 1 camera zona Sagului

Apartament 1 camera cf 1, zona Sagului complet mobilata si utilata dispune de 28 mp2. Etaj 3 in bloc mixt izolat disponibil imediat.

28 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Kaufland Sagului
5
245

Oferim apartament 2 camere,zona Kaufland Sagului, 52 metri patrati. Apartamentul este complet mobilat si utilat, etaj 1, dresing incapator, centrala proprie, A C, izolatie exterioara .Este perfect pentru o familie cu 1-2 copii.

52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa D+P+E 400 mp utili teren 808 mp 2 FRONTURI STRADALE zona Sagului
20

De vanzare casa, cu regimul de inaltime, D+P+E, su 400 mp, suprafata teren 808 mp, 2 fronturi stradale, pe langa corpul principal al casei sunt spatii inchiriate, pretabila pentru diferite activitati comerciale si spatiu de locuit, zona Sagului zona de case. Pret: 550000 euro, neg Tel: 0729057644, ...

1375 EUR/m2 | 400 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu
4

Apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu

Inchiriez aprtament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 7, cu centrala proprie, loc de parcare in spatele blocului.

50 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Aradului
3
2

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Aradului

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera in zona Aradului, Str. Linistei. Apartamentul are o suprafata utila de 30mp, etaj 3, an constructie 1990. Zona este una linisita, aproape si de mijloace de transport in comun. Se vinde ca in poze. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon ...

30 m2