Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
1 camera Dorobantilor
3

1 camera Dorobantilor

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera complet mobilat si utilat,etaj 3 , suprafata 28 mp. Se inchiriaza doar pe termen lung .Disponibil imediat !

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
Calea Buziasului. Bloc Nou. Bucatarie inchisa. 2 locuri de parcare.
14
2

Apartament cu trei camere in zona Calea Buziasului, aproape de AEM, Bloc nou, etaj 1, centrala proprie, complet mobilat, bucatarie inchisa, geamuri tripane, rulouri cu plase de tantari, doua locuri de parcare, aproape de mijloace de trasnport si magazine. Pret: 139.900 eur., Negociabil; Tel:0 ...

2088 EUR/m2 | 67 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Ultracentral
10

Apartament 2 camere, Ultracentral

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat ultracentral in Timisoara, la etajul 3/8, intr-un bloc dotat cu lift si loc de parcare in curte. Detalii proprietate: Suprafata utila: 45 mp. Renovat complet in octombrie 2024. Mobilier modern si complet utilat. Dotari: Electrocasnice ...

4464 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Cetatii
4
15

De inchiriat apartament 1 camera in zona Cetatii

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera ultra modern ,lux, mobilat si utilat ,totul este de buna calitate,pe comanda .Se inchiriaza exact cum se vede in poze! Este situata la etaj 2,suprafata 30 mp. Perioada contractuala de minim 1 an! Detalii doar la tel!

30 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ofer spre inchiriere
5
3

Ofer spre inchiriere

î Inchiriez Spațiu Comercial, Sad situat în Piață Traian str Ștefan cel Mare nr 8. Vad foarte bun, front stradal linia tramvai. Are toate utilitatile: centrala pe gaz, clima, grup sanitar, curent trifazic. Spațiul recent renovat. Și boxă la subsol 12mp.

50 m2

Traian, Timisoara, Timis

Casa la pret de apartament, Timisoara, zona Crisan, 3 camere
20
11

Casa de vanzare la pret de apartament in Timisoara, zona Crisan, constructie realizata in anul 1954 pe parter, din caramida, cu living cu bucatarie deschisa, 2 dormitoare, baie, dresing, o camera cu intrare din curte, si magazie, cu o suprafata construita de aproximativ 120 mp, pe un teren total de 180 ...

1175 EUR/m2 | 100 m2

Crisan, Timisoara, Timis

Promovat
Liziera Padurii - Lipovei - Dumbravita - 116.000 Euro TVA inclus
12

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, cu o priveliste deosebita spre Padurea Verde. Apartamentul face parte din Complexul Adora - Denya Forest. se afla la etajul 3, are o suprafata utila de aproximativ 54 mp + 12 mp balcon. Compartimentare: -living, cu acces spre terasa; -bucatarie ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament nou în Timișoara  finisat la cheie– Investiție premium
11

Apartament nou în Timișoara finisat la cheie– Investiție premium

Vă propunem spre vânzare un apartament nou cu 2 camere, situat în XCity Towers, unul dintre cele mai ambițioase și moderne ansambluri rezidențiale din Timișoara – un proiect care setează un nou standard de locuire urbană în vestul României. Pentru informații suplimentare, disponibilitate și programare ...

2813 EUR/m2 | 45 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere finisat  la cheie  – 71 mp + parcare subterană
10

3 camere finisat la cheie – 71 mp + parcare subterană

Vă propunem spre vânzare un apartament nou cu 3 camere, excelent compartimentat, situat în XCity Towers, unul dintre cele mai apreciate și moderne ansambluri rezidențiale din Timișoara. Un proiect emblematic, gândit pentru un stil de viață urban premium și pentru investiții imobiliare sigure. Apartamentul ...

2393 EUR/m2 | 71 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament premium 3 camere în Timișoara cu  parcare subterană inclusă
9

Apartament premium 3 camere în Timișoara cu parcare subterană inclusă

Vă propunem spre vânzare un apartament nou cu 3 camere, spațios și eficient compartimentat, situat în XCity Towers, unul dintre cele mai moderne și bine poziționate ansambluri rezidențiale din Timișoara. Un proiect reper pentru locuirea urbană contemporană, cu accent pe confort, sustenabilitate și valoare ...

2358 EUR/m2 | 82 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Direct Dezvoltator - 2 Camere - 102.000 euro TVA Inclus
9

Direct Dezvoltator - 2 Camere - 102.000 euro TVA Inclus

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, situat in Calea Torontalului. Apartametntul se afla la parte, are o suprafata utila de aproximativ 52.5 mp + 3 mp balconul. Beneficiaza de: centrala termica proprie, incalizare in pardoseala, geamuri tripane, gresie si faianta de import, parcare ...

1962 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
NORD ONE  - Iulius MAll - Botanic - 58 mp
13

NORD ONE - Iulius MAll - Botanic - 58 mp

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, situat in complexul NORD ONE Botanic, in imediat vecinatate Iulius Mall. Apartamentul are o suprafata utila de aproximativ 58 mp + 5 mp balcon, se afla la etajul 4 din 9 si are urmatoarea compartimentare : - hol de acces; -living open space, ...

3224 EUR/m2 | 58 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
2 Camere - prima inchiriere - renovat complet - Central
6

2 Camere - prima inchiriere - renovat complet - Central

Neo Imobiliare Va ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere, situat central, zona Piata Maria, intr o locatie excelenta, cu acces rapid catre mijloace de transport, magazine, restaurante si puncte de interes. Apartamentul dispune de centrala termica proprie, este complet renovat, mobilat si utilat ...

45 m2

Timisoara, Timis

230 euro!! Garsoniera Et 2 Zona Complexul Studentesc
5
2

230 euro!! Garsoniera Et 2 Zona Complexul Studentesc

Agentie imobiliara ofera spre inchiriere garsoniera sitiata la Et 2 Zona Complexul Studentesc.Este complet mobilata si utilata.LIBERA Disponibila imediat.Pret chirie lunara 230 euro.Garantie 230 euro + comision agentie.Tel.0733 x 141 x 001..

30 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala moderna - Fraidorf - confort si liniste aproape de oras
19

Descoperiti confortul si eleganta unei case individuale situate in cartierul Freidorf din Timisoara! Evand Homes va propune spre vanzare o proprietate moderna, construita in anul 2011, conceputa pentru a oferi spatiu, functionalitate si intimitate, intr-un cadru ideal pentru viata de familie. Cu o suprafata ...

1641 EUR/m2 | 170 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Duplex 4 camere - Finisaje premium - Timisoara
17

Duplex 4 camere - Finisaje premium - Timisoara

Descopera un camin modern in inima Freidorfului – Timisoara. Evand Homes iti propune spre vanzare un duplex nou, construit in 2025, perfect pentru cei care isi doresc liniste, confort si functionalitate. Cu o suprafata utila de 91,3 mp si un teren de 130 mp, aceasta locuinta ofera echilibrul ideal intre ...

2136 EUR/m2 | 91 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Teren Timisoara, Fratelia, str. Herculane, 1406mp, FS=20m, casa veche, com=0%
4
19

Teren de vanzare in Timisoara, zona Fratelia, strada Herculane, nr. 91, , in suprafata de 1406 mp si cu un front stradal de 20 m, cu o casa veche pe teren cu curent in interior si celelalte utilitati trase in curte. Pret: 166 euro mp, adica 233.396 euro. Comision = 0%

1,406 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Promovat
2 Camere l Dumbravita l Etajul 1l Parcare privata - Zona Selgros
9

NEO Imobiliare Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere situat in Dumbravita. Apartamentul Se afla la etajul 1, are o suprafata de aproximativ 51 mp + 7 mp balcon si beneficiaza de clima, centrala termica, incalzire in pardoseala si 1 loc de parcare. Mentionam ca se afla in spate la Selgros. Pret: ...

53 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Campeador - Vox - Luxury - Parcare subterana - Mobilat
20
1

Campeador - Vox - Luxury - Parcare subterana - Mobilat

NEO Imobiliare - Exclusivitate Oferim spre vanzare apartament cu doua camere situat in Complexul Campeador-Vox. Apartamentul are o suprafata utila de 50 mp + 7 mp balcon, este amplasat la etajul 8 din 9 si are o vedere placuta spre curtea interioara a ansamblului. Beneficiaza de: centrala termica, incalzire ...

2600 EUR/m2 | 50 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
3 Camere - Aradului - Dumbravita - 70 Mp - 150.000 Euro
12
1

3 Camere - Aradului - Dumbravita - 70 Mp - 150.000 Euro

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere situat in Calea Aradului, la limita cu Dumbravita. Apartamentul are o vedere panoramica, se afla la etajul 6 si are o suprafata utila de 70 mp + 2 balcoane (8 mp). Compartimentare: -hol de acces, prevazut cu zona pentru depozitare; -living open ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
NOU !!! In Curs De Mobilare - 370 euro
5
1

NOU !!! In Curs De Mobilare - 370 euro

NEO Imobiliare Oferim spre inchirere apartament cu 1 camera tip studio situat in Calea Torontalului Apartamentul are o suprafata utila de aproximativ 38 mp se afla la parter sau la etajul 2 si se preda complet mobilat. Beneficiaza de : -centrala termica; -incalzire in pardoseala; -clima; -parcare privata. Disponibil ...

38 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Hale Industriale - Productie - Servicii - Comert - Torontalului
3

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare Hale Industriale situate in Calea Torontalului. Halele au destinatie Mica Productie - Servicii si Comert, au suprafete de la 480 la 600 mp si beneficiaza de birouri, grupuri sanitare, zona de depozitare si 2 accese auto. Maeteriale folosite pentru executie: beton ...

1180 EUR/m2 | 500 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Direct Dezvolator - Predare Imediata -  Lift - 98 600 Euro
14
1

Direct Dezvolator - Predare Imediata - Lift - 98 600 Euro

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartamente cu 2 camere situate in Calea Torontalului. Apartamentele au o suprafata utila de 52 mp + balcon, se afla la etajul 1/2 si se pot preda imediat. Beneficiaza de : -centrala termica individuala; -incalzire in pardoseala; -usi Porta Doors; -termoizolatie ...

1896 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Bloc 24 - 25 Apartamente - P+2E+ER
4

Teren Bloc 24 - 25 Apartamente - P+2E+ER

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare 1650 mp teren cu PUZ aprobat pentru bloc cu regim de inaltime P+2E+ER. Terenul se afla in Calea Torontalului si are acces la toate utilitatile. Mentionam ca zona este in continua dezvoltarte si in vecinatate sunt mai multe santiere. Pret: 330.000 euro. Contact: ...

1,600 m2