Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Braytim - Calea Urseni. Finisaje superioare. Disponibil imediat.
10
4

Vand duplex in zona Braytim - Calea Urseni, aproape de restaurantul Zone2, cu regim de inaltime Parter + Etaj. Suprafata utila de 88 mp + terasa de 20 mp + curte proprie. Se vinde cu bucatarie complet mobilata si utilata, mobila din living si mobila din dormitorul matrimonial. DETALII CONSTRUCTIE: - ...

1875 EUR/m2 | 88 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Complexul Studentesc
4
18

Se ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera, etaj 3, situat langa Sala Olimpia, aproape de facultati si Complexul Studentesc.

29 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere| Elisabetin| centrala|perfect pentru o familie, cuplu sau studenti|
20

Iulius Imobiliare ofera inspre inchiriere un apartament cu 3 camere: 2 dormitoare, 2 bai, bucatarie inchisa, una este baie de serviciu, 2 balcoane, si un hol. Apartamentul este situat in zona Elisabetin, la 5 minute de Complex, este ideal pentru pentru studenti, cuplu, sau familie. Fara animale de ...

65 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia
8
4

Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia

Agentie imobiliara ofera spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat situat la Etajul .1 din 4 Zona Dacia-Piata Dacia.Apartamentul dispune de baie cu geam,balcon inchis cu geamuri temopan si amenajari cu usa metalica,gresie faianta,usi schimbate geamuri termopan.Pret 91900 euro.Tel.0733 x 141 ...

1876 EUR/m2 | 49 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 1 cameră Cetații de închiriat
5

Apartament 1 cameră Cetații de închiriat

Închiriez apartament cu 1 cameră decomandat la etajul 2 zona Cetații-Bogdanestilor ,amenajat mobilat ,utilat ,30 mp ,liber ocupabil imediat ,Preț ,240euro lună + garanția ,Tel.0742143679.

30 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Traian de vânzare
15

Apartament 2 camere Traian de vânzare

Vând apartament mare cu 2 camere la casa solida de cărămidă, cu 2 boxe sub apartament,pod înalt ,3 geamuri la strada principala circulată ,amenajat ,împărțit în 2 apartamente ambele formate din 1 camera,bucătărie și baie anexe ,magazie depozitare ,ideal pentru 2 familii sau sediu firma diferite activități ...

1250 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera - zona Lipovei
3
8

Garsoniera - zona Lipovei

Ofer spre inchiriere garsoniera la parter , zona Lipovei , langa pizzeria Thalia cu o suprafata de 26 mp. Pentru detalii , rog apelati!

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Take Ionescu amenajat LUX mobilat si utilat
13
2

Vand un apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Take Ionescu- Tipografilor,in spate la ING,foarte aproape de facultatea de Medicina si dew Prefectura.Apartamentul este amenajat LUX,in suprafata de 48mp, situat la parterul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla, intr-o zona fantastic de linistita ...

2454 EUR/m2 | 48 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis