Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Suprafete generoase. Utilat si mobilat! Zona buna!
15
13

Suprafete generoase. Utilat si mobilat! Zona buna!

1 2 duplex in Chisoda, cu regim de inaltime Parter + Etaj, finalizata in 2020. Suprafata utila de 156 mp plus terasa de 15 mp. Teren de 300 mp, cu front stradal de 10 m. Ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis de tigla. Compartimentare: - parter : hol ...

1378 EUR/m2 | 156 m2

Chisoda, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului
3
11

De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului

Va oferim spre inchiriere un apartament cu o camera, complet mobilat si utilat, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata de 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport in comun, ...

30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc
3
7

Oferim spre inchiriere un apartament cu 1 camera situat in zona Complex Studențesc, etajul 1 , mobilat si utial, 28 mp. Se inchiriaza conform pozelor! Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati la numarul de telefon

28 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Dorobantilor, Timisoara
10

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament deosebit cu 2 camere, situat in zona Dorobanților, una dintre cele mai apreciate zone datorita accesului rapid la toate facilitatile urbane. Caracteristici principale: • Suprafata utila: 80 mp • Etaj: 1 • Compartimentare: decomandat, ...

2088 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam bloc nou loc de parcare mobilat zona Dumbravita Decathlon
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat in localitatea Dumbravita, la 100 metri de Timișoara, cu suprafața utilă de 49,5 mp plus balcon de 4,6 mp și un loc de parcare inclus, blocul are curte comuna cu spatiu verde, loc de parcare inclus, apartamentul se vinde mobilat și utilat, centrala in condensare ...

2298 EUR/m2 | 50 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere decomandat de inchiriat, Zona Lipovei
6

Apartament cu 3 camere de inchiriat in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei este 1997, structura beton, ...

65 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam decomandat Odobescu -Colegiul Banatean, 2 balcoane
20
1

2 cam decomandat Odobescu -Colegiul Banatean, 2 balcoane

Va propunem spre vanzare apartament spatios cu 2 camere, confort 1, decomandat, zona Odobescu , 1.2 km de Piata Balcescu, etaj 4 cu acoperis de tigla, 2 balcoane , vedere pe 3 parti, mobilat. Pret 96000 euro .

1745 EUR/m2 | 55 m2

odobescu, Timisoara, Timis

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall
8

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, situat la parter, posibilitate de montare a centralei proprii, instalatia electrica schimbata, zona Cetatii. Pret: 78500 euro Tel: 0736170308

1963 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Oportunitate afacere: Spatiu industrial + Casa de locuit - Bogdanestilor
20

Oportunitate de investitie: Spatiu intustrial + Casa individuala de vanzare in Timisoara, zona Bogdanestilor. FOXFORT propune de vanzare o proprietate cu functiune mixta: spatiu industrial impreuna cu o casa tip individuala pretabila pentru locuit sau clinica medicala, sediu firma, birouri. Spatiu ...

1433 EUR/m2 | 359 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere pretabil firme, birouri | Traian
6

Apartament cu 3 camere pretabil firme, birouri | Traian

District Real Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, situat in zona Traian, pe strada Stefan Cel Mare, in apropiere de Piata. Apartamentul se inchiriaza nemobilat. Apartamentul este situat la etajul 1 al unei cladiri istorice, are o suprafata utila de 75mp si beneficiaza de o terasa ...

75 m2

traian, Timisoara, Timis

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland
8

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40, situat la etajul 3, gaz contorizat, zona Sagului. Pret: 71500 euro Tel: 0736170308

1788 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj intermediar bl izolat centr pr zona Girocului
9

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3 din 5, bloc izolat, centrala proprie, clima, bucataria si baia mobilate, zona Girocului. Pret: 92500 euro Tel: 0736170308

2102 EUR/m2 | 44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului
7
2

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, modelul mare, amenajat, mobilat si utilat, situat la etajul 4, bloc cu acoperis de tigla, posibilitate de montare centrala proprie, renovat de 3 ani, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736170308

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

4 camere confort 1 centrala proprie 2 bai zona Circumvalatiunii
8
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, semidecomandat, sup 81 mp, centrala proprie, 2 bai, etaj 3 din 4, zona Circumvalatiunii. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

1852 EUR/m2 | 81 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam dec amenajat zona Dambovita
17
1

2 cam dec amenajat zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai centrala proprie 2 ap pe nivel zona Lipovei
6
4

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 62 mp, centrala proprie, 2 apartamente pe nivel, 2 bai, compartimentat astfel: * Hol de acces spatios, cu intrare catre toate camerele * Living spatios * Bucatarie * Un dormitor cu acces in balcon inchis * Al doilea dormitor pretabil pentru ...

1935 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Spatiu comercial 47 mp cu vad excelent, zona Piata Badea Cartan
6
5

Spatiu comercial cu 2 incaperi de inchiriat in Timisoara, zona Badea Cartan. FOXFORT propune de inchiriat spatiu comercial in Timisoara situat in zona Badea Cartan, avand un numar de 2 incaperi si o baie. Suprafata utila 47 mp. Imobilul are structura din caramida, este construit in anul 1850, renovat ...

47 m2

Timisoara, Timis

4 cam decomandat 2 bai loc parcare in curte Ultracentral-Tribunal
12
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 189000 euro, neg Tel: 0736170308

2054 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie Piata Unirii
8
1

2 cam centrala proprie Piata Unirii

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 3 3+pod, su 40 mp, centrala termica proprie si aer conditionat. Pardoselile camerelor sunt din parchet de lemn stratificat. Apartamentul este compus din: camera de zi cu bucatarie deschisa, dormitor, baie si hol de acces. Deasupra baii se ...

2750 EUR/m2 | 40 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 cam et 2 centrala proprie Complex Studentesc
7
2

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, situat la etajul 2 din 4, Zona Complex Studentesc , langa Hotel Roma, 2 camere semidecomandat, baie, balcon.Utilat complet, aer conditionat, centrala termica, usi lemn masiv, bloc izolat cu polistiren extrudat. Pret. 100000 euro Telefo ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita
9
8

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 1 baie, 2 balcoane, su 65 mp, centrala proprie, renovat complet la finele lui 2023 (instalatie termica, sanitara, electrica - noi, calorifere noi, sapa, parchet rezistent la apa si trafic inalt de 12mm, lavabila Savana, gresie si faianta de calitate ...

1785 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua
8
2

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 36 mp, centrala proprie, aer conditionat, situat la etajul 4 cu inca un etaj deasupra pentru acces in pod, mobilat si utilat, zona Steaua. Pret: 65000 euro, neg Tel: 0736170308

1806 EUR/m2 | 36 m2

Steaua, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean
8

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, situat la etajul 4 intr-un bloc cu 5 etaje, aer conditionat, posibilitate montare centrala proprie, orientat spre Nord, bloc izolat, mobilat si utilat, la 1 min de Spitalul Judetean. Pret: 98000 euro Tel: 0736170308

1782 EUR/m2 | 55 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

4 camere decomandat Etaj 1 GARAJ IN CF langa Facultatea de Medicina
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308

2644 EUR/m2 | 87 m2