Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Aradului
4
31

De inchiriat apartament 2 camere in zona Aradului

Va prezentam un apartament cu 2 camere confort 1 decomandat, situat la et 3 4 cu o suprafata de 50 mp, situat in zona Aradului, pe str Dej, aproape de piata Verde. Se accepta animale de companie

50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
3 Camere. Bucatarie cu posibilitate de inchidere. Etaj 1 sau Etaj 2
8

ImoPuls garanteaza alegerea potrivita a locuintei dumneavoastra! Stim ca bugetul ne da de multe ori batai de cap, insa ne straduim sa oferim tuturor sansa la achizitionarea locuintei mult dorite. Astfel, va punem la dispozitie o noua constructie in zona unitatii militare (intre Giroc sat si Timisoara) ...

1753 EUR/m2 | 58 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare în zona Sagului
19
9

Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare în zona Sagului

Se vinde casă P+M spațioasă, situată într-o zonă liniștită din zona Șagului, ideală pentru o familie care își dorește confort și funcționalitate. Locuința are 131,47 mp utili, pe un teren de 266 mp, fiind compartimentată practic: 4 dormitoare, living generos, 2 bucătării, 3 băi, dressing, cameră tehnică ...

1468 EUR/m2 | 131 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere. Etaj1. Braytim- Musicescu. Bloc Nou.
8
1

Apartament 3 camere. Etaj1. Braytim- Musicescu. Bloc Nou.

Apartament cu 3 camere in zona Braytim, aproape de Muzeul de Apa, Etaj 1, 65 mp utili si 4 mp terasa, terasa are o logie separata inchisa, partial mobilat( bucatarie mobilata si utilata), doua bai, o baie cu geam, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, un loc de parcare. Pret:124.000 eur.; ...

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !
3
2

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului la etajul 3, aproape de P-ta Doina Unicarm, intr-un bloc izolat termic pe exterior, apartamentul este in curs de renovare, se monteaza parchet, gresie, faianta, usi, vana noua, se zugraveste. pret 67.000 Euro. Tel: 0750283339

1634 EUR/m2 | 41 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 camere | etaj intermediar | boxa | zona excelenta |
8

2 camere | etaj intermediar | boxa | zona excelenta |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Circumvalatiunii; - etaj 3/4 -suprafata utila: 34 mp; - model cu 1 baie cu cada; -spatiu de depozitare de 3 mp trecut in CF; -apartamentul se vinde nemobilat la pretul afisat; - Detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ...

1971 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala. Langa Tivoli.
10
10

Casa individuala. Langa Tivoli.

Casa individuala pe Aleea Ghirodei, CF de Timisoara, suprafata utila de 100 mp, structurata in 3 camere, bucatarie, baie si camara si 480 mp teren. Dispune de bransament la apa si curent, canalizarea este adusa in curtea casei si gazul este in fata portii. Necesita imbunatatiri. Pret 123.000 Eur Neg ...

1230 EUR/m2 | 100 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

2 camere decomandat | renovat | centrala proprie | zona excelenta |
8

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Soarelui; - etaj P/4; -suprafata utila 50 de mp - model cu 1 baie cu cada; -apartamentul se vinde complet nemobilat; -Apartamentul a fost renovat complet: instalatii sanitare noi, instalatie electrica (Gewiss), centrala proprie ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii
4

Apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii

Ofer spre inchiriere apartament o camera , 37 mp , etaj 4 10 , renovat si utilat complet , vedere spre centrul orasului , 5 min de piata Unirii .

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Lipovei
3
36

De inchiriat apartament cu o camera in zona Lipovei

Inchiriez apartament o camera, suprafata 30 metri patrati, etajul 2, zona Lipovei (Aleea Balti), aproape de scoala, magazine si statia pentru mijloacele de transport in comun. Apartamentul este complet mobilat si utilat, disponibil imediat!

30 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Ideal ca si investitie, 10 locuri de parcare in CF, in spate la ESO !
8

De vanzare apartament cu 1 camera cu bucatarie inchisa in spatele benzinariei ESO, cu 10 locuri de parcare in CF, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ideal pentru investitie, tel 0750283339 Pret: 75.000 Euro, fara mobilier si electrocasnice, cu 10 locuri de parcare in CF. Pret: ...

2500 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera in zona Cetatii
3
3

Garsoniera in zona Cetatii

Inchiriez garsoniera Cetatii , etaj 1, 26 mp complet mobilata, mai multe detalii la telefon !

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera langa Spitalul Judetean
3

Apartament 1 camera langa Spitalul Judetean

Oferim spre inchiriere apartament cu o camera, modern mobilat si utilat, bucatarie spatioasa, luminos si foarte curat. Suprafata: 33mp Etaj: 1

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Badea Cartan
3
24

De inchiriat apartament cu o camera in zona Badea Cartan

Inzhiriez un apartament cu o camera aflat la etajul 1 4 ,in zona Badea Cartan. Acest apartament dispune de o suprafata de 30 mp. Apartamentul se bucura de o pozitionare privilegiata, oferind acces rapid la diverse puncte de interes din zona: - Lidl-7 minute de mers pe jos - Statii de transport in comun ...

30 m2

Badea+Cartan, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere | centrala proprie | etaj intermediar | Iulius Town |
10
1

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Tipografilor, la 5 minute de mers pe jos de Iulius Town; - etaj 3/4 -suprafata utila: 40 mp; - model cu 1 baie cu cada; -balcon inchis de 3 mp; - apartement recent renovat complet; -Include o boxă proprie la subsol, foarte ...

2225 EUR/m2 | 40 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere | etaj 2 | centrala proprie | zona excelenta |
15

3 camere | etaj 2 | centrala proprie | zona excelenta |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 3 camere, situat intr-un bloc anvelopat exterior in zona Sagului; - etaj 2/5, cu acoperis de tigla; -suprafata utila 65 de mp, avand doua balcoane inchise cu suprafata totala de 8 mp; - model cu 2 bai, dintre care una cu cada si geam pentru aerisire, ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !
17
3

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !

Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

1 camera | centrala proprie | investitie | zona excelenta |
8

1 camera | centrala proprie | investitie | zona excelenta |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 1 camera situat la curte comuna in zona Elisabetin; - etaj P/1; -suprafata utila 52 de mp; - model cu 1 baie cu cabina de dus; -apartamentul se vinde mobilat si utilat ca in poze; -dispune de aragaz, cuptor, frigider, hota, mobilier bucatarie, mobilier ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

2 camere | parter | boxa | bloc anvelopat | mobilat si utilat |
7

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament semidecomandat cu 2 camere, situat in zona Iosefin; - etaj P/4 cu acoperis de tigla; - model cu 1 baie cu cada; -balcon generos inchis; -blocul este izolat exterior; -ap dispune de boxă din interiorul balconului; -gradina in fata geamului; - Detalii ...

2125 EUR/m2 | 40 m2

iosefin, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Sagului
4
14

De inchiriat garsoniera in zona Sagului

Va oferim spre inchiriere o garsoniera situata la etajul 2, avand o suprafata de 25 mp, avand si balcon cu o suprafata de 4 mp. Garsoniera se afla la 2 minute de statia 33, cofetarii, statii de tramvai, profi si farmacii in proximitatea apartamentului.

25 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc izolat termic exterior. Etaj 2. DIsponibil imediat ! Langa Judetean !
18
3

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, langa spitalul judetean, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, la etajul 2, dotat cu aer conditionat, masina de spalat haine, masina de spalat vase, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 120.000 Euro. Tel: 0750283339

1818 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 camere | centrala proprie | renovat | mobilat | semicentral |
11

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Tipografilor, la 10 minute de mers pe jos de Iulius Town si de centrul orasului; - etaj P/4 -suprafata utila: 49 mp; - model cu 1 baie cu cada si geam pentru aerisire; - apartement renovat complet acum 1 luna, mobila noua; -Include ...

2500 EUR/m2 | 50 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
3

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2