Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere etaj 2 la doar 8 minute de Timisoara
9
1

Apartament 2 camere etaj 2 la doar 8 minute de Timisoara

Apostu Estate vă oferă spre vânzare Apartament 2 camere, 52 mp, situat într-un bloc nou (finalizat 2024), într-o zonă rezidențială liniștită, la 10 km de Timișoara. Finisaje premium -Încălzire în pardoseală Complet mobilat și utilat – gata de mutare Tâmplărie din geam Tripan -2 camere -Bucătărie ...

1596 EUR/m2 | 52 m2

Aeroport, Timisoara, Timis

Promovat
Piata Unirii 4 Camere | 180mp Etaj 2/3 | Palatul Bruck - renovat
11

RENAISSANCE ESTATE va ofera spre vanzare un apartament exclusiv, cu 4 camere, situat la etajul 2 din 3 al Palatului Bruck, una dintre cele mai emblematice clădiri istorice din Piața Unirii, Timișoara. Imobilul a fost recent renovat în totalitate, atât la exterior, cât și la interior (casa scării), cu ...

2680 EUR/m2 | 175 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare ,renovata, etaj intermediar, zona Buziasului
4

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera renovata, situata la etajul 3 in zona Buziasului. Garsoniera este situata la etajul 3 al unui bloc cu 4 si are o suprafata de 21 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Chicineta -Camera - Baie cu cada Confortul termic este realizat prin intermediul ...

2000 EUR/m2 | 21 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia
3
10

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia

Apartament cu 1 cameră de închiriat în zona Dacia, 31 mp utili, situat la etajul 2. Zona este liniștită, cu acces rapid la magazine, școli și mijloace de transport. Locuința este potrivită pentru un stil de viață echilibrat și comod. Pentru detalii, vă rugăm să ne contactați la numărul afișat!

31 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

PROPRIETAR, Balcescu 3 cam 140mpc, boxa11mp, gradina
19
6

PROPRIETAR, Balcescu 3 cam 140mpc, boxa11mp, gradina

Proprietar vand apartament cu 3 camere (in acte e trecut ap cu 2 camere), decomandat-circular, luminos, calduros iarna, situat la etajul 1, intr-o casa vila cu 1 etaj, 10 apartamente in imobil,5 ap nivel, suprafata construita totala de aprox 140m2, curte linistita, in Timisoara, Zona Blacescu- Piata ...

1590 EUR/m2 | 100 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Complex Sudentesc
4
18

De inchiriat apartament 1 camera in zona Complex Sudentesc

De închiriat apartament mobilat cu o cameră, compus dintr-o cameră, bucătărie, balcon, hol și baie. Este situat in zona Complexului Studentesc , cu o suprafata de 32 mp . Este situat la etajul 2 , aproape de magazine comerciale si statii de transport in comun . Incalzirea se realizeaza de la centrala ...

32 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 3 camere in zona Olimpia
6
23

De inchiriat apartament 3 camere in zona Olimpia

Oferim spre inchiriere apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, mobilat, utilat, etaj 2 cu acoperis, situat in zona Cluj sala Olimpia.

60 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Complexul Studentesc
4
14

Apartament o camera open-space de inchiriat in zona Complexului Studentesc - Fcultatea de Construcții (UTCN Universitatea Politehnica Timișoara) Aflat chiar în inima complexului, aproape de majoritatea căminelor studențești.

22 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Sagului
6
46

De inchiriat apartament 2 camere in zona Sagului

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere -semidecomandat, etaj 6 din 10 cu lift -stare impecabila -zona Calea Sagului, colt cu Bd. Liviu Rebreanu -complet mobilat si ultilat, stil modern.

46 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
4
27

Inchiriez apartament cu o camera in zona complexului studentesc, langa sediul BRD, proaspat renovat, etajul 2, balcon, dotat cu cele necesare

28 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Piata Unirii
7
27

De inchiriat apartament 2 camere in zona Piata Unirii

Oferim spre inchiriere 2 camere, Zona PIATA UNIRII, decomandat, suprafata 53 mp., an constructie 1989, imobilul este utilat si mobilat in stare foarte buna, centrala gaz proprie, zona pietonala. Cheltuieli lunare foarte mici, amenajari: gresie, faianta, parchet.

53 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Apartament 3 Decomandat 2 Băi 2 Balcoane Centrală Proprie  Zona Dâmbovița
7

Apartament 3 Decomandat 2 Băi 2 Balcoane Centrală Proprie Zona Dâmbovița

Apartament cu 3 camere, decomandat, centrala proprie, aer condiționat, mobilat și utilat, su: 65 mp, etaj 3 din 4., bucătărie închisă cu debara. Holul este sub forma literei Z . Prezintă 2 băi , 2 balcoane generoase cu vedere pe două părți diferite ceea ce îl face să fie luminos pe toată perioada zilei ...

1486 EUR/m2 | 72 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 bai Centrala Proprie Zona Lipovei
14
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, complet mobilat si utilat, su: 73,82 mp, situat la et 2 din 4, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, cu loc de parcare langa bloc. Pret: 135000 euro negociabil Tel: 0726649775

1824 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit Totul Nou Centrala Proprie Terasa 12 Mp Zona Brancoveanu
7

Apartament deosebit cu 2 camere, su: 42 mp, centrala proprie, mobilat si utilat, bucatarie cu living open-space, dormitor, baie cu dus si terasa de 12 mp, et. 1, fara cheltuieli de administratie bloc, disponibil imediat, pentru o singura persoana s-au cuplu, fara animale de companie, copii mici si nu ...

42 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Casă Individuală 4 Camere Centrală Proprie Zona Chisoda
8
5

Casă Individuală 4 Camere Centrală Proprie Zona Chisoda

Se închiriază casă recent renovată, situată în Chișoda, într-o zonă liniștită și ușor accesibilă. Suprafață utilă: 110 mp Compartimentare: 4 camere decomandate, bucătărie, baie, hol Încălzire: centrală proprie Terasă: 25 mp acoperită Curte: 500 mp Casă luminoasă, spațioasă, ideală pentru o familie, ...

110 m2

Chisoda, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camere etajul 1 la doar cateva minute CENTRU Piata Libertatii
10
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 1 cameră situat la etajul 1 al unei cladiri istorice in Piata Libertatii. Cladirea se afla in curs de renovare, cota parte este achitata in totalitate. Apartamentul are un dormitor spatios , un salon bucatarie de luat masa , un depozit si o baie, pe o suprafata ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Dambovita
7
3

Apartament cu 2 camere, full decomandat, centrala proprie, incalzirea se efectueaza prin calorifere, su: 44 mp, plus balcon, geamuri termopan, aer conditionat, fiind compartimentat astfel: 2 camere, 1 bucatarie, 1 hol, 1 debara, 1 baie, situat la et.5 din 10, bloc cu lift , blocul se va anvelopa. Foarte ...

1816 EUR/m2 | 44 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă  Centrală Proprie Zona Soarelui
6

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă Centrală Proprie Zona Soarelui

Apartament cu 3 camere, 2 bai, partial mobilat și utilat, centrala proprie, su: 70 mp, plus boxa de 5 mp, etaj 1 din 4, amplasat pe colț, foarte aproape de Școala, Grădiniță, Sud Plaza și punctele de interes din zona. Preț: 136800 Euro negociabil. ...

1954 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Casa Individuala 3 Dormitoare 729 Mp Centrala Proprie Zona Rebreanu - Brancoveanu
9

Casa individuala pe parter cu 3 dormitoare, living cu bucatarie, baie, centrala proprie, aer conditionat mobilata si utilata, in curte este si o bucatarie de vara,de 18,4 mp, recent renovata in totalitate, inclusiv instalatile electrice si sanitare, su: 99 mp, suprafata construita:123,5 mp, suprafata ...

4899 EUR/m2 | 99 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Ciarda Rosie, pozitie excelenta
3
3

Teren Ciarda Rosie, pozitie excelenta

Estate Group prezinta spre vanzare teren in Ciarda Rosie, pozitie excelenta, la asfalt, cu toate utilitatile, zona dezvoltata, avand suprafata de 522 mp,cu front stradal 17 ml, pretabil pentru casa individuala sau duplex. Pret: 150.000 euro (TVA inclus)+comision agentie. Pentru detalii suplimentare sau ...

522 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
7

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, baie cu geam, su; 48mp plus balcon de 4 mp, situat la etajul 4 din 4 acoperis din tigla si tavan izolat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 89999 Euro Tel: 0726649775

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Apartament 1 Cameră Bloc Nou Etaj 1 Zona Braytim Neptun
5

Apartament 1 Cameră Bloc Nou Etaj 1 Zona Braytim Neptun

Apartament cu 1 cameră mobilat și utilat, centrala proprie l, încălzire în pardoseală, su:41 mp plus balcon de 8 mp, etaj 1 , 1 loc de parcare, bloc nou, aproape de magazinul Profi, parc, stația de autobuz.Disponibil imediat. Preț: 375 euro negociabil Tel: 0726649775

41 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
10
1

Apartament 3 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 3 camere, semi- decomandat, mobilat, su: 68 mp, situat la et. 5 din 10, bloc cu lift, bucatarie separata, o debara si boxa la susol, cu posibilitate de centrala proprie. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret : 104999 Euro Tel: 0726649775

1544 EUR/m2 | 68 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei
6
41

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei

Apartament 2 camere in zona Lipovei - Ion Ionescu de la Brad, situat la etajul 1, mobilat si utilat. Apartamentul este situat la distanta de 10 minute de Centrul orasului, 5 minute de Iulius Mall si 2 minute de Lidl, Pepco, Mega Image, DM, Profi, Statii pentru mijloace publice de transport in comun.

50 m2