Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Buziasului
10
3

De inchiriat apartament 2 camere in zona Buziasului

Inchiriez apartament cu 2 camere decomandat, mobilat si utilat complet cu o suprafata de 47 mp, se afla la etajul 2 , se accepta animale de companie, incalzirea se realizeaza prin intermediul centralei proprii

47 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere,semidecomandat,de vanzare, zona Garii,Timisoara
9
1

Apostu Estate va ofera spre vanzare, un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in zona Garii pe Bulevardul Dragalina,Timisoara, judetul TImis spatios si luminos. Apartamentul este situat la paterul inalt al unui bloc cu 8 etaje. Zona buna, apartamentul aflandu-se in imediata apropiere fata de ...

1864 EUR/m2 | 59 m2

Garii, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, mobilat/utilat, Soarelui, cu vedere spre parc
16
1

3 camere, mobilat/utilat, Soarelui, cu vedere spre parc

De inchiriat apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Timisoara, judetul Timis, zona Soarelui. Apartamentul dispune de: - living-room - 2 dormitoare - 2 bai - bucatarie - hol acces - hol tranzit - 2 balcoane, unul inchis in sistem PVC, la bucatarie, celalalt fiind deschis la dormitor Spatiul de ...

70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere LUX  de vanzare Băile Neptun Timisoara
10

Apartament 3 camere LUX de vanzare Băile Neptun Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament premium cu 3 camere, situat intr-o cladire istorica din zona Baile Neptun, una dintre cele mai apreciate zone rezidentiale din Timisoara. Apartamentul dispune de o suprafata utila generoasa de 130 mp, compartimentare decomandata si finisaje ultrafinisate, ...

2846 EUR/m2 | 130 m2

Neptun, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 4 camere-etaj 3-bloc izolat cu vata bazaltica-zona Lipovei
20
2

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere, situat in Timisoara, zona Lipovei. Apartamentul se afla la etajul 3 intr-un imobil compus din Parter+4 etaje. Blocul are acoperis si podul este izolat termic cu vata bazaltica. Apartamentul are o suprafata utila totala de 86 m². Compartimentarea ...

1802 EUR/m2 | 86 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat - apartament cu 2 camere mobilat modern-Lipovei
13

Evand Homes ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Lipovei, aproape de Scoala Generala Nr. 7. Apartamentul se afla la etajul 4 intr-un imobil de P+4 etaje+mansarda si dispune de o suprafata utila de 62 m². Compartimentarea este decomandata oferind un spatiu luminos, ...

62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat - Aradului- la 3 minute de Iulius Mall
10
1

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, partial mobilat si utilat, situat in Timisoara, zona Aradului. Apartamentul se afla la etajul 2 intr-un imobil Parter + 4 etaje + mansarda si dispune de o suprafata utila totala de 77 m². Compartimentarea este semidecomandata oferind un spatiu ...

1682 EUR/m2 | 77 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Oportunitate!-Apartament cu 4 camere - mobilat si utilat - zona Aradului
20
1

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere, situat in Timisoara, zona Aradului, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1981, construit din beton. Apartamentul se afla la etajul 3 din 4 si dispune de o suprafata utila totala de 85,5 mp (in suprafata utila totala sunt incluse doua ...

1841 EUR/m2 | 76 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere complet renovat- Amenajat lux- Pozitie excelenta
20

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere complet mobilat si utilat, ultrafinisat si amenajat cu designer, situat in Timisoara, zona Lipovei la 5 minute de Iulius Mall. Apartamentul se afla la etajul 1 intr-un imobil de 4 etaje si dispune de o suprafata utila de 84 m2. Compartimentarea ...

2964 EUR/m2 | 84 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere cu centrala+ boxa  zona Girocului langa Spitalul Judetean
11

Apartament cu 3 camere cu centrala+ boxa zona Girocului langa Spitalul Judetean

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, situat lângă Spitalul Județean și piață, la parterul blocului. Apartamentul sste alcatuit din: - 3 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol - 1 balcon Dispune de centrală termică proprie iar blocul este anvelopat Zona este foarte bine conectată, cu acces ...

1714 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Investitie ideala-Apartament cu 2 camere-bloc izolat termic-zona Lipovei
14
2

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Lipovei. Apartamentul se afla la etajul 4 intr-un imobil compus din Parter + 4 etaje + mansarda. Blocul are acoperis. Apartamentul are o suprafata utila totala de 53 m². Compartimentarea este semidecomandata oferind ...

1547 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 5 camere GIROCULUI
10
17

Apartament cu 5 camere GIROCULUI

De vanzare apartament structurat pe 2 niveluri cu scara interioara (tip Penthouse) cu suprafata utila de 110 mp, 5 camere, 2 bai cu vana si geam, bucatarie, hol, spatii de depozitare la etaj, balcon de 5 mp, mobilat si utilat, in zona Girocului, etaj superior. Pereti din zidarie BCA, izolati termic ...

908 EUR/m2 | 110 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat -Aradului- ideal pentru investitie!
19
1

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, situat in Timisoara, zona Aradului. Apartamentul se afla la etajul 4 intr-un imobil compus din Parter + 4 etaje. Apartamentul are o suprafata utila totala de 53,4 m² in care este inclus si un balcon inchis de 3,6 m². Apartamentul ...

1697 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 camere mobilat Girocului
8
4

2 camere mobilat Girocului

De vanzare apartament cu 2 camere, cu balcon , zona Girocului, decomandat mobilat utilat ,suprafata utila 55 mp, Bucatarie mare , hol mare , mobila sufragerie si Bucatarie aproape nou cumparate de la staer si Momax....etaj 4 din 4 cu acoperis de tigla izolat pe interior , apartament foarte calduros ...

1582 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

1 camere ideal pentru investitie zona Braytim
3
2

1 camere ideal pentru investitie zona Braytim

De vanzare apartament cu o camera 37 mp in Giroc. decomandat. Un loc de parcare este in pretul apartamentului. Finisaje de cea mai buna calitate Pret. 64.000 euro Telefon.0723674418

1730 EUR/m2 | 37 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere Calea Urseni
8
2

2 camere Calea Urseni

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj 2 din 3, suprafata 44 mp, balcon logie mare,cladire noua, an 2023, bucatarie închisa, centrala pe gaz, aer conditionat, încalzire în pardoseala, complet mobilat si utilat. Pret. 84999 euro negociabil . Telefon. 0723674418

1932 EUR/m2 | 44 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

 Apartament cu 3 camere si 2 bai-complet mobilat si utilat- Lipovei-124.400 Euro
20

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, situat in Timisoara, zona Lipovei. Apartamentul se afla la etajul 4 intr-un imobil compus din Parter+4 etaje. Blocul are acoperis. Apartamentul are o suprafata utila totala de 72m² care include si un balcon inchis de ...

1728 EUR/m2 | 72 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat  Giroc Braytim
5

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat Giroc Braytim

De vanzare apartament tip studio (1 camera), 36 mp utili + 1 balcon (6mp), complet mobilat . Apartamentul este aproape de magazine (lidl, penny, profi, mega), stație de autobuz. loc de parcare trecut in CF. Pret. 68500 euro Telefon. 0723674418

1903 EUR/m2 | 36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso
16
11

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 52 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 80000 euro Telefon. 0723674418

1538 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 1 mobilat si utilat Calea Urseni la cateva minute de Uzina de Apa
9
2

De vanzare apartament decomandat cu 2 camere, cu o suprafata de 47 mp, situat la etajul 1 din 3. Apartamentul este compartimentat, cu 1 dormitor living bucatarie inchisa baie hol terasa deschisa. Apartamentul se vinde complet utilat si mobilat si dispune de un loc de parcare. Apartamentul este ...

1979 EUR/m2 | 47 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat LUX TERASA DE 28 MP Braytim Uzina de Apa
10
5

De vanzare apartament luminos si modern, situat la etajul 3 din 3 (etaj retras), într-un bloc nou, construit în 2023, izolat termic, într-o zona lini?tita din Giroc, la 2 min de Timisoara. Suprafata utila: 65.5 mp Terasa generoasa: 28 mp Compartimentare: hol de intrare, living cu bucatarie open space, ...

401 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Spatiu Comercial de vanzare | Zona Centrala  | Vad excelent
10

Spatiu Comercial de vanzare | Zona Centrala | Vad excelent

Cauti un spatiu de birouri in zona centrala a orasului, cu acces rapid catre punctele principale ale orasului? Evand Homes va ofera spre vanzare 2 spatii comerciale, cu diverse destinatii, situat în zona centrala a orasului, intr-o locatie cu vizibilitate foarte buna si acces facil catre principalele ...