Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchiriez garsoniera zona Take Ionescu
3
3

Inchiriez garsoniera zona Take Ionescu

Inchiriez garsoniera situata in bloc de apartamente(4 pe etaj) ,la etajul 4, avand o suprafata de 19 mp ,confort sporit. Garsoniera beneficiaza de toate utilitatile si dotarile necesare.

19 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, open-space, Zona Torontalului
5

Agentia Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere in Timisoara, judetul Timis, Zona Torontalului, una dintre cele mai dinamice si cautate zone rezidentiale ale orasului. Aceasta locatie se afla intr-o continua expansiune, beneficiind de dezvoltari rezidentiale noi, facilitati moderne ...

2547 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de inchiriat, mobilat Lux, Rebreanu Towers
20
1

APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament spatios si elegant cu 3 camere si 2 locuri de parcare la subteran, situat intr-o zona linistita si bine conectata din Soarelui, complexul Rebreanu Towers, ideal pentru familii sau persoane care doresc un spatiu generos si confortabil. Suprafata ...

82 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera in zona Circumvalatiunii
3
8

Garsoniera in zona Circumvalatiunii

Inchiriez garsoniera la etajul 2 10, fiind mobilata si utilata complet, detine centrala proprie. Se accepta animale de companie

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 cam centrala proprie etaj intermediar GARAJ IN PROPRIETATE Piata Operei
8
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Pret: 165000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam dec , zona Favorit 2

2 cam dec , zona Favorit

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 10 , izolat,suprafață utila 48 metri pătrați compus din baie, bucatarie, două camere, balcon 2 debarale, zona Circumvalatiunii-Favorit. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1444 EUR/m2 | 45 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

1 cam decomandat etaj 3 CENTRALA PROPRIE amenajat Complex Studentesc Olimpia
11
5

De inchiriat, apartament cu 1 camera, bucatarie separata, centrala proprie, etaj 3, amenajat, mobilat si utilat, zona Complex Studentesc langa Sala Olimpia. Pret: 320 euro, neg Tel:

30 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 centrala proprie Piata Victoriei
12
1

2 cam etaj 1 centrala proprie Piata Victoriei

De inchiriat, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, centrala proprie, mobilat si utilat, zona Ultracentrala-Piata Victoriei. Pret: 430 euro,neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

50 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Casa D+P+E 400 mp utili teren 808 mp 2 FRONTURI STRADALE zona Sagului
20

De vanzare casa, cu regimul de inaltime, D+P+E, su 400 mp, suprafata teren 808 mp, 2 fronturi stradale, pe langa corpul principal al casei sunt spatii inchiriate, pretabila pentru diferite activitati comerciale si spatiu de locuit, zona Sagului zona de case. Pret: 550000 euro, neg Tel: 0729057644, ...

1375 EUR/m2 | 400 m2

Sagului, Timisoara, Timis

1 camera bucatarie separata etaj intermediar zona Circumvalatiunii
8
1

De vanzare, 1 camera, baie, bucatarie, balcon, su 27 mp, situat la etajul 3,bloc cu lift, mobilat, utilat, zona Circumvalatiunii. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2407 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam bloc nou PARCARE SUBTERANA mobilat si utilat zona Complex Studentesc
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, suprafața utilă 54 mp + balcon 4 mp - bucatarie deschisa, orientare sud-vest, cu parcare subterana inclusa, complet mobiltat si utilat, centrale gaz Viessmann, aparat climă Mitsubishi, uși Prüm, incălzire în pardoseala Rehau, prize și întrerupătoare Legrand, ...

2869 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita
5

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 1 intr-un imobil cochet (P+1E+M, 2007), in Dumbravita, zona linistita cu acces rapid catre Timisoara. Cu o suprafata utila 63 mp + balcon generos 5,7 mp. Compartimentare : hol, bucatarie separata, camere luminoase. Se poate ...

1984 EUR/m2 | 63 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Garsoniera Buziasului
7
1

Garsoniera Buziasului

Va propunem spre inchiriere garsoniera in calea Buziasului, situata la etajul 4 din 5, cu o suprafata de 20 mp, renovata si utilata. Nu se accepta animale de companie. Pret. 220 euro Telefon.

20 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean
5
1

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, aer onditionat, mobilat si utilat, ingrijit, zona Girocului langa Judetean. Pret: 81000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2025 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina
17
2

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat  zona Dragalina
3

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat zona Dragalina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, su 47 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Dragalina. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1702 EUR/m2 | 47 m2

Garii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, etaj 2, bloc nou, cu loc de parcare, Aradului- V1450
9
5

ID intern: V1450 Apartament de vanzare in Timisoara, zona Aradului FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in zona Aradului, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu 8 etaje, an constructie 2020, structura beton, suprafata utila de 54 mp, fiind structurat astfel: - ...

2315 EUR/m2 | 54 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat ETAJ 1 contor de gaz zona Mircea cel Batran
8

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 1, contor de gaz separat, su 65 mp, zona Mircea cel Batran. Pret: 126000 euro Tel: 0736170308

1938 EUR/m2 | 65 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie boxa zona Parvan Complex Studentesc
7
1

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 70 mp, centrala proprie, boxa la subol, la etajul 4 cu acoperis de tigla, aer conditionat, zona Parvan. Pret: 130000 euro Tel: 0736170308

1831 EUR/m2 | 71 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
3

3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114500 euro , usor ...

1636 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1733 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala
10

2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, curte interioana, su 45 mp, centrala proprie, clima, zona Ultracentrala. Pret: 140000 euro, neg Tel:

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Cetatii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, Compartimentare (semidecomandat): - Hol acces + Bucatarie - Living + Logie Incalzita - Baia cu geam + Hol mic + Debara Depozitare - Dormitor spațios Dotari: - Aer Conditionat - Centrala Terrmica + Senzor Gaz + ...

1824 EUR/m2 | 54 m2