Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere,decomandat, centrala proprie, Plavat 2
8

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, zona Girocului, Plavat 2. Apartamentul este situat la etajul 4 intr-un bloc anvelopat termic, cu acoperis nou de tigla si are o suprafata utila de 42+balcon Apartamentul este compartimentat astfel: - hol de acces - bucatarie ...

1902 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere | etaj 2 | centrala proprie | zona excelenta |
15

3 camere | etaj 2 | centrala proprie | zona excelenta |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 3 camere, situat intr-un bloc anvelopat exterior in zona Sagului; - etaj 2/5, cu acoperis de tigla; -suprafata utila 65 de mp, avand doua balcoane inchise cu suprafata totala de 8 mp; - model cu 2 bai, dintre care una cu cada si geam pentru aerisire, ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, renovat complet – ideal locuință sau investiție
9
2

Vă propunem spre vânzare un apartament modern, cu o suprafață utilă de 45 mp, situat pe strada Snagov nr. 2, într-o zonă liniștită și bine conectată din Timișoara. Locuința este amplasată la etajul 3 și a fost renovată integral, beneficiind de finisaje de calitate și un design interior plăcut, gata ...

1767 EUR/m2 | 45 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera, bloc anvelopat,  Soarelui, Timisoara
5

Apartament 1 camera, bloc anvelopat, Soarelui, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, mobilat complet sau gol, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 4 din 5 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 28 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie ...

2178 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Proprietar apartament în centrul Timișoarei nchiriez apartament cu 3 camere decomandat
7
2

Închiriez în centru Timișoarei, strada Mihai Eminescu, apartament cu trei camere decomandat baie bucătărie, mașină de spălat vase și rufe, aragaz, frigider! A 3 a cameră se mobileaza după cerință clientului. Dormitor sau birou. preț 500 . Telefon 0733056373

60 m2

Timisoara, Timis

Închiriez casa pentru muncitori, birouri 1

Închiriez casa pentru muncitori, birouri

Închiriez în zona Aradului casă pentru muncitori cu 5 camere 3 băi bucătărie grătar în curte. preț 1000 euro. Tel 0733056373

120 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Vand Penthouse in zona Soarelui
20
1

Proprietar Vand Penthouse in zona Soarelui

Proprietar Vand Penthouse in zona Soarelui structurat astfel: 1. La primul nivel se afla bucătăria, livingul, o baie și o terasa. 2. La al doilea nivel se afla 3 dormitoare, dintre care unul cu baie proprie și încă o baie. 3. La al treilea nivel se afla o terasa trecuta în cf. 4. Suprafața utilă este ...

2600 EUR/m2 | 140 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez apartament cu 4 camere langa Iulius Mall
13
4

Inchiriez apartament cu 4 camere langa Iulius Mall

Inchiriez apartament cu 4 camere langa Iulius Mall. Apartamentul are 2 bai, este deconectat și are o poziție foarte bună, adică pe strada Circumvalatiunii, langa Iulius Mall. Arată că și în poze și se închiriază la prețul de 550 euro. Telefon 0733056373

82 m2

Timisoara, Timis

Închiriez spațiu pentru birou
5
1

Închiriez spațiu pentru birou

Închiriez apartament cu 2 camere decomandat, nemobilat și neutilat la etajul 1 al unei case. Are acces în curte și gradina. Preț 300 euro. Telefon 0733056373

50 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Comision zero închiriez apartament cu 2 camere în zona Bucovinei la prima închir
9
1

Comision zero, inchiriez apartament cu 2 camere în zona Bucovinei, etaj 1, decomandat. Apartamentul este la prima închiriere și este mobilat și utilat NOU! În living se aduce mobilier la cererea chiriașului! Pret 490 euro ușor negociabil. Telefon 0733056373

56 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Proprietar Vand casa în Calea Sagului comision zero
20
2

Proprietar Vand casa în Calea Sagului comision zero

Proprietate Deosebita poziționată in Zona Calea Sagului potrivită pentru locuit și activități complementare( Spatii medicale, pensiune,azil,) Suprafața aproximativa 376 mp utili Teren 810 mp Proprietate poziționată pe colt 2 fronturi stradale mari: 19 metri și 38 metri aproximativ, accesul in curte ...

1413 EUR/m2 | 375 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa individuala cu teren generos | Modern – str. Mistral - Comision 0
12
8

Imobexpress Land vă propune spre vânzare: Casă individuală situată în zona Modern – strada Mistral, într-o zonă liniștită de case, ideală pentru o familie care caută spațiu, intimitate și o compartimentare practică. Proprietatea are regim de înălțime D+P+E+M, este construită în 2010 și dispune de un ...

1586 EUR/m2 | 227 m2

Crisan, Timisoara, Timis

Inchiriez casa pentru birouri zona Aradului
10
2

Inchiriez casa pentru birouri zona Aradului

Inchiriez casa pentru birouri în zona Aradului. La parter sunt 2 dormitoare, living, bucătărie și 2 bai. La etaj living, chicineta, 2 dormitoare și baie. Loc de grătar si spațiu de depozitare. Preț 800 euro. Telefon 0733056373

200 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere în zona  Sagului
10

Vand apartament cu 2 camere în zona Sagului

Vând apartament DECOMANDAT, cu 2 camere în zona Șagului, pe strada Intrarea Munților, langa strada Liviu Rebreanu. Apartamentul este mobilat și utilat, gata pentru a te MUTA, sau al da spre chirie. Prețul este de 78500 euro. Telefon 0733056373

1826 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar vând teren în zona Fraidorf
1
5

Proprietar vând teren în zona Fraidorf

Proprietar, vând teren în zona Fraidorf, strada Vasile Giorgevici, cu suprafata de 5300 mp, front stradal de 21m. Preț 50 euro mp, negociabil. Telefon 0733056373

Timisoara, Timis

Cazare muncitori Aradului
12
2

Cazare muncitori Aradului

Proprietar Inchiriez apartament cu 2 camere în zona Aradului pentru 5 persoane maxim. Preț 30 lei pe zi de persoana. Telefon 0733056373

50 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

Promovat
Direct Dezvoltator - 3 Camere - 2 Bai - 67-69 mp
17
2

Direct Dezvoltator - 3 Camere - 2 Bai - 67-69 mp

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartamente cu 3 camere si 2 bai situate in Calea Torontalului. Apartamentele se afla la etajul 1 respectiv etajul 3 si au o suprafata utila intre 67 - 74 mp utili si terase de 8-15 mp. Mentionam ca apartamente au fost construite cu materiale de inalta calitate, finisate ...

1757 EUR/m2 | 74 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
2 Camere ultracentral- Piata Unirii- renovat complet
18

2 Camere ultracentral- Piata Unirii- renovat complet

Neo Imobiliare Va ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere, situat ultracentral, chiar langa Piata Unirii, intr-o cladire cu arhitectura istorica deosebita ce pastreaza farmecul specificconstructiilor clasice: plafoane inalte, arcade fluide si spatii aerisite. Apartamentul este complet renovat, ...

60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 Camere - Aradului - Iulius Mall - 102.000 Euro
10

2 Camere - Aradului - Iulius Mall - 102.000 Euro

NEO Imobiliare Oferim spre vânzare apartament cu 2 camere, situat in zona Calea Aradului. Apartamentul are o suprafață utila de aproximativ 50 mp + balcon inchis 3mp. Beneficiaza de bucatarie deschisa, centrala termica individuala, clima, geamuri tripane, etc. Mentionam ca se prezinta intr-o stare ...

2040 EUR/m2 | 50 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
TWIN Residence - Un Nou Reper Pe Piata Imobiliara Din Timisoara
19

NEO Imobiliare Situat in partea de Nord a orasului, Twin Residence se defineste prin calitate si eleganta si ofera un stil de viata premium pentru locuit. Oferim spre vanzare apartamente cu 2 camere cu suprafete utile de 52- 53 mp si terase de la 4 mp la 22 mp; Apartamentele beneficiaza de: -incalzire ...

1887 EUR/m2 | 53 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse - 107 Mp Utili - Terasa - Vedere Panoramica
14
1

Penthouse - 107 Mp Utili - Terasa - Vedere Panoramica

NEO Imobiliare - Direct Dezvoltator Cum ar fi sa locuiesti intr-un apartament de 107 mp si sa te bucuri de o terasa de 180 mp? Oferim spre vanzare apartament tip Penthouse, situat in Calea Torontalului. Apartamentul are o suprafata utila de 107 mp. -hol de acces; -living; -bucatarie; -2 bai; -dormitor ...

1963 EUR/m2 | 107 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Direct Dezvoltator -Parcare Privata - Lift - Torontalului - TVA Inclus
9
2

NEO Imobiliare - Direct Dezvoltator Oferim spre vanzare apartamente moderne si bine compartimentate, cu 2 camere situate in Calea Torontalului. Apartamentele se afla la parter, etajul 1, etajul 2 si etajul retras, intr-o cladire care este prevazuta cu lift si au suprafata utila de 52 mp, 60.5 mp sau ...

1896 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, Zona Sagului,aproape de Shopping City
10

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat in zona Sagului, pozitie excelenta, situat la etajul 2 intr-un imobil P+4. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de mall, parcuri, scoli, gradinite si centre ...

1667 EUR/m2 | 57 m2

sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament decomandat cu o camera Calea Buziasului
4

Vând apartament decomandat cu o camera Calea Buziasului

Se ofera spre vânzare un apartament decomandat cu o camera, in Calea Buziasului, direct de la proprietar! Nu colaborez cu agenți imobiliari sau agenții imobiliare. Apartamentul este situat la etajul 2, având o suprafata utila de 31,42 mp. Compartimentare: -hol -baie -bucatarie -camera Confortul termic ...

1719 EUR/m2 | 32 m2