Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Calea Sagului
5
1

Apartament cu 2 camere in zona Calea Sagului

Închiriem un apartament deosebit cu 2 camere, decomandat, situat in zona Calea Sagului , intr o zona excelenta aproape de mijloace de transport si magazine . Suprafata utila a apartamentului este de 55 m2 . Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil anvelopat cu 4 etaje. Pretul este negociabil ...

55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Calea Sagului
3
25

De inchiriat apartament cu o camera in zona Calea Sagului

Închiriem un apartament cu 1 camera, decomandat, confort 1, situat in zona Șagului, pe intrarea Aleea Gornistilor, disponibil la etajul 1 din 4, cu o suprafata de 35 de metri patrati utili. Blocul este izolat termic, dispune de interfon si cartela la intrare fiind situat langa Scoala 27 cu parcare mare ...

35 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere in complexul studentesc
13
11

Apartament cu 4 camere in complexul studentesc

Spre inchiriere apartament cu 4 camere in complexul studentesc Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 4 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, -3 dormitoare, -3 bai Pentru alte detalii nu ezitati sa ma ...

90 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse 3 camere, decomandat, 86.3 mp utili, etaj 9/9-zona Aradului
8

ID Intern: P683 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat situat la etajul 9/9, zona Aradului. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape de mijloacele de transport in comun -Zona linistita Detalii tehnice : -Suprafata ...

3650 EUR/m2 | 86 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc
3
20

Ofer spre inchiriere apartament cu 1 camera zona Complexului Studentesc,la etajul 1,complet utilat si mobilat,suprafata de 35 mp,intr-o zona in apropierea facultatilor si a centrelor comerciale.Cei interesati sunt rugati sa sune la nr de tel din anunt!

35 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Steaua
3
6

De inchiriat apartament cu o camera in zona Steaua

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 1 camera, zona Steaua, situat la etajul 1, avand o suprafata de 30 mp, complet mobilat si utilat. Apartamentul este situat chiar langa Shopping City, avand mijloacele de transport chiar in fata blocului. Disponibil imediat

30 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Lipovei
3
15

De inchiriat apartament 1 camera in zona Lipovei

Avem de inchiriat un apartament cu o camera in zona Lipovei. Locatie: Strada Holdelor. Suprafata: 27mp. Etaj:3 4. Mobilat si utilat complet. Disponibilitate incepand cu data de 1. Sunati la numarul de telefon.

27 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului
4
8

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului

Apartament de inchiriat cu 2 camere, situat la etajul 2, avand o suprafata de 48 mp, Calea Girocului (Str. Cosminului, zona liceu Azur Iris). Apartamentul este mobilat si utilat complet. Disponibil imediat

48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului
3
15

De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului

De inchiriat garsoniera in zona Sagului. Garsoniera are o suprafata de 28 mp si este la etajul 2. Aproape de mijloace de transport in comun. Complet mobilata si utila. Mai multe detalii la numarul de telefon afisat!

25 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Ultracentrala
3
16

De inchiriat apartament cu o camera in zona Ultracentrala

Oferim spre inchiriere garsoniera in suprafata de 35 m2, situata la etajul 1, ultracentral, la 150 m de Opera Romana spre Piata Unirii. Garsoniera este mobilata si utilata complet, acceptate sunt si animalele de companie. Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati la numarul de telefon!

35 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat Cetatii
4
1

Garsoniera de inchiriat Cetatii

Ofer spre inchiriere garsoniera confort 1,compusa din hol,baie, bucatarie,camera decomandate. Suprafata utila este de 26 mp, etaj 3 .

Cetatii, Timisoara, Timis

apartament 2 camere , - zona Lipovei
4
5

apartament 2 camere , - zona Lipovei

Vand apartament 2 camere , semidecomandat situat in zona Lipovei pe str Sf Apostoli Petru si Pavel , o zona foarte frumoasa si linistita a orasului. Foarte aproape de centrele comerciale. Apartamentul este situat la etajul 3 si are o suprafata de 50 mp . Compartimentare:hol intrare , bucatarie , living ...

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Calea Sagului
4
14

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Calea Sagului

Se oferă spre închiriere apartament cu 2 camere in zona Sagului. Pozitionare: Apartamentul se afla la 3 minute de Piata Doina, la 5-7 minute de 3 statii de transport in comun, numeroase magazine, supermarket si la 10 minute de Shopping City Timisoara. Apartamentul se afla la etajul 3 in bloc de 4 etaje ...

55 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Deosebit Centrala Proprie Zona Braytim Musicescu
8
1

Apartament deosebit cu o camera, mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, living cu bucatarie open- space, baie cu dus si geam, su:34 mp plus balcon, etaj 2 din 4, plus 1 loc de parcare acoperit inscris in Cf. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 76999 Euro Tel: ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament Spatios 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Boxa Zona Dambovita
8

Apartament cu 3 camere, decomandat, su: 70 mp,. complet mobilat și utilat, centrala proprie cu incalzire prin calorifere, aer conditionat, etajul 2 din 5 cu vedere pe două părți, bloc izolat termic, anvelopat. Dotări: - mașina de spălat rufe, uscător, cuptor electric plita gaz, cuptor cu microunde, ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Soarelui
4
13

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Soarelui

Va prezentam un apartament cu 2 camere in zona Soarelui, strada Uranus nr. 23, etajul 2, avand o suprafata de 48 mp. Complet mobilat si utilat, vedere la parcul Lidia. Este foarte aprope de mijloacele de transport in comun

48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament Lux 3 Camere Centrală Proprie Zona Cetății
10
2

Apartament Lux 3 Camere Centrală Proprie Zona Cetății

Apartament cu 3 camere, mobilat și utilat lux, semi- decomandat, centrală proprie, aer condiționat, su: 54 mp cu balcon închis, plus o boxă la subsol de 5 mp, etaj 3 din 4, în scara blocului spațiu de depozitare biciclete, locuri de parcare în spatele bloculu. Refăcut de la zero, foarte aproape de toate ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Dambovita
5
1

Apartament cu o camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie , su: 36 mp, plus balcon inchis, situat la parter inalt, fiind compartimentat astfel: camere, bucatarie, camara, hol si un balcon inchis, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Disponibil imediat. Pret: 65000 Euro Tel: ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 bai Centrala Proprie Zona Lipovei
14
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, complet mobilat si utilat, su: 73,82 mp, situat la et 2 din 4, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, cu loc de parcare langa bloc. Pret: 135000 euro negociabil Tel: 0726649775

1824 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Sagului
6
32

De inchiriat apartament 2 camere in zona Sagului

Oferim spre inchiriere 2 camere in zona Sagului mobilat si utilat. Inchiriere pe o perioada lunga, disponibil imediat.

47 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală  Proprie Zona Calea Buziașului
10

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Calea Buziașului

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat și utilat, bucătărie închisă, baie cu geam, centrala proprie, su: 55 mp plus balcon et. 2 din 3 plus 1 loc de parcare. Bloc nou. Disponibil imediat. Preț: 89900 Euro ușor negociabil. Foarte aproape de ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Centrala Proprie Boxa Zona Girocului Spitalul Judetean
10
4

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, centrala proprie, baie, cu geam su: 65mp, plus balcon de 5,11 mp si boxa, situata la parter din 4, bloc anvelopat, se vinde partial mobilat, foarte aproape de mijloacele de transport si toate punctele de interes din zona. Spitalul Judetean Pret: 118000 Euro negociabil Tel: ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Girocului Spitalul Judetean
7

Apartament 2 Camere Zona Girocului Spitalul Judetean

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, mobilat si utilat cum se vede in poze, baie cu geam, su: 42 mp balcon, etaj 4 din 4, cu acoperis, bloc anvelopat Apartamentul se poate preda imediat. Dispune de termopane integral, rulouri eslinger, contorul de gaz existent cat si al dooilea foc pentru centrala ...

1738 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, etajul 1, bloc nou, zona Mehala
7
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Mehala. FOXFORT propune spre vanzare, direct de la dezvoltator, un apartament cu 3 camere, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Mehala. Se afla la etajul 1, într-un bloc cu regim ...

1922 EUR/m2 | 63 m2