Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Torontalului
8
5

De inchiriat apartament 2 camere in zona Torontalului

Inchiriez apartament cu doua camere in zona Torontal . In apropiere se regasesc magazine , mijloace de transport in comun , benzinarii etc. Apartamentul este situat la etajul 2 cu o suprafata de 50 mp. Este compartimentat astfel: dormitor , baie cu cada , living , bucatarie . Incalzirea se face prin ...

50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.
6

Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili + terasa de 12,5 mp, in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam NOU. Cu Lift. Langa ESO
8

2 Cam NOU. Cu Lift. Langa ESO

Favorit Estate va propune spre vanzare apartamente cu 1,2 si 3 camere intr-un bloc Nou in zona Girocului- Benzinăria Eso . Drumul de acces este asfaltat si pietruit pana in fata blocului. Regim de inaltime P+3E+M, construit din caramida porotherm, acoperis de tigla, si termoizolat cu polistiren de 10 ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Promovat
apartamet o camera de inchiriat in zona Medicinei
3
61

apartamet o camera de inchiriat in zona Medicinei

Inchiriez apartament decomandat cu 1 camera pe termen lung la etajul 2 cu o suprafata de 30 mp.Apartamentul este mobilat, pat matrimonial, dotat cu aragaz, combina frigorifica, aspirator praf, cuptor microunde, televizor LCD SAMSUNG, WI-FI, gresie, faianta, termopane, USA acces metalica.

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0% | Apartament 4 Camere | Etaj 1 | 110 mp | Zona Plopi
20
1

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament cu 4 camere, situat la etajul 1 al unui imobil nou, ideal pentru o familie care își dorește spațiu, confort și o compartimentare eficientă. Apartament cu 4 camere, 110 mp utili + 3 balcoane (30 mp total) – imobil nou Localizare – Zona ...

1409 EUR/m2 | 110 m2

plopi, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 1 cameră | 24 mp | Zona Ciarda Rosie
6
5

GARSONIERĂ de vânzare – Ciarda Roșie | Etaj 4 din 4 | 24 mp | COMISION 0% COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare o garsonieră mobilată și utilată complet, situată la etajul 4 al unui bloc de garsoniere, în zona Ciarda Roșie din Timișoara — un cartier situat în zona de sud-est a orașului, ...

1375 EUR/m2 | 24 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat etaj 2 central proprie 2 bai zona Soarelui
6
1

3 cam decomandat etaj 2 central proprie 2 bai zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 68 mp, 2 bai, balcon, centrala proprie, aer conditionat, partial mobilat, situat la etajul 2, zona Soarelui. Pret: 125000 euro Tel: o736170308

1838 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina
7
2

2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, centrala proprie, aer conditionat, necesita mici imbunatatiri dupa fostii chiriasi, situat la etajul 3 din 4, bloc cu acoperis, zona Bucovina, Pret: 96000 euro Tel: 0736170308

1714 EUR/m2 | 56 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament de 65 mp la curte, zona Iosefin
9
2

Apartament de 65 mp la curte, zona Iosefin

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Iosefin. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, stil vagon, situat in localitatea Timisoara, zona Iosefin, aflat la etajul P intr-o casa cu regim de inaltime pe Parter + 1 Etaje. Anul constructiei 1920, structura caramida, material ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
de inchiriat apartament 2 camere zona Girocului
4
57

de inchiriat apartament 2 camere zona Girocului

Dam spre inchiriere in zona Girocului un apartament cu 2 camere. Apartamentul se da in chirie complet mobilat si utilat. Are o suprafata utila de 42mp si este la etajul 3. Zona linistita si aproape de mijloace de transport. Se accepta animale de companie. Sunati la numarul afisat!

42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu
8
2

2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 51+boxa de 4 mp, mobilat si utilat, renovat, situat la parter inalt, zona Simion Barnutiu. Pret: 94000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern
5
5

2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, bloc izolat exterior si pe interior, centrala proprie, renovat, etaj 2, zona Modern. Pret: 92000 euro Tel: 0736170308

1840 EUR/m2 | 50 m2

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera  in zona Buziasului
3
9

De inchiriat apartament cu o camera in zona Buziasului

Inchiriez apartament cu 1 camera la etajul 2 cu o suprafata de 24 mp, utilat si mobilat complet

24 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat  garsoniera in zona centrala
4
18

De inchiriat garsoniera in zona centrala

Dam spre inchiriere o garsoniera de 35mp, in zona centrala. Disponibila imediat. Etaj 3. Se accepta si animale de companie. Aproape de mijloace de transport in comun si alte puncte de interes. Sunati la numarul de telefon.

35 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, zona Aradului, etaj 2
5

Ap 2 camere, zona Aradului, etaj 2

De vanzare apartament 2 camere, zona Aradului, etaj 2, confort 1 semidecomandat, amenajari clasice. Preț: 88.000 Eurousor neg

1872 EUR/m2 | 47 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o cameră in zona Buziasului
3
19

De inchiriat apartament cu o cameră in zona Buziasului

Va prezentam un apartament cu o cameră, decomandat, în zona Buziasului, aproape de centre comerciale şi mijloace de transport în comun, o zona bună uşor accesibilă cu deschidere spre întreg oraşul. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4, o suprafata utila de 28 mp. Fiind compus din: 1 hol, 1 bucătărie, ...

28 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Complex Studentesc
4
2

Va oferim APARTAMENT DE INCHIRIAT. Zona: Complex Studentesc. Etaj: 1. Suprafata: 54mp utili. Se inchiriaza mobilat si utilat. Compartimentare: decomandat. Se inchiriaza urgent. DOAR PE TERMEN LUNG. Zona este una semicentrala, aproape de facultati. Va asteptam la o vizionare.

54 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Barnutiu Dorobanti
7
1

Apartament 2 camere zona Barnutiu Dorobanti

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lugojului la etajul 4 din 5 confort 1 semidecomandat suprafata 55 mp centrala proprie pret 85000 euro

1545 EUR/m2 | 55 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam, zona Dorobanti, centrala
7
1

Ap 2 cam, zona Dorobanti, centrala

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 decomandat situat in zona Dorobanti - Barnutiu la etajul 4 din 4 cu acoperis de tigla cu 2 balcoane inchise incalzire cu centrala proprie in condensare pret 85000 euro.

1371 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0 | Apartament 2 camere | Etaj 1 | 46 mp utili | Zona Plopi
20
1

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Plopi, într-un proiect nou cu regim de înălțime P+2, poziționat la etajul 1, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. ZONA – Zona Plopi, TIMIȘOARA Localizare excelentă, cu acces rapid către puncte ...

1500 EUR/m2 | 46 m2

plopi, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere situat in zona Torontalului
4
37

Oferim spre inchiere un apartament cu 2 camere situat in zona Torontalului langa Lidl, este situat la etajul 3 si are o suprafata de 60 mp. Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati.

60 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camerain zona Steaua
3
66

De inchiriat apartament cu o camerain zona Steaua

Inchiriez un apartament modern, situat în zona Steaua, vizavi de Shopping City Mall. Apartamentul are o suprafaţă utilă de 33 mp, etajul 4. Facilităţi: Acces rapid la transport în comun chiar in fata blocului Parcări disponibile în zonă Aproape de magazine, restaurante şi servicii diverse

33 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Olimpia-Stadion
5
4

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Olimpia-Stadion

Va oferim spre inchiriere, URGENT, un apartament decomandat. Apartamentul este in zona Olimpia-Stadion, aproape de Profi Non-Stop OMV. Are 2 camere, dormitor si living, cu o suprafata utila de 52mp si este la etajul 3. Se inchiriaza pe o perioada lunga de timp cu contract la anaf. La 5-10min aveti ...