Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Soarelui
3
24

De inchiriat apartament 1 camera in zona Soarelui

Oferim apartament cu 1 camera in zona Soarelui, situat la etajul 2, 30 mp. Apartamentul se afla intr-o stare buna, bine pozitionat fiind intr-o zona linistita cu multe facilitati si cu acces facil la mijloace de transport. Disponibil imediat.

30 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Teren de vanzare 1772 mp cu toate utilitatile, Plopi
2

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Plopi. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Plopi, avand o suprafata de 1772 mp, numar fronturi 3 si deschiderea de 30 ml, 40 ml respectiv 50 ml la strada. Caracteristici teren: POT 40%, ...

1,772 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament decomandat cu 3 camere | Calea Sagului
12
1

Apartament decomandat cu 3 camere | Calea Sagului

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament decomandat cu 3 camere situat în Calea Sagului, la 10 minute de mers pe jos de Shopping City. Dacă iti doresti un apartament situat intr-o zona liniștită, dar vrei sa ai acces la toate facilitățile acest apartament decomandat din zona Sagului ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
apartament 1 camera de inchiriat in zona Calea Sagului
3
294

apartament 1 camera de inchiriat in zona Calea Sagului

Inchiriere apartament 1 camera in zona Calea Sagului la 5 minute de fast food Antalya. Mobilat, utilat cu toate utilitatile. Detalii doar la telefon. Imobilul este situat la etajul 1 si se desfasoara pe o suprafata de 30 mp.

30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere, terasă de 17 mp – relaxare în zona Torontalului!
1

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Torontalului – o alegere ideală pentru confortul și relaxarea întregii familii. ✔️ Suprafață utilă: 40 mp ✔️ Logie de 3 mp – perfectă pentru cafeaua de dimineață ✔️ Terasă generoasă de 17 mp – ideală pentru momente ...

2248 EUR/m2 | 40 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

 inchiriez ap 2 camere Timisoara -Modern
9
3

inchiriez ap 2 camere Timisoara -Modern

Inchiriez apartament, in zona buna, pe str. Simion Barnutiu, la etajul 3 din8, cu lift. Apartamentul are 105 metri patrati din 3 camere s-au transformat in 2 si este compus din hol acces living open space cu bucatarie si logie (balcon mare închis) si un dormitor, iar apartamentul este mobilat si utilat ...

100 m2

BARNUTIU, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% | 2 si 3 camere in Timisoara | Decomandate | Lift
13

Favorit Estate va propune spre vanzare apartamente cu 2 si 3 camere intr-un imobil cu arhitectura deosebita, regim de inaltime P+2E+M, situat in spatele Mall-ului Shopping City zona Sagului - Freidorf (Carte Funciara de Timisoara), intr-o zona accesibila si in dezvoltare. Detalii proprietate: • Tip ...

2084 EUR/m2 | 48 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere | Etaj 1 | Loc de parcare | Finisaje la alegere
6

2 camere | Etaj 1 | Loc de parcare | Finisaje la alegere

Favorit Estate va propune spre vanzare apartamente in cel mai nou proiect rezidential din partea de Sud a orasului. Apartamente cu 2 si 3 camere, compartimentate excelent pentru a satisface nevoile viitorilor proprietari. Detalii proprietate: • Apartamente 2 camere: suprafete utile intre 45.26 mp – ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Timisoara, Timis

HALA 598 MP - 305000 Euro
3

HALA 598 MP - 305000 Euro

Pozitionata strategic pe o platforma cu mai multe hale industriala, in apropiere de centura de Sud a orasului Timisoara, avand acces la drumul european Exista posibilitate de achizitionare a unei hale similare situate exact langa (lipita) daca se doreste suprafata mai mare Suprafata terenului aferent ...

510 EUR/m2 | 598 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament în centru Timișoarei
8
12

Vand apartament în centru Timișoarei

Comision zero, vând apartament 4 camere în centru Timișoarei 130mp, bucătărie, 2 bai. Loc de parcare. Imobilul are 2 cf și se poate împărți în 2 apartamente. Preț 380 000 euro. Telefon 0733056373

2923 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament in Zona Steaua comision zero
19
3

Vand apartament in Zona Steaua comision zero

Comision zero. Vând apartament cu 3 camere în zona Steaua, cea mai faină strada din zona, intrarea Peru. Apartamentul are 3 camere decomandate, bucătărie și bai moderne. Se vinde mobilat și utilat cu plita pe gaz, cuptor electric, cuptor cu microunde. Are 2 balcoane și este amplasat într-un loc unde ...

1707 EUR/m2 | 75 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Comision zero ! Vand in zona Iozefin spatiu comercial
8
2

Comision zero ! Vand in zona Iozefin spatiu comercial

Vand in zona Iozefin spatiu comercial, la etajul 2, cu suprafata de 350mp. Acoperisul tip terasa se afla in proprietate si are o camera tehnica de 30mp. Pret 419500 euro.

1199 EUR/m2 | 350 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez apartament cu 3 camere în centru
2
1

Inchiriez apartament cu 3 camere în centru

Închiriez apartament cu trei camere în centru, langa magazinul Orange, utilat cu mașina de spălat, aragaz frigider, mobilat modern, exact ca și în poze preț 550 euro Nr de telefon 0733056373

70 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Proprietar închiriez Cazare muncitori pretentiosi
6
7

Proprietar închiriez Cazare muncitori pretentiosi

Proprietar, inchiriez în zona Girocului vizavi de Județean apartament cu două camere, decomandat, bucătărie, baie, centrală termică. Se închiriază pentru 5 persoane. Pret 25 lei pe zi cu cheltuieli incluse. Telefon 0733056373

50 m2

Timisoara, Timis

Cazare Muncitori în zona Bălcescu
7
4

Cazare Muncitori în zona Bălcescu

Inchiriez apartament cu 3 camere în zona Bălcescu, decomandat, centrala termica, pentru 6 persoane. Prețul este 30 lei pe zi de persoana. Telefon 0733056373

75 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 dormitoare și living cu bucatarie
10
4

Vand apartament 2 dormitoare și living cu bucatarie

Vând in zona Aradului, piața Verde, apartament cu 2 dormitoare și living cu bucatarie, baie cu gea, centrala proprie, clima, mobilat și utilat ca și în poze. Apartamentul este la mansarda, bloc izolat termic, suprafața utila de 50mp. Preț 75000 euro. Telefon 0733056373

1500 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Vand casa, afacere în Sanandrei
10
2

Vand casa, afacere în Sanandrei

Vand doua imobile cu afacere functionala respectiv spatii de inchiriat pentru muncitori straini sau constructori. Un imobil de 200mp cu 30paturi,5camere cu clima,4bai,2bucatarii,complet utilate, Al doilea imobil de 181mp cu 22paturi,5camere cu clima,4bai,3bucatarii, complet utilate. ...

842 EUR/m2 | 380 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Inchiriez casa pentru muncitori în zona Aradului
9
3

Proprietar Inchiriez casa pentru muncitori în zona Aradului

Proprietar Inchiriez casa pentru muncitori în zona Aradului. Imobilul are 6 camere, 3 bai, bucătărie și chicineta. Casa are 10 paturi, dar se pot caza max 15 persoane . Preț 5000 lei fără cheltuieli. Telefon 0733056373

200 m2

Timisoara, Timis

Închiriez birou în Piața Unirii
11

Închiriez birou în Piața Unirii

Închiriez birou în Piața Unirii, cu 2 camere, baie și balcon, la etajul 1, pe strada G. Coșbuc. Se poate închiria și pentru locuit și chiriașul sa își aducă mobila. Preț 600 euro plus TVA. Telefon 0733056373

43 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere în centru
2
1

Vand apartament cu 4 camere în centru

Vând apartament in centru cu 4, 2 bai, bucătărie. Imobilul are vedere în piață Victoriei. Preț 600000 euro. Telefon 0733056373

4000 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Comision zero! Închiriez garsoniera în Aradului comision zero
4

Închiriez apartament cu o camera în zona Aradului, etaj 4,mobilat și utilat ca și în poze. Preț 200 euro. Telefon 0733056373

26 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Inchiriez apartament cu 1 camera Zona Aradului
6

Proprietar Inchiriez apartament cu 1 camera Zona Aradului

Proprietar, Închiriez apartament cu o cameră în zona Aradului strada liniștei mobilat și utilat ca și în poze. preț 250. Telefon 0733056373

26 m2

Timisoara, Timis

Vând bloc cu 11 apartamente în Complexul Studențesc
14
5

Vând bloc cu 11 apartamente în Complexul Studențesc

Vând clădire in complexul Studențesc cu 11 apartamente. Fiecare apartament are chicineta, baie frigider, plita electrica, birou. La parter se afla o o sala cu întrare separata pentru birou, etc. La demisol se poate amenaja spălătorie. Se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Pret 750000 euro. Telefon ...

7500 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

 Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului
11
1

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului, etaj 3,suprafață utila 42.71 mp plus balcon 3.47mp. Apartamentul se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Preț 78500 euro . Telefon 0733056373

1826 EUR/m2 | 43 m2