Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere UltaCentral
9

Apartament 2 camere UltaCentral

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, ultracentral, semidecomandat, ce reprezinta o combinatie perfecta intre confort si utilitate. Acest spatiu generos de 50 metri patrati utili este pregatit sa devina noua ta casa. Detalii Apartament: Structura: Semidecomandat, oferind ...

3540 EUR/m2 | 50 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern 3 camere, etaj 3, centrala, clima- Zona Girocului
17
1

ROYALITY ESTATE va ofera spre vanzare un apartament modern cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 3 intr-un bloc de 4 etaje, in Zona Girocului. Zona este una linistita si in apropierea multor puncte de interes: diverse magazine, piata, farmacii, cabinete medicale, statie pentru mijloace de transport ...

1866 EUR/m2 | 67 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii
4
41

De inchiriat apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere, complet renovat, decomandat, 50mp utili. Apartamentul este dotat cu finisaje de inalta calitate, luminos, foarte curat si spatios. Se inchiriaza pe termen lung. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati.

50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Casa - Pensiune - 210 mp - 550 000 euro
15

Casa - Pensiune - 210 mp - 550 000 euro

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare casa pregatita pentru a fi transformata in pensiune. In prezent casa este formata din 2 apartamente/ 85 mp utili fiecare si un demisol de aproximativ 40-50 mp. Casa a fost recent renovata (2025), aree camere inalte de 3.8 m si beneficiaza de: centrala termica Vailant, ...

2619 EUR/m2 | 210 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare
8
1

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare

Apartament 2 camere , zona Lipovei, semidecomandat, 51mp util, parter, posibilitate montare centrala, boxa, balcon Pret 97000 Euro

1796 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Lipovei et 1
6
5

Ap 2 cam Lipovei et 1

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3
8
1

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3

De vanzare apartament de 2 camere, decomandat, transformat in 3 camere, amenajat, mobilat si utilat, bloc izolat termic, boxa in CF, zona Lipovei. pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, confort 1 semidecomandat, zona Spitalul Judetean
8

De vanzare ap 2 camere, zona Girocului - Spitalul Judetean, semidecomandat, confort 1, etaj 4 din 5, 55mp util, renovat, mobilat si utilat, posibilitate montare centrala, instalatie de aer conditionat, bloc izolat termic si mansardat. Pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere , bloc 2021, etaj intermediar, zona Lipovei
7

Apartament cu 3 camere, 2 bai, balcon, 2 lifturi, suprafata utila 65 mp+ balcon de 7 mp, complet mobilat si utilat, centrala termica proprie, incalzire in pardosea, sistem de climatizare in living,. Bloc 2021.

2462 EUR/m2 | 65 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului
4
2

Apartament 3 camere Girocului

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere confort 1 decomandat 64mp in zona Girocului. Apartamentul se afla la etajul 9 din 10 dar blocul are lift. De la acea inaltime se poate vedea Bulevardul Liviu Rebreanu spre care are apartamentul deschidere. Blocul este izolat termic iar apartamentul are ...

1641 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

Vand apartament in zona Lipovei
9
4

Vand apartament in zona Lipovei

Proprietar, vând apartament cu 3 camere, 2 băi, zona Lipovei, construit in 1984, la 5 minute cu mașina și 15 minute pietonal de Iulius Mall Timișoara, situat la etajul 4/4 într-un bloc P+4 cu acoperiș din țiglă reabilitat recent, suplimentar izolat pe partea noastră (vecinul și-a izolat ulterior partea ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartamen 2 camere , zona Girocului,  centrala termica
11

Apartamen 2 camere , zona Girocului, centrala termica

De vanzare ap 2 camere, confort 2, zona Girocului-Olimpia, etaj 4 din 5 , bloc mansardat, izolat, centrala termica, mobilat si utilat, boxa, 42 mp . Pret 89000

2119 EUR/m2 | 42 m2

Timisoara, Timis

Ap 2 cam, zona Dorobanti, centrala
7
1

Ap 2 cam, zona Dorobanti, centrala

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 decomandat situat in zona Dorobanti - Barnutiu la etajul 4 din 4 cu acoperis de tigla cu 2 balcoane inchise incalzire cu centrala proprie in condensare pret 85000 euro.

1371 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Barnutiu Dorobanti
7
1

Apartament 2 camere zona Barnutiu Dorobanti

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lugojului la etajul 4 din 5 confort 1 semidecomandat suprafata 55 mp centrala proprie pret 85000 euro negociabil

1545 EUR/m2 | 55 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala
11
1

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala

De vanzare apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, centrala termica, amenajari clasice, etaj 1, 56 mp util. Pret 102000 euro negociabil.

1821 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere aproape de Complexul Studentesc
9

Apartament 3 camere aproape de Complexul Studentesc

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Complex Studentesc aproape de Fabrica de Bere intr-un imobil construit in anul 1995 confort 1 decomandat etaj 5 din 7 cu o suprafata totala de 70 mp cu 2 grupuri sanitare 2 balcoane centrala termica boxa. Pret informativ 128000 Euro. Detalii ...

1829 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat
7
3

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat

Vand apartament cu 2 camere semidecomandat confort 2 in zona Circumvalatiunii aproape de Calea Torontalului etaj 4 din 5 ( blocul este anvelopat si mansardat ) cu posibilitate de montare centrala termica . Este o zona linistita cu multe magazine si mijloace de transport in comun. Apartamentul se vinde ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Ap. 2 camere, zona Dambovita, etaj intermediar, centrala termica
8
1

De vanzare apartament 2 camere, decomandate, zona Dambovita, etaj 5 din 10, centrala termica, clima, geamuri termopan , amenajari clasice Pret 77000 euro.

1674 EUR/m2 | 46 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, zona Aradului, etaj 2
5

Ap 2 camere, zona Aradului, etaj 2

De vanzare apartament 2 camere, zona Aradului, etaj 2, confort 1 semidecomandat, amenajari clasice. Preț: 88.000 Eurousor neg

1872 EUR/m2 | 47 m2

aradului, Timisoara, Timis

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat
8
2

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului - Lidia confort 1 semidecomandat etaj 4 cu acoperis de tigla cu o suprafata totala de 54 mp centrala termica bloc izolat termic.. Pret informativ 79900 Euro. ID intern: 10743.

1567 EUR/m2 | 51 m2

girocului, Timisoara, Timis

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei
11
5

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei

De vanzare , apartament 2 camere decomandat, zona Lipovei, bucatarie mutata in balcon, etaj 4 din 4, amenajari clasice.Pret 75000 euro

1500 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam  zona Girocului
6
1

Ap 2 cam zona Girocului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului aproape de piata intr-un imobil construit in anul 1980 confort 1 semidecomandat etaj 4 cu acoperis de tigla bloc izolat termic cu o suprafata totala de 53 mp posibilitate montaj centrala. Pret informativ 95000 Euro. Detalii la telefon ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Iosefin etaj 4 decomandat
5
1

Ap 2 cam Iosefin etaj 4 decomandat

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Iosefin la etajul 4 din 4 cu izolatie suprafata de 60mp cu balcon inchisincalzire cu centrala proprie pe gaz gresie faianta parchet de lemn masiv geamuri termopan aer conditionat geam la baie se vinde mobilat si utilat la pretul de 86000 euro. ID 1 ...

1433 EUR/m2 | 60 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei parter  cu centrala
8

Apartament 3 camere Lipovei parter cu centrala

De vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Lipovei la parter cu intrare din strada confort 1 decomandat suprafata utila 72 mp incalzire cu centrala proprie pe gaz modelul cu 1 baievedere pe 2 parti se vinde semimobilat la pretul de 115000 euro negociabil. ID 11472

1917 EUR/m2 | 60 m2