Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament spatios cu 3 camere | Dambovita
13

Apartament spatios cu 3 camere | Dambovita

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament decomandat cu 3 camere, situat in zona Dâmbovița la 5 minute de Shopping City,in apropiere de Rastaurantul Nora,Piata Flavia si mijloace de transport in comun. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 72mp fiind situat la etajul 2 ...

1639 EUR/m2 | 72 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Investitie Inteligenta in Timisoara | SAD sau Locuinta 79.000 EURO
10
1

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la demisolul unui bloc din Timisoara, ideal atat pentru locuinta, cat si pentru birou, cabinet sau spatiu comercial. Unul dintre marile avantaje ale proprietatii este pozitionarea excelenta: chiar langa Kaufland aproape ...

1280 EUR/m2 | 62 m2

fabric, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera zona Dacia
10
10

Garsoniera zona Dacia

Estate group va prezinta spre vanzare garsoniera in Timisoara, zona Dacia, pozitie excelenta, situata la etajul 1 intr-un imobil P+4, excelenta pentru locuit sau investiti avand in vedere costurile mici de intretinere. Garsoniera se vinde complet mobilata si complet utilata conform prezentarii. Pret: ...

2917 EUR/m2 | 12 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Aradului
3

Apartament cu o camera in zona Aradului

Spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Aradului. Etajul 2, complet utilat si mobilat, cu AC. Suprafata de 43 mp. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare.

1395 EUR/m2 | 43 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament cu 4 camere în centru
2
1

Vand apartament cu 4 camere în centru

Vând apartament in centru cu 4, 2 bai, bucătărie. Imobilul are vedere în piață Victoriei. Preț 600000 euro. Telefon 0733056373

4000 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Comision zero! Închiriez garsoniera în Aradului comision zero
4

Închiriez apartament cu o camera în zona Aradului, etaj 4,mobilat și utilat ca și în poze. Preț 200 euro. Telefon 0733056373

26 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Inchiriez apartament cu 1 camera Zona Aradului
6
1

Proprietar Inchiriez apartament cu 1 camera Zona Aradului

Proprietar, Închiriez apartament cu o cameră în zona Aradului strada liniștei mobilat și utilat ca și în poze. preț 250. Telefon 0733056373

26 m2

Timisoara, Timis

Vând bloc cu 11 apartamente în Complexul Studențesc
14
5

Vând bloc cu 11 apartamente în Complexul Studențesc

Vând clădire in complexul Studențesc cu 11 apartamente. Fiecare apartament are chicineta, baie frigider, plita electrica, birou. La parter se afla o o sala cu întrare separata pentru birou, etc. La demisol se poate amenaja spălătorie. Se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Pret 750000 euro. Telefon ...

7500 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

 Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului
11
1

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului, etaj 3,suprafață utila 42.71 mp plus balcon 3.47mp. Apartamentul se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Preț 78500 euro . Telefon 0733056373

1826 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu o camera Soarelui
19

Vând apartament cu o camera Soarelui

Vand apartament cu o camera în zona Soarelui, bloc nou, loc la etajul 11, suprafața utila 37 mp. Imobilul este mobilat și utilat ca și în poze. Preț 110 000 euro negociabil. Telefon 0733056373

2973 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Inchiriez apartament cu 2 camere în centru
10
1

Proprietar Inchiriez apartament cu 2 camere în centru

Proprietar Inchiriez apartament cu 2 camere decomandat în centrul Timișoarei. Apartament este nou renovat, mobilat și utilat complet ca și în poze. Preț 500 ușor negociabil. Telefon 0733056373

50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, 2 bai, 2 balcoane - Dorobantilor COMISION 0%
10
2

FOCUS Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat în Timișoara, pe strada Viorelelor - Dorobantilor, zonă extrem de bine cotată, cu acces rapid către centrul orașului, Complexul Studențesc și principalele puncte de interes. COMISION 0% Suprafață totală: 71,8 mp Suprafață ...

1620 EUR/m2 | 71 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu 2 camere în bloc nou comision zero
12
2

Vand apartament cu 2 camere în bloc nou comision zero

Vand apartament cu 2 camere în zona Lipovei, în Bloc nou, cu un loc de parcare și pod înscris în CF. Suprafața apartamentului este de 45.83 mp, suprafața balcon este 4.75mp, iar suprafața podului este de 56.54mp. Apartamentul are centrala termica, 2 clime și se vinde mobilat și utilat ca și în poze. ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez casa Cazare muncitori proprietar
9
6

Inchiriez casa Cazare muncitori proprietar

Proprietar inchiriez casă în zona Șagului lângă Turist, strada Chisodei, pentru 10 persoane, bucătărie două băi. Preț 28 lei de persoana pe zi cheltuieli incluse. telefon 0733056373

100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand casa cu teren generos fără comision!
20
4

Vand casa cu teren generos fără comision!

Vand casa fără comision, în zona Modern, strada Mistral, zona de case, cu D+P+E+M, teren 824m. La demisol se afla 2 garaje, camera tehnica cu 2 centrale, spatii de depozitare. La parter se afla bucătăria cu spațiu de depozitare (debara), in cont baie și living cu șemineu. La etaj sunt 3 dormitoare și ...

1678 EUR/m2 | 227 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Inchiriez apartament cu 3 camere sau cazare muncitori cu factura
8
19

Proprietar Inchiriez apartament cu 3 camere în zona Torontalului decomandat. Ideal pentru 6 persoane. Preț 6 euro pe zi de persoana cu toate cheltuielile incluse, contract și factura! Apartamentul este libe. Telefon 0733056373

70 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Vand casa în zona Badea Cartan
15
3

Proprietar Vand casa în zona Badea Cartan

Proprietar Vand casa în zona Badea Cartan, singura în curte, acces auto, 5 camere 3 bai, teren 270mp. Preț 330000 euro. Telefon 0733056373

1839 EUR/m2 | 174 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vând teren extravilan în Fraidorf
4
6

Proprietar vând teren extravilan în Fraidorf

Proprietar vând teren extravilan, în zona Fraidorf, langa Terasa,, La Căpițe '' pe malul Râului Bega, cu suprafata de 10.000mp și cu un front de 34m. Preț 20 euro pe mp. Comision zero.

10,000 m2

Timisoara, Timis

De vanzare – Apartament 2 camere + POD amenajat | Lipovei
11
1

De vanzare – Apartament 2 camere + POD amenajat | Lipovei

De vânzare – Apartament 2 camere + pod amenajat | Lipovei Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Lipovei, într-un bloc nou (2015), cu pod amenajat înscris în CF și loc de parcare inclus. Apartamentul are o suprafață de 45,83 mp, la care se adaugă un balcon de 4,75 mp și un pod ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Spatiu Bar, magazin, cofetarie, clinica. etc...
11
11

Spatiu Bar, magazin, cofetarie, clinica. etc...

Proprietar, Inchiriez spatiu de la 300mp - pana la 600mp, la strada principala, ideal pt. Bar, magazin, cofetarie, clinica. ruleta. pariuri sportive, Pret 8euro/ mp. incalzire: Centrala proprie, suprafata utilasuprafata totala: 200.00. Telefon 0733056373

200 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Proprietar vând hala productie clădire birouri horeca
14
4

Proprietar vând hala productie clădire birouri horeca

Categorie: Spatii comerciale Birouri Localitate: Timisoara Zona: Lipovei - Grigore T. Popa Suprafata: 1458 m2 Suprafata Teren: 501 mp m2 Pret: 800.000 Euro Comision: 0 Hala productie in regim de inaltime P+2E. Suprafata desfasurata 1458 mp. S. teren 501 mp. Hala este construita din fundatii izolate din ...

545 EUR/m2 | 1,450 m2

Timisoara, Timis

Vand casa în Mehala

Vand casa în Mehala

Vând casă în Mehala tip duplex compusă din: 1. La parter bucătărie cameră garaj baie și debara 2. La etaj trei dormitoare baie balcon și acces pod 3. Teren 154 m 4. Front 10 m Pret 320000 euro negociabil. Telefon 0733056373

2133 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar apartament în centrul Timișoarei nchiriez apartament cu 3 camere decomandat
7
2

Închiriez în centru Timișoarei, strada Mihai Eminescu, apartament cu trei camere decomandat baie bucătărie, mașină de spălat vase și rufe, aragaz, frigider! A 3 a cameră se mobileaza după cerință clientului. Dormitor sau birou. preț 500 . Telefon 0733056373

60 m2

Timisoara, Timis

Închiriez casa pentru muncitori, birouri 1

Închiriez casa pentru muncitori, birouri

Închiriez în zona Aradului casă pentru muncitori cu 5 camere 3 băi bucătărie grătar în curte. preț 1000 euro. Tel 0733056373

120 m2