Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa - Pensiune - 210 mp - 550 000 euro
15

Casa - Pensiune - 210 mp - 550 000 euro

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare casa pregatita pentru a fi transformata in pensiune. In prezent casa este formata din 2 apartamente/ 85 mp utili fiecare si un demisol de aproximativ 40-50 mp. Casa a fost recent renovata (2025), aree camere inalte de 3.8 m si beneficiaza de: centrala termica Vailant, ...

2619 EUR/m2 | 210 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
apartamet o camera de inchiriat in zona Medicinei
3
61

apartamet o camera de inchiriat in zona Medicinei

Inchiriez apartament decomandat cu 1 camera pe termen lung la etajul 2 cu o suprafata de 30 mp.Apartamentul este mobilat, pat matrimonial, dotat cu aragaz, combina frigorifica, aspirator praf, cuptor microunde, televizor LCD SAMSUNG, WI-FI, gresie, faianta, termopane, USA acces metalica.

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Teren de vânzare Parța   1930 mp, asfalt, utilități, acces rapid Timișoara
4

Teren de vânzare Parța 1930 mp, asfalt, utilități, acces rapid Timișoara

COBALT Imobiliare vă propune spre vânzare teren Parța, lângă Timișoara O alegere inspirată atât pentru construcția unei locuințe, cât și pentru investiție. Teren intravilan situat în Parța, la aproximativ 10 km de Timișoara, amplasat într-o zonă cu potențial ridicat de dezvoltare. Caracteristici: Suprafață: ...

1,930 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Blascovici
3
10

De inchiriat apartament 1 camera in zona Blascovici

Garsoniera in zona Blascovici mobilata si utilata complet, zona Blascovici, str. Aleea Ciobanului, etajul 1, o suprafata utia de 25 mp. Se accepta animale de companie

25 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere la doar 3 minute de benzinaria Eso
4
3

Apartament cu 2 camere la doar 3 minute de benzinaria Eso

Va propunem spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou la cheie , loc parcare , balcon , suprafață utilă 40 mp , situat la etajul 3 cu acoperiș țiglă , pod cu spațiu de depozitare , la intrare în Giroc la doar 3 minute de benzinaria ESO. Preț. 72000 euro Telefon. 0723674418

1800 EUR/m2 | 40 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso
15
17

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 53 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

1471 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

2 camera bloc cu lift mobilat si utilat la 3 minute de bezinaria Eso Braytim
13
3

De vanzare apartament cu 2 camere de vanzare situat la 2 minute de benzinaria Eso,Braytim, bloc nou Blocul are 4 etaje si dispune de lift, apartamentul situandu-se la etajul 4 ( placa de beton si acoperis) Drumul de acces spre imobil este asfaltat. Apartamentul dispune de o suprafata de 53 mp utili ...

1868 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 3 posibilitate centrala Sagului
11

Apartament cu 2 camere et 3 posibilitate centrala Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere complet mobilat și utilat, clima , 43 m pătrați . Apartamentul se vinde cu toate electrocasnicele si mobilierul . Blocul este izolat , clima .Calea Șagului , stri , etaj 3 ,nedecomandat . Preț 79.500 Euro Telefon. 0723674418

1849 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2  camere et 3  zona Calea Aradului
8
3

Apartament cu 2 camere et 3 zona Calea Aradului

De vânzare un apartament spatios cu 2 camere, situat într-o zona foarte cautata Calea Aradului Vest, Timisoara. Apartamentul are o suprafata utila de 67 mpsi beneficiaza de loc de parcare . Detalii apartament: * Suprafata utila: 67 mp. * Parcare subterana Alte avantaje: * Zona linittita, dar ...

1873 EUR/m2 | 67 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Duplex cu 4 camere  mobilat si utilat la doar cateva minute de Uzina de Apa
11
9

Duplex cu 4 camere mobilat si utilat la doar cateva minute de Uzina de Apa

De vanzare duplex cu 4 camere cu etaj în zona Giroc ( calea Urseni) comusa din : PARTER Bucătărie Living Birou wc Debara Hol intrare spațios ETAJ: 2 Dormitoare cu dressinguri fiecare Wc Hol spațios Încălzirea este realizată în pardoseală cu centrală pe gaz Branșament curent Branșament apă și canal Branșament ...

1471 EUR/m2 | 119 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

 Duplex de vanzare cu 4 camere la doar cateva minute de Uzina de apa.
10
11

De vanzare duplex cu o suprafata utila: 105 mp Curte interioara: 56 mp, cu terasa acoperita din lemn de 14 mp Camera tehnica de 5 mp pe terasa perfecta pentru centrala si depozitare. 2 locuri de parcare incluse 2 intrari: una principala si una secundara prin curtea interioara, direct din parcare. Living ...

1667 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 camere 70 mp terasa generoasa la cateva minute de Vila Contra Braytim
10
1

De vanzare apartament cu 3 camere, cu o suprafata de 70 mp utili, terasa de 30 mp, situat la etajul 3 din 3, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Finisaje premium. Apartamentul este situat in zona Braytim, la cateva minute de UZINA DE APA CALEA URSENI, la 20 de minute de ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

1 camere cu Cheltuieli de intretinere incluse Zona Sagului
11
31

1 camere cu Cheltuieli de intretinere incluse Zona Sagului

Inchiriez apartament cu 1 camera, bucatarie, dormitor si baie, mobilat si utilat. CHELTUIELILE DE INTRETINERE (APA, CURENT), SUNT INCLUSE IN PRETUL CHIRIEI. Zona Sagului-Fratelia la 3 minute de Turist. Pret: 1300 lei Telefon: 0723674418

40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Braytim Giroc
6
1

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Braytim Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere mobilat cu o suprafata de 47 mp , apartamentul este compartimentat din living open space +un dormitor si o baie, apartamentul se afla la 100m de Lidl Giroc si 30 m Penny, la 100 m de statia de autobuz si gara,apartamentul se afla pe strada satelitului nr 20 ,colt ...

1673 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 camere Calea Urseni - Braytim
4
7

3 camere Calea Urseni - Braytim

De vanzare apartament cu 3 camere cu o suprafata de 67 mp, situat la parter. Apartamentul este compartimentat astfel; living, bucatarie, 2 dormitoare, 1 baie, decomandat - posibilitate de BUCATARIE SEPARATA. Se afla situat la 7 minute de Spitalul Judetean,12 minute de centrul orasului, la 2 minute ...

1448 EUR/m2 | 67 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Casa pe Calea Urseni la cateva minute de Mega Image
11
7

Casa pe Calea Urseni la cateva minute de Mega Image

De vanzare casa insiruita la cateva minute de Mega Image Calea Urseni, cu o suprafata de 76 mp, cu 3 camere, 2 bai, pod pe toata suprafata de 47 mp. Parter - living, baie cu dus, bucatarie închisa cu iesire la terasa de 12 mp si gradina de 62 mp. Etaj - hol. 2 dormitoare, baie cu vana, balcon la dormitorul ...

1974 EUR/m2 | 76 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere DECOMANDAT etajul 2 BRAYTIN
13
5

Apartament cu 2 camere DECOMANDAT etajul 2 BRAYTIN

De vanzare apartament cu 2 camere,DECOMANDAT sau OPEN SPACE suprafata de 53mp mp, balcon generos, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, MODEL DEOSEBIT, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, parc la cateva minute,in spatele hotelului IQ, zona Braytim. Pret: 83000 ...

1566 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere la 5 minute de Mega Image Calea Urseni
11
14

2 camere la 5 minute de Mega Image Calea Urseni

De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 50 mp care pot fi folosite ca si dormitoare. Holul este foarte mare si se poate folosi ca si zona de zi, iar bucataria se poate separa printr-un perete de sticla Baia este geam . Incalzire este realizata prin pardoseala Centrala proprie pe gaz Tamplarie ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere Lux la 3 minute de Biserica Tosca
16
16

Apartament cu 2 camere Lux la 3 minute de Biserica Tosca

De inchiriat apartament cu 2 camere, cu o suprafat utila de 47 mp. Apartamentul se afla la parter la cateva minute de benzinaria Eso. Imobilulul este compartimentat astfel: intrarea in living cu bucataria, open space dormitor si baie. Utilitati: apa, gaz, curent, canalizare, sistem de incalzire-centrala ...

47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere etajul 1 pod pe tpata suprafata la 3 minute de Vila Contra Mussicescu
12
4

De vanzare un apartament cu 3 camere in zona Braytim (in aproprierea muzeului de apa, Calea Urseni). Apartamentul este situat intr-o casa cu 4 apartamente (2 la parter, 2 la etaj) si este situat la etajul 1. Cladirea a fost construita in anul 2019 si dispune de toate utilitatile (apa, canalizare, curent, ...

1893 EUR/m2 | 75 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere mobilat si utilat modern balcon de 16 mp la 3 minute de magazinul Penny Giroc
10
8

De vanzare apartament luminos, amenajat modern intr-o zona deja amenajata,fara constructii in progres, cu sosea asfaltata, etaj retras,cu multa lumina si priveliste ,tineresc ,videointerfon ,2 ap.pe etaj ,centrala Bosch ,încalzire pardoseala Rehau ,clima Daikin, usi Porta Doors ,mobilat si utilat cu ...

1840 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 camere mobilat si utilat langa benzinaria Eso
8
5

3 camere mobilat si utilat langa benzinaria Eso

De vanzare apartament cu 3 camere cu o suprafata de 59 mii, situat la parterul unui bloc cu 3 etaje, apartamrntul se vinde mobilat si utilat, este foarte bine impartit, dispune de loc de parcare, gradina cu cota parte. Apartamentul se afla situat la 3 minute de benzinaria Eso si scoala. Pret. 99000 ...

1678 EUR/m2 | 59 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat centrala proprie Zona Lipovei
10
4

Apartament cu 3 camere decomandat, centrala proprie, etaj 1 din 4, mobilat și utilat, 2 băi, balcon închis, parchet stejar masiv, frigider, aragaz, hotă, mașină de spălat, este ideal pentru investitie. Pret: 105000 Euro negociabil Tel: 0723674418

1615 EUR/m2 | 65 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 1 Braytim Giroc
4
1

Apartament cu 2 camere etajul 1 Braytim Giroc

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, Braytim Giroc lângă hotel lQ, centrala proprie, mobilat parţial cu balcon de 4mp, fără balcon are suprafața de 56 mp utilă. Apartamentul se afla situat la cateva minute de Unitatea Militara . Pret. 90000 euro Telefon. 072367 ...

1607 EUR/m2 | 56 m2