Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland
8
1

2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 49 mp, aer conditionat, amenajat si mobilat, situat la parter inalt, zona Sagului langa Kaufland. Pret: 98000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Gheorghe Lazar
4

De inchiriat apartament 2 camere in zona Gheorghe Lazar

Oferim spre inchiriere ap 2 camere pe Gheorghe Lazar, pe artera principala, etajul 1, 50mp2, mobilat nou si complet utilat, deosebit, usi interioare schimbate, pat, saltea, canapea noi, clima etc. Situat la 5 minute pietonal de Iulius Mall, Kaufland, Parcul Botanic.

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez garsoniera in zona Garii de Nord
3
3

Inchiriez garsoniera in zona Garii de Nord

Garsoniera situata in zona Garii aproape de Centru . Locuinta este decomandata fiind formata din camera , bucatarie , hol , baie. Complet mobilata , dotata cu :frigider , masina de spalat , internet etc. Suprafata utila 28 mp , etaj 2

Gara de Nord, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, Elisabetin
6
1

APOSTU ESTATE are placerea de a va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, cu centrala proprie, localizat in zona Elisabetin. Apartamentul este situat la etajul 4 intr-un bloc cu 4 etaje si are suprafata de 50 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie utilata - Living ...

1660 EUR/m2 | 50 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Nou. Spatios - 53 mp. Langa Eso - statie E3. Pozitie excelenta. Disponibil imediat.
10
1

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare inclus in pret, ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera Buziasului
7
1

Garsoniera Buziasului

Va propunem spre inchiriere garsoniera in calea Buziasului, situata la etajul 4 din 5, cu o suprafata de 20 mp, renovata si utilata. Nu se accepta animale de companie. Pret. 220 euro Telefon.

20 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere etaj 1, CENTRALA, zona Sagului Piata Doina
10
2

De vanzare apartament 2 camere complet mobilat, centrala proprie, aer conditionat, etaj1 aproape de Piata Doina in apropiere avand scoala, gradinita, piata, mijloace de transport in comun. Disponibil imediat. Informatii la 0723155002

2000 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean
5
1

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, aer onditionat, mobilat si utilat, ingrijit, zona Girocului langa Judetean. Pret: 81000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2025 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Cetatii
4
2

De inchiriat apartament cu o camera in zona Cetatii

Se ofera spre inchiriere apartament 1 camera in zona Cetatii,la etajul 2,cu o suprafata de 28 mp,este utilat si mobilat modern. Perioada de inchiriere se face pe o perioada de minim 3 luni, avand posibilitate de a se inchiria imediat. Este aproape de magazine si de statii de tramvai. Persoanele care ...

28 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina
17
2

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Cladire Istorica etaj 1
7
1

Apartament 2 camere Cladire Istorica etaj 1

Se vinde apartament 2 camere in zona centrala intr-o cladire istorica la etajul 1 din 1 compus din : 2 camere baie bucatarie camara hol foarte spatios cu o suprafata utila de 82 mp cu Garaj in curte suprafata de 18 mp si boxa 9mp incalzire cu centrala proprie pe gaz imobilul este reabilitat se ...

1951 EUR/m2 | 82 m2

Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat  zona Dragalina
3

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat zona Dragalina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, su 47 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Dragalina. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1702 EUR/m2 | 47 m2

Garii, Timisoara, Timis

3 camere etaj 3 zona Tipografilor CENTRALA PROPRIE
10
1

3 camere etaj 3 zona Tipografilor CENTRALA PROPRIE

Va oferim spre vanzare apartament decomandat complet mobilat si utilat situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 nivele langa Punctele Cardinale P-ta Unirii. Compartimentare: hol de acces generos living spatios si luminos cu vedere pe 2 parti bucatarie cu camara alimente dormitor matrimonial dormitor baie ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

DE VANZARE Park Villa Boutique Hotel4*Zona istorica Timisoara
6
1

Oferim spre vânzare Park Villa Boutique Hotel 4* o proprietate exclusivistă situată în zona centrală și istorică a Timișoarei, la doar 1 km de centrul orașului. Hotelul funcționează cu succes din 2009 și se vinde la cheie, complet mobilat, utilat și cu toate avizele necesare funcționării.Proprietarul ...

2867 EUR/m2 | 450 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera - Zona Olimpia Stadion
5

Apartament cu o camera - Zona Olimpia Stadion

Inchiriez apartament cu o camera zona Olimpia Stadion etaj 3 32mp aproape de mijloacele de transport, nu se accepta animale de companie

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Gara de Nord
4
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Gara de Nord

Va oferim spre vanzare, un apartament cu 2 camere, confort 1, etajul 3, decomandat, centrala proprie, avand o suprafata utila de 55 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Garii de Nord, situat pe bulevardul Dragalina.

1491 EUR/m2 | 55 m2

Gara%2bde%2bNord, Timisoara, Timis

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie
18
4

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie

De vanzare apartament cu 2 camere la parter renovat zona Bulevardul Cetatii-Gheorghe Lazar amenajat centrala prorie mobilat si utilat. Pret 85000 euro.

2179 EUR/m2 | 39 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

5 cam 120 mp 2 bai centrala proprie zona Balcescu parcul Carmen Sylva
10
12

De vanzare, apartament cu 5 camere, su 120 mp, boxa chiar sub bucatarie, geamuri la strada, curte interioara de 90 mp, in CF, zona Balcescu, langa parcul Carmen Sylva. Pret: 195000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1625 EUR/m2 | 120 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

2 cam amenajat bloc caramida centrala proprie zona Tipografilor
5

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 126000 euro Tel:

2032 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera  in zona Take Ionescu
3
9

De inchiriat apartament cu o camera in zona Take Ionescu

Va propunem spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Take Ionescu,aflata in apropierea mijlaocelor de transport. Apartamnetul are o suprafata utila de 32mp,situata la etajul 1. Este complet mobilat si utilat. Pentru informatii,va rugam sa ne contactati la numarul afisat!

32 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0 | Apartament 2 camere | 56 mp | Zona Fabric
5

COMISION 0 | Apartament 2 camere | 56 mp | Zona Fabric

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Fabric, chiar lângă Kaufland, într-un imobil istoric bine întreținut, finalizat în anul 1900 (construcție din beton și cărămidă). Localizare – Zonă ultracentrală, cu acces rapid peste tot Poziționare excelentă, ...

1411 EUR/m2 | 56 m2

telegrafului, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
4

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amenajari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1577 EUR/m2 | 57 m2