Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Zona Lunei. Amenajata. Mobilat si utilat
9
1

Zona Lunei. Amenajata. Mobilat si utilat

Casa individuala in zona Lunei, cu regim de inaltime Parter +Mansarda, finalizata in 2023 - suprafata utila de 194 mp plus terasa de 23 mp. - teren de 570 mp, cu front stradal de 15 ml. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis de ...

2062 EUR/m2 | 194 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere zona Medicina
7
2

Apartament 3 camere zona Medicina

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in zona Medicina la o vila cu 2 nivele confort 1 decomandat la etajul 2 din 2 suprafata utila 100 mp renovat complet are termopane incalzire cu centrala proprie boxa si Graraj in spatele blocului pret 200000 euro.

2000 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie boxa zona Parvan Complex Studentesc
7
1

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 70 mp, centrala proprie, boxa la subol, la etajul 4 cu acoperis de tigla, aer conditionat, zona Parvan. Pret: 130000 euro Tel: 0736170308

1831 EUR/m2 | 71 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriem apartament 2 camere Torontalului
4
16

Inchiriem apartament 2 camere Torontalului

Se inchiriaza apartament cu 2 camere in zona Torontalului. Zona linistita, aproape de mijloace de tranport pentru a ajunge mai usoar in mai multe zone ale orasului. Apartamentul este decomandat si dispune de o suprafata utila de 52mp. Este chiar la etajul 1 4 al blocului. Nu ezitati sa sunati la numarul ...

50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Vila in Oras.Elisabetin.220 utili.Garaj Dublu
15
10

Vila in Oras.Elisabetin.220 utili.Garaj Dublu

De vanzare vila cu o arhitectura moderna, in Elisabetin, zona linistita aproape de centrul orasului, pe parter si etaj, cu o suprafata utila generoasa, spatii vitrate, gara dublu pentru 2 masini, camerele sunt spatioase si luminoase, fiecare avand baie proprie, terenul este amenajat cu gazon, sistem ...

2682 EUR/m2 | 220 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare o garsoniera zona  Buziasului
3
88

De vanzare o garsoniera zona Buziasului

De Vanzare: Garsoniera in Zona Buziasului, Timisoara Se ofera spre vanzare o garsoniera situata in zona Buziasului, Timisoara, la etajul 4. Acest imobil dispune urmatoarele faciliati: - Suprafata: 22 mp . Imobilul se bucura de o pozitionare privilegiata, oferind acces rapid la diverse puncte de interes ...

1500 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
0%Comision.3 camere.72 mp.Etaj 1.In Oras!
17
3

0%Comision.3 camere.72 mp.Etaj 1.In Oras!

Vand apartament cu 3 camere, FARA COMISION de la cumparator, in bloc nou, la etajul 1, in bloc cu lift, cu incalzire prin pardoseala, cu 2 bai, se vinde mobilat si utilat, 2 locuri de parcare in CF separat in curtea interioara. Pret 144.900 euro Zona Buziasului Tel. 0734744765

2013 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului
3
4

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului

Va oferim spre a inchiria in zona Girocului un apartament cu o camera. Apartamentul este foarte aproape Spitalul Judetean, de mijloace de transport, magazine. Apartamentul este decomandat, are o suprafata utila de 40mp si este la etajul 2. Se inchiriaza incepand cu data de 1. Va asteptam la o vizionare. ...

40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Odobescu
4
42

De inchiriat apartament cu o camera in zona Odobescu

Inchriez apartament cu 1 camera, apartamentul se afla la etajul 2, mobilat si utilat complet cu o suprafata de 30 mp. Are centrala proprie.

30 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%.Decomandat.Bloc NOU.2 locuri de parcare!!
17
1

COMISION 0%.Decomandat.Bloc NOU.2 locuri de parcare!!

De vanzare apartament cu 3 camere, COMISION 0%, la etajul 1 intr un bloc cu LIFT, in bloc nou, in ORAS, langa mijloc de transport in comun, decomandat, 72 mp utili+balcon, vedere pe 2 parti, spatios, luminos, cu 2 bai, bucatarie inchisa, incalzire prin pardoseala, se vinde mobilat si utilat, 2 LOCURI ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Spitalu Judetean
3

Apartament 1 camera Spitalu Judetean

Oferim spre inchiriere apartament o camera, etaj 3 din 4,zona Spitalului Judetean, suprafatata de 32 mp, mobilat si utilat modern, avand toate cele necesare. Aproape de centru comercil, spitalul Judetean, MC, pub-uri. Dispune de altfel si de AC. Alte detalii la numarul de telefon

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

BRAYTIM.Dormitor la parter. 3 bai.Mobilata si utilata complet
20
3

De vanzare casa decalata si cu zid dublu intre unitati, pe parter si etaj, cu 5 camere, cu o compartimentare excelenta si eficienta, bucatarie inchisa cu debara, dormitoare spatioase si luminoase, finisaje de calitate, incalzire prin pardoseala, teren amenajat cu gazon+ sistem de irigatii cu aspersoare, ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Iosefin
3
19

De inchiriat apartament 1 camera in zona Iosefin

Va propunem spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Iosefin, avand o suprafata utila de 30mp ,situat la etajul 2. Apartamentul este situat in aproprierea de stati de tramvai si a magazinelor alimenatre . Pentru mai multe detalii,va rugam sa ne contactati la numarul afisat!

30 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

In spate la Eso.2 bai.Etajul 1.Finisaje la alegere!
10

In spate la Eso.2 bai.Etajul 1.Finisaje la alegere!

De vanzare apartament cu 3 camere, in bloc nou 2026, cu LIFT, la Etajul 1, bloc integral din caramida, spatios si luminos, cu 2 bai, finisaje la alegere, termen de finalizare in 2 luni, loc de parcare inclus in pret. Zona Giroc in spate la Eso. Pret 145.200 euro Tel.

2045 EUR/m2 | 71 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera in zona Lipovei
3
2

Apartament cu 1 camera in zona Lipovei

Oferim spre vanzare apartament 1 camera in zona Lipovei, cu o suprafata de 30 mp. Este dotata cu centrala propie si detine toate utilitatile necesare. Situat la etajul 5 al unui imobil cu 5 etaje. Este aproape de Iulius Mall, statii de autobuz, tramvai cu care se poate ajunge rapid si in centru. Pentru ...

Lipovei, Timisoara, Timis

apartament 2 camere Bucovina
4

apartament 2 camere Bucovina

Inchiriez apartament 2 camere, complet mobilat si utilat (aer conditionat, masina de spalat rufe, frigider, internet)situat la etajul 1, compus din: hol acces, dormitor, baie, bucatarie , living, balcon. Suprafata utila este 55 mp

55 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
4
9

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui

VANZARE APARTAMET SOARELUI. Numar de camere: 2. Proximitati: statii de autobuze la 5-7min de mers pe jos, scoli, magazine. Compartimentare: decomandat. Suprafata utila: 52mp. Etaj: 2 (parter+4 etaje). An constructie: 1990. Se accepta si credit. Va asteptam la o vizionare.

1692 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Soarelui
3
3

De inchiriat apartament cu o camera in zona Soarelui

Va oferim spre inchiriere un apartament in zona Soarelui, la etajul 3 din 4,cu o suprafata de 35 mp,utilat si mobilat,, foarte aprope de mijloacele de transport in comun. Este ideal pentru un student sau o studenta. Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati la nr de tel din anunt!

35 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere zona Iulius Mall
5
49

De vanzare apartament cu 3 camere zona Iulius Mall

Apartament cu 3 camere de vanzare, decomandat confort 1,etaj 1 4, suprafata 64mp, incalzirea se realizeaza prin centrala proprie pe gaz,dispune de clima. Se vinde complet mobilat si utilat, disponibil imediat!! Aproape de Iulius Mall la doar 10-15 min de mers pe jos. Va asteptam la o vizionare! Pentru ...

1563 EUR/m2 | 64 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera  in zona Girocului
4
13

De inchiriat garsoniera in zona Girocului

De inchiriat o garsoniera in zona Girocului. Garsoniera dispune de o suprafata ultila de 26mp si este la etajul 2. Zona buna si linista. Disponibila imediat pentru inchiriere. Sunati la numarul de telefon afisat.

26 m2

Girocului, Timisoara, Timis

SOARELUI.Incalzire in Pardoseala.Renovat Complet.Disponibil Imediat!
10
1

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, cu 3 balcoane, 2 bai, renovat complet in 2021, la etajul 3, izolati pe interior peretii exteriori, centrala proprie cu INCALZIRE PRIN PARDOSEALA, instalatie electrica si sanitara NOUA, se vinde mobilat si utilat, DISPONIBIL IMEDIAT! pret 145.000 euro negociabil. Tel. ...

2014 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

In spate la Eso.Bucatarie Inchisa.Ideal investitie.10 locuri de parcare in CF!
8

De vanzare apartament cu 1 camera, in bloc nou , integral din caramida, la parter, ideal pentru birou, cu incalzire prin pardoseala, videointerfon, cu o suprafata utila de 31 mp , 10 locuri de parcare in CF in fata blocului. Zona Giroc in spate la Eso. Pretul in varianta fara mobila este de 75.000 euro ...

2419 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Soarelui decomandat etaj 2 doua bai centrala proprie
8

Vand apartament cu 3 camere, decomandat, etajul 2 incadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla, in zona Soarelui,aproape de Carefour. Apartamentul este compus din 3 camere decomandate,o bucatarie,2 bai,una de service,iar baia mare cu aerisire naturala,un hol mare,1 balcon inchis cu tamplarie din PVC, ...

1838 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
inchiriere garsoniera in zona Medicinei
6
1

inchiriere garsoniera in zona Medicinei

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Medicinei, de preferabil pentru o studenta maxim doua, garsoniera dispune de o suprafata de 24mp, cu costuri mici de intretinere si complet utilata, garsoniera se afla la etajul 3!

24 m2