Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Freidorf
4
25

De inchiriat garsoniera in zona Freidorf

Închiriez garsonieră confortabilă, situată în zona Freidorf o zonă liniștită, cu acces facil către centru și zonele industriale. Este situata la etajul 1 din 4, intr-un bloc ingrijit. Este situata pe strada Nicolae Andreescu , avand o suprafata de 32 mp. Zonă liniștită, potrivită pentru persoane care ...

32 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
AX1268 Iulius Mall, Decomandat, Renovat
16

AX1268 Iulius Mall, Decomandat, Renovat

OXIA The Real Estate Agency prezinta in exclusivitate spre vanzare apartament cu o camera in Timisooara, zona Lipovei (langa Iulius Mall), situat in imobil P+4E+M, la etajul 4, decomandat, cu suprafata de aproximativ 35 mp, compartimentat astfel: Hol Bucatarie Baie Camera cu balcon open space Apartamentul ...

2129 EUR/m2 | 35 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
DE INCHIRIAT - Spațiu comercial premium, poziție excepțională
3

Apostu ESTATE iti propune spre vanzare un spatiu comercial premium, pozitionat intr-o zona cu trafic pietonal si auto intens, cu vizibilitate foarte buna de pe doua bulevarde si acces rapid catre puncte importante ale orasului. Ideal pentru afaceri care au nevoie de expunere, vitrina si acces facil pentru ...

200 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc
4
12

De inchiriat apartament cu 2 camere situat la etajul 2, avand o suprafata utila de 55 mp. Apartamentul se inchiriaza mobilat si utilat conform pozelor. El se afla pe strada Darwin. Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati la nr de telefon afisat in anunt!

55 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 3 camere în zona Girocului - 108000 EUR
8

Apartament cu 3 camere în zona Girocului - 108000 EUR

La Proconstruct Imobiliare, credem ca o casa trebuie sa iti ofere siguranta si confort inca de la prima vizionare. Astazi iti prezentam un apartament cu 3 camere, situat intr-un imobil finalizat in 2016, care imbina avantajele unei constructii noi cu o amenajare completa, gata sa te primeasca acasa. Apartamentul ...

1895 EUR/m2 | 57 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 cam | 96 mp | Iosefin | 109.900 EUR
7

Apartament 3 cam | 96 mp | Iosefin | 109.900 EUR

Va propunem spre vanzare un apartament decomandat cu o suprafata utila de 96 mp, situat in zona Iosefin pe Bulevardul General Ion Dragalina, una dintre cele mai apreciate si cautate zone din Timisoara. Compartimentarea este practica si bine gandita, apartamentul fiind compus din: -Living generos si ...

1145 EUR/m2 | 96 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
OPORTUNITATE UNICA DE INCHIRIERE | KM 0-PIATA UNIRII | SAD |RESTAURANT
12

Proconstruct Imobiliare va oferă spre închiriere un spațiu comercial de excepție, situat în centrul istoric al orașului, în Piața Unirii – zona 0 a Timișoarei. Amplasarea oferă acces excelent, notorietate și potențial ridicat pentru dezvoltarea unui concept solid, într-un perimetru urban cu flux constant ...

380 m2

Timisoara, Timis

Apartament în casă cu 2 apartamente, curte comună și grădină, Calea Bogdăneștilor, comision 0%
20
1

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, un apartament cu 2 camere, bucătărie, baie, anexe, grădină și curte comună, în care se mai află un apartament. Imobilul, parter și pod, construit în 1968, necesită o renovare completă și este situat pe Calea Bogdăneștilor, în Timișoara. Apartamentul ...

2019 EUR/m2 | 52 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Casă inșiruită, P+E, 4 camere, 2 băi, 1 terasă, 2 locuri de parcare, Timișoara, C Urseni, comision 0
20
1

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, o casă înșiruită, cu parter și etaj, în Timișoara, pe Calea Urseni. Locuința are o suprafață utilă de 111 mp și a fost construită în anul 2018, pe un teren de 233 mp. La parter proprietatea are un hol de acces, o cameră de zi cu ieșire ...

1936 EUR/m2 | 111 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Casă individuală deosebită, P+D, Timișoara, zona Lipovei, aproape de Iulius Mall, comision 0%
20

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, o casă individuală mare, cu parter și demisol, renovată în anul 2023, situată în zona Lipovei, la câteva minute de Iulius Mall. Terenul aferent clădirii are o suprafață de 660 mp. La parter, locuința are o suprafață utilă de aproximativ ...

2750 EUR/m2 | 200 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament deosebit, 3 camere, 2 băi, 1 balcon, 90 mp, et. 3, zona Girocului, cu garaj, comision 0%
10
1

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, un apartament spațios, cu 3 camere, transformat dintr-un apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje, construit în anul 1990. Sunt poziționate câte 2 apartamente pe fiecare etaj. Locuința, ...

1661 EUR/m2 | 90 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casă individuală 7 camere, 3 băi, P+E+M, construcție 2000, Timișoara, zona Dâmbovița, comision 0
20
4

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, o casă individuală, cu 7 camere și 3 băi, clădire cu parter, etaj și mansardă înaltă, construită în anul 2000, renovată în anul 2020, pe un teren cu suprafața de 411 mp și front stradal de 8,7 m, situat în Timișoara, zona Dâmbovița. Locuința ...

1617 EUR/m2 | 170 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Imobil P+2E+M, cu spațiu comercial, în Timișoara, zona Spitalul Județean, comision 0%
20

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, un imobil, cu o structură de rezistență foarte solidă, construcție P+2E+M, situat într-o zonă semicentrală a orașului. Cu o suprafață utilă totală de aproximativ 740 mp, proprietatea dispune și de un etaj mai scund, tip mezanin, situat ...

1349 EUR/m2 | 740 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Casa cu teren 403 mp RONAT
8
27

Casa cu teren 403 mp RONAT

Proprietate imobiliara propusa spre vanzare in Ronaț spre calea ferată, teren 400 mp cu doua fronturi stradale, toate utilitatile, casa din caramida de aproximativ 40 mp ( antreu, 2 camere ) construita in 1975, locuibila dar necesita renovare

1938 EUR/m2 | 40 m2

ronat, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat | Calea Lipovei | 47 mp | 84.000 EUR
7

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Calea Lipovei, o zonă apreciată pentru accesul facil către puncte de interes, mijloace de transport, magazine și servicii. Apartamentul este amplasat la etajul 3 al unui imobil construit în anul 1986 ...

1787 EUR/m2 | 47 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Super oferta-Vindem 31.028 mp teren intravilan in PARCUL INDUSTRIAL FREIDORF-Timisoara
3
3

Gabrian Imobiliare vă propune spre vânzare doua terenuri intravilane cu multiple avantaje, situate în Timișoara, în Parcul Industrial Freidorf. Descrierea proprietății: Suprafață: 31.028 mp Preț: 11 euro mp + 3% comision Cel mai bun preț din zonă! Destinații ideale: Aceste terenuri intravilane sunt ...

31,028 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
3 Cam-Sagului-5 Min Centru-74 MP--Mobilat-Centrala--112.000 Euro Neg !
20
4

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1514 EUR/m2 | 74 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 Camere - Zona Complexul Studentesc - 0% COMISION
19

Descoperă confortul unui apartament modern situat la mansarda (etaj 3) al unui bloc construit în 2006, cu centrală proprie și încălzire prin calorifere – perfect pentru cei care apreciază independența și controlul costurilor. Locuința se vinde așa cum se vede în poze, complet mobilată și utilată, astfel ...

1462 EUR/m2 | 143 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Duplex Modern – 4 Camere | Curte Interioară de luminină - 0% COMISION
20
9

Locuința oferă 4 camere spațioase și o spectaculoasă curte interioară de lumină, care aduce eleganță și lumină naturală în întreaga casă. Este echipată cu sistem fotovoltaic de 7kW, pompă de căldură Ariston și două recuperatoare de căldură Prana Premium Plus, ceea ce înseamnă costuri minime la utilități ...

1684 EUR/m2 | 117 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Apartament   casa 4  camere Bogdăneștilor
8
5

Apartament casa 4 camere Bogdăneștilor

Parterul unui case ! Ocupabil imediat Prima închiriere după renovare Va prezentam in exclusivitate apartament 3 camere semidecomandat Str.Bogdanestilor Ideal pentru studenți l sau cupluri, familie, poziție excelenta, bine conectat la facilitati urbane Parter Centrala termica proprie Suprafata ...

120 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Apartament  2 camere BRAYTIM Pet FRIENDLY
10
9

Apartament 2 camere BRAYTIM Pet FRIENDLY

Se accepta animale de companie! Bloc Nou , centrala termica proprie, clima, încălzire prin pardoseală BRAYTIM Ocupabil imediat Va prezentam spre inchiriere apartament 2 camere mobilat si utilat complet Etaj 1 Hol intrare spațios Living generos Bucătăria închisă Baie ...

56 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere, etaj 1, zona Soarelui, langa Scoala
10
4

2 camere, etaj 1, zona Soarelui, langa Scoala

Apartament 2 camere confort 1 semidecomandat, etaj 1, zona Soarelui, langa Scoala, mobilat și utilat, dispune de centrala proprie, suprafață 52 mp utili. PREȚ 99000 euro, comision 0 Tel

1904 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 camere, Giroc, langa Esso
5

2 camere, Giroc, langa Esso

Apartament 2 camere etaj 3 , compus din living, bucătărie, dormitor, baie cu geam, terasa, situat la întrarea în Giroc, langa Esso, se inchiriaza mobilat si utilat, dispune de centrala proprie, clima si un loc de parcare. Preț 450 euro+comision Tel

54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
vand vila de lux Aradului
20

vand vila de lux Aradului

vand vila noua constructie 2026, model seosebit mediteranean, avand teren de 400 mp si casa sc 330 mp , suprafata utila 250 mo P+E compusa din parter living , sufragerie, bucatarie, 2 bai , 2 dormitoare si un birou, etaj 3 dormitoare , unul cu baie proprie si dresing,plus o baie pe hol, pod inalt de ...

2404 EUR/m2 | 260 m2