Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Sagului
3
23

Garsoniera de inchiriat in zona Sagului

Va dam spre inchiriere o garsoniera in zona Sagului, pe Str. Gavril Musicescu. In proximitati se afla magazine (Unicarm, Profi), mijloace de transport, scoli, gradinite. Garsoniera dispune de o suprafata utila de 28mp si este la etaju 3. Zona linisita, se cauta chiriasi pe termen lung. Sunati pentru ...

28 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente cu 3 camere si 2 bai, in bloc nou, Calea Urseni, Giroc
9
3

Apostu Estate va ofera spre vanzare 12 apartamente intr-un imobil nou, situat in zona Calea Urseni, Giroc, Timis. Aproximativ 1 km distanta fata de Zone Cafe 2 si Mega Image Calea Urseni Timisoara. Acces facil la centura ocolitoare a orasului. Doar 300 m fata de prima statie a mijloacelor de transport ...

1514 EUR/m2 | 70 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere,semidecomandat,centrala proprie ,zona Girocului
12

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere,semidecomandat ,situat la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje , cu acoperis de tigla, in zona Girocului. Apartamentul dispune de o suprafata de 64 mp utili+balcon si este compartimentat astfel: -bucatarie cu debara -living cu acces la balcon ...

1391 EUR/m2 | 64 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Complexul Studentesc
4
20

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera situat in zona Complexului Studentesc la 5 minute de facultati, avand o suprafata de 27 mp, situat la etajul 2.

27 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat apartament 1 camera in zona Olimpia
3
1

De inchiriat apartament 1 camera in zona Olimpia

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Olimpia. Apartamentul este complet mobilat si utilat, cu o suprafata utila de 32 mp chiar la etajul 2. Ocupabil imediat pentru cei doritori. Asteptam sa ne sunati la numarul de telefon afisat pentru a stabili o vizonare sau pentru a va oferi ...

32 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Garsoniera in zona Medicinei
3

Garsoniera in zona Medicinei

Inchiriez garsoniera, mobilata si utilata la etajul 2, cu o suprafata de 23 mp.

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament doua camere de inchiriat- zona Medicinei
4

Apartament doua camere de inchiriat- zona Medicinei

Inchiriez apartament cu 2 camere, 40mp, et2 4, utilat, rog si ofer seriozitate, disponibil imediat. Se accepta animale de companie

Medicinei, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Sagului centrala proprie
3
3

Garsoniera de inchiriat in zona Sagului centrala proprie

Dam spre inchiriere garsoniera in zona Sagului,pe strada Ana Ipatescu,situata la etajul 2,suprafata de 28 mp,fiind utilata si mobilata complet. Inchirierea se face incepand cu data de 01,fiind ideala pentru o persoana sau doua. Se cauta chiriasi pe o perioada lunga de timp. In apropiere se afla magazine ...

28 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona ultracentrala
3

De inchiriat garsoniera in zona ultracentrala

Inchiriez garsoniera ultracentrala mobilata modern cu balcon inchis, avand o suprafata de 30 mp

30 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere DEOSEBIT, et 1 , CENTRALA, la cateva minute de  CENTRU
18
4

Apartament cu 2 camere DEOSEBIT, et 1 , CENTRALA, la cateva minute de CENTRU

Vă prezentăm un apartament MODERN, recent renovat integral, cu o suprafață utilă de 53 mp, situat la etajul 1, bloc izolat, centrala proprie, amenajat cu atenție la detalii și materiale de calitate superioară, ideal pentru locuit sau investiție. Lucrări de bază și structură Pardoseală refăcută complet: ...

2623 EUR/m2 | 53 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Zona Blascovici
3

Apartament 2 camere Zona Blascovici

Apartament 2 camere semidecomandat mobilat ,utilat complet ,de inchiriat in zona Blajcovici. Suprafata utila este de 50 mp. Etaj 4.

Blajcovici, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
9

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat .

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera  in zona Take Ionescu
3
9

De inchiriat apartament cu o camera in zona Take Ionescu

Va propunem spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Take Ionescu,aflata in apropierea mijlaocelor de transport. Apartamnetul are o suprafata utila de 32mp,situata la etajul 1. Este complet mobilat si utilat. Pentru informatii,va rugam sa ne contactati la numarul afisat!

32 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Iulius Mall
4
19

De inchiriat apartament 2 camere in zona Iulius Mall

Se inchiriaza in zona Iulius Mall un aparatament cu 2 camere decomandate. Complet mobilat si utilat cu toate cele necesare. Dispune de o suprafata utila de 45mp si este la etaju 1. Apartamentul este la prima inchiriere dupa renovare. Se accepta si animale de companie pentru doritori.

45 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Casa D+P+E 400 mp utili teren 808 mp 2 FRONTURI STRADALE zona Sagului
20

De vanzare casa, cu regimul de inaltime, D+P+E, su 400 mp, suprafata teren 808 mp, 2 fronturi stradale, pe langa corpul principal al casei sunt spatii inchiriate, pretabila pentru diferite activitati comerciale si spatiu de locuit, zona Sagului zona de case. Pret: 550000 euro, neg Tel: 0729057644, ...

1375 EUR/m2 | 400 m2

Sagului, Timisoara, Timis

1 camera bucatarie separata etaj intermediar zona Circumvalatiunii
8
1

De vanzare, 1 camera, baie, bucatarie, balcon, su 27 mp, situat la etajul 3,bloc cu lift, mobilat, utilat, zona Circumvalatiunii. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2407 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament  situat in Badea Cartan
3
2

Apartament situat in Badea Cartan

Inchiriez apartament pe termen lung , etaj 3 situat in Badea Cartan . Apartamentul are o suprafata de 34 mp utili fiind compus dintr-o camera de 18 mp , baie cu cada , bucatarie. Este proaspat zugravit , are centrala proprie pe gaz si este complet amenajat si utilat cu tot ce e nevoie.

Badea Cartan, Timisoara, Timis

2 cam bloc nou PARCARE SUBTERANA mobilat si utilat zona Complex Studentesc
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, suprafața utilă 54 mp + balcon 4 mp - bucatarie deschisa, orientare sud-vest, cu parcare subterana inclusa, complet mobiltat si utilat, centrale gaz Viessmann, aparat climă Mitsubishi, uși Prüm, incălzire în pardoseala Rehau, prize și întrerupătoare Legrand, ...

2869 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc
3
4

Va oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Complexului Studentesc,pe Aleea Minis,la etajul 2,avand o suprafata de 31 mp,utilat si mobilat complet,cu toate cele necesare. Zona in care este situat apartamentul este una buna,cu posbilitate de parcare pe strazile laterale,fiind foarte aproape ...

34 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita
5

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 1 intr-un imobil cochet (P+1E+M, 2007), in Dumbravita, zona linistita cu acces rapid catre Timisoara. Cu o suprafata utila 63 mp + balcon generos 5,7 mp. Compartimentare : hol, bucatarie separata, camere luminoase. Se poate ...

1984 EUR/m2 | 63 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Garsoniera Buziasului
7
1

Garsoniera Buziasului

Va propunem spre inchiriere garsoniera in calea Buziasului, situata la etajul 4 din 5, cu o suprafata de 20 mp, renovata si utilata. Nu se accepta animale de companie. Pret. 220 euro Telefon.

20 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean
5
1

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, aer onditionat, mobilat si utilat, ingrijit, zona Girocului langa Judetean. Pret: 81000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2025 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina
17
2

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu  2 camere zona Balcescu
4
27

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Balcescu

Oferim spre inchiriere un apartament 2 camere, o suprafata utila de 50 mp, Balcescu, Str Sorin Titel, decomandat, etaj 1 3. Se accepta animale de companie si este foarte aproape de mijloacele de transport in comun

50 m2