Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa individuala de vanzare, zona Plopi Timisoara
19
3

Casa individuala de vanzare, zona Plopi Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare in exclusivitate o casa individuala, cu 4 camere,garaj si teren generos, in cartierul Plopi din Timisoara, judetul Timis. Constructie pe parter, din caramida, cu o suprafata utila de 130 mp si o suprafata teren de 540 mp, casa este compartimentata ...

1308 EUR/m2 | 130 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Garii
3
10

De inchiriat garsoniera in zona Garii

Se ofera spre inchiriere o garsoniera confort 1, utilata cu toate facilitatile in Timișoara situata pe str Nicolae Titulescu nr.21 aproape de gara de nord si piata iosefin. Garsoniera are o suprafata de 28 de mp, fiind situata la etajul 1

28 m2

Gara+de+Nord, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, situat în zona Lipovei, 63 mp
8

3 camere, situat în zona Lipovei, 63 mp

360 Grade Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Lipovei, în imediata apropiere a pieței agroalimentare. Zona este liniștită și bine conectată, la aproximativ 5 minute de școală și de mijloacele de transport în comun. Apartamentul este amplasat la etajul 2 și are o suprafață ...

1967 EUR/m2 | 60 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Buziasului
3
28

Garsoniera de inchiriat in zona Buziasului

De inchiriat in zona Buziasului. GARSONIERA. Etaj: 2. Suprafata: 25mp. Proximitati: Lidl, tramvaie, autobuze. Complet mobilat si utilat. Disponibila imediat.

25 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

AV654 Teren extravilan Giarmata-Dunca, 18.335 mp, zona industriala
2
6

AV-Estate va propune spre vanzare teren extravilan cuprins in PUG-ul zonei industriale Giarmata, avand suprafata totala de 18.335 mp, front stradal 33 ml, zona Dunca. Exista posibilitatea dezvoltarii unui PUZ pe teren pentru desfasurarea activitatilor industriale. Utilitati in zona. 600m distanta ...

18,335 m2

Timisoara, Timis

SAD la parter. Apartament cu 3 camere la Etaj si Mansarda!
14

SAD la parter. Apartament cu 3 camere la Etaj si Mansarda!

Casa individuala in zona Sagului, cu regim de inaltime Parter + Etaj+ Mansarda, finalizata in 2025, cu interior la ROSU Parterul este SAD si se poate compartimenta dupa preferinte, in finctie de activitatea dorita! - suprafata utila de 130 mp. - teren de 210 mp, cu front stradal de 9 m. - detalii ...

130 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
In BRAYTIM, la etajul 2, un apartament luminos !
8
1

In BRAYTIM, la etajul 2, un apartament luminos !

De vanzare apartament cu 2 camere, in zona Braytim, aproape de muzeul de apa, la etajul 2, complet mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare in cf, pret 95.000 euro. Tel: 0750283339

1979 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Piata Unirii. Cladire istorica. Fatada renovata!
10
4

Piata Unirii. Cladire istorica. Fatada renovata!

Apartament situat in cladire istorica Etaj 1 2 + ACOPERIS, 3 apartamente pe nivel Gresie si faianta model placa mica, parchet lemn masiv Centrala termica proprie Mobilat conform pozelor Boxa inscrisa in CF Pret: 170.000 Eur, negociabil.

2576 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Zona Soarelui, o camera bloc izolat!
10

Zona Soarelui, o camera bloc izolat!

Apartament cu o camera in zona Soarelui; Este situat la etajul 4 din 5, intr-un bloc izolat termic; Detalii: - model semidecomandat - suprafata de 27 mp - un balcon inchis - baie cu vana - bucatarie inchisa Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC ...

2178 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat etaj 1 amenajat boxa zona Complex Studentesc
16
2

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 1, su 55 mp plus balcon 6,74 mp, +boxa 4, 35 mp, in CF, etaj 1, amenajat, renovat,mobilat si utilat, zona Complex Studentesc, 119000 euro. Pret: 119000 euro,usor negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

1919 EUR/m2 | 62 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

AV676 Spatiu Birouri, 580mp+ TEREN 3504mp, zona IOSEFIN-Malul Begai
4
2

AV-Estate va propune spre vanzare cladire cu multiple incaperi, decomandata, avand suprafata utila de 580 mp, intr-un imobil in regim de inaltime S+P+1E, teren aferent de 3504mp, situata in zona Iosefin -Malul Begai, la 5 minute de centrul orasului, pretabil pentru dezvoltare ansamlu imobiliar, camin ...

948 EUR/m2 | 580 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Cladire istorica! Complet renovat! Loc de parcare!
10
3

Cladire istorica! Complet renovat! Loc de parcare!

Apartament situat intr-o cladire istorica, amplasata in Piata Libertatii, cu acces de pe strada pietonala, ideal pentru locuit, investitie, sediu firma birou - etaj 2 2 + ACOPERIS, - detalii AMENAJARE interioara : parchet, gresie, faianta, usa lemn masiv la intrare, usi interioare din lemn masiv, vopsea ...

80 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

DIsponibil acum ! Intr-o zona linistita din Braytim. Loc de parcare acoperit ! Pet friendly !
9

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Braytim-Musicescu, la etajul 2, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, cu loc de parcare acoperit, se accepta animale de companie de talie mica, pret 350 eur luna + 1 luna garantie + comisionul agentiei. ...

34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

MT242 Spatiu Comercial, SAD, 72mp, la parter+gradina, zona FRATELIA
10
1

AV-Estate va propune spre vanzare apartament tip SAD, cu 3 camere, decomandat, avand suprafata utila de 72 mp, situat la parter intr-un imobil in regim de inaltime P+2E+M, in zona Fratelia. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: - 2 camere; - 1 living - 2 bai; - gradina proprie; Dotari: - centrala ...

1922 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

AV645 Teren 5000mp, de INCHIRIAT, zona FREIDORF
4
1

AV645 Teren 5000mp, de INCHIRIAT, zona FREIDORF

AV-Estate va propune spre inchiriere teren cu suprafata de 5000mp, in zona Freidorf. Utilitati: - curent, apa. Pretabil pentru: - depozitare; - parcare auto; - containere; Acces facil spre centura Calea Sagului-Zona zahar. Pret: 1990 euro- luna.

5,000 m2

Timisoara, Timis

Promovat
AV671 De vanzare 2 PARCELE la Bucovat, cu UTILITATI, 50m de asfalt
5
2

AV-Estate va ofera spre vanzare 2 PARCELE DE TEREN (INTRAVILAN) INTR-UN PUZ NOU, FINALIZAT CU UTILITATI. -> ambele parcele de teren au suprafete de 532 mp fiecare si front stradal de 18 ml, situate la Bucovat, iesire spre Remetea Mare. Regim de inaltime P+1E+M. POT 35%. Pe parcele se poate construi ...

532 m2

Timisoara, Timis

Apartamet de vanzare, cu 3 camere, 46 mp, zona Sagului-SHOPPING CITY
11
5

Blitz va propune un apartament cu 3 camere, bine poziționat, la doar câteva minute de mers pe jos de Shopping City Timișoara Suprafață: 45.95 mp – ideal pentru familie sau cuplu ️ 3 camere – bine compartimentate, luminoase ️ Bucătărie separată 1 baie 1 balcon închis– pentru relaxare sau spațiu ...

1806 EUR/m2 | 46 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie 2 bai zona Soarelui
19
3

3 cam decomandat centrala proprie 2 bai zona Soarelui

De inchiriat apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat, 2 bai, centrala proprie, situat la parter cu balcon, in zona Soarelui. Pret: 490 euro,negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina
8
4

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 64 mp, 2 bai, geam la baia mare, centrala proprie, aer conditionat, bloc izolat, mobilat si utilat, situat la parter inalt, zona Bucovina. Pret: 125000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1953 EUR/m2 | 64 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

De inchiriat spatiu pentru birouri in suprafata de 16 mp, zona Unirii-Eugeniu de Savoya
1

De inchiriat spatiu pentru birouri in zona P-ta Unirii-Eugeniu de Savoya, in cladire de birouri, etaj 1, suprafata utila 16 mp, o incapere, baie, pret 250 Euro luna+comisionul agentiei imobiliare. Tel: 0744388832, Agentia Imobiliara Ralf Consulting. La vizionare se semneaza un contract de intermedi ...

16 m2

P-ta Unirii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, zona AEM
6

Apartament 2 camere, zona AEM

De vânzare apartament cu 2 camere, situat în Timișoara, pe strada Atomului, la etaj 4 4 Locuința are o suprafață utilă de 42 mp și este compartimentată eficient, fiind ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Detalii: Suprafață: 42 mp Compartimentare: 2 camere Etaj: 4 4 Zonă liniștită, ...

1286 EUR/m2 | 42 m2

Timisoara, Timis

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti
13

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 58 mp, instalație electrică nouă, centrală termică proprie, aer condiționat, Garaj sub bloc, 2 boxe, total renovat, zona Dorobanti. Pret: 137500 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2371 EUR/m2 | 58 m2