Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Zona Metro 2, 3 camere, prima inchiriere, pet-friendly
21
4

Zona Metro 2, 3 camere, prima inchiriere, pet-friendly

Iulius Imobiliare recomandă spre închiriere casă individuală – plan parter, Zona Metro 2, Timișoara Localizare: Zona Metro 2 – Nord / Torontalului, zonă liniștită, acces rapid către oraș Suprafață utilă: 93 mp Teren: 250 mp Stare: prima închiriere, mobilată și utilată complet, finisaje moderne ✔️ ...

93 m2

Nord, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Olimpia
3
4

De inchiriat apartament 1 camera in zona Olimpia

Inchiriere garsoniera in zona Olimpia, in apropierea Complexului Studentesc, la etajul 1,cu centrala proprie, utilata si mobilata,cu o suprafata de 27 mp. Este la prima sa inchiriere. Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare!

27 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Girocului, Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul are o suprafata de 67 mp utili + balcoane si este situat la etajul 4 intr-un bloc izolat cu 4 etaje . - Hol de acces - Bucatarie - ...

1692 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.
6

Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili + terasa de 12,5 mp, in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Spațiu comercial vitrat 88 mp – Nord One, zona Piața 700
9

Spațiu comercial vitrat 88 mp – Nord One, zona Piața 700

Casadomi propune spre închiriere un spațiu comercial, Comision 0% , situat la parterul noului complex Nord One, pe Str. Brediceanu – Piața 700. Proiectul reprezintă un reper de eleganță arhitecturală , fiind integrat în cel mai nou pol de dezvoltare premium al orașului. Situat la intersecția dintre ...

88 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Dacia la parter
9

Apartament 3 Dacia la parter

De vanzare in zona Dacia apartament cu 3 camere, semidecomandat, la parter, cu o suprafata utila de 50 mp, are termopane, parchet, gresie, faianță, baie cu cada, aer condiționat incalzire de la Colterm , pret de vanzare 85000 euro.

1700 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex modern, 4 camere, 3 bai, 125 mp, Timișoara
20
1

Duplex modern, 4 camere, 3 bai, 125 mp, Timișoara

Vă propunem spre vânzare un duplex modern, cu regim de înălțime P+E, situat în cartierul Freidorf din Timișoara, în apropierea centrului comercial Alfa – o zonă urbanizată, cu acces facil către principalele puncte de interes. Proprietatea dispune de un teren de 250 mp pentru fiecare unitate, o suprafață ...

2152 EUR/m2 | 125 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Etaj 2 - Mobilat si utilat - 1 loc parcare inclus- 86.800 euro negociabil
9

Se vinde apartament 2 camere, bloc nou, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, mobilat si utilat asa cum se vede in fotografii. Apartamentul are o suprafata utila de 49 mp si este compartimentat astfel: living+bucatarie open space, dormitor, hol, baie cu geam si balcon. In pretul apartamentului ...

1771 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Ofer spre inchiriere garsoniera str. Lorena Timisoara

Ofer spre inchiriere garsoniera str. Lorena Timisoara

Ofer spre inchiriere garsoniera semidecomandata in Tiimsoara str. Lorena et 3 utilata, baie cu cabine dus cu intrare din hol si bucatarie cu intrare din camera. Aprox 33 mmp. Camera este mobilata cu pat dublu, dulapuri, bucataria are aragaz si masina de spalat rufe, pe hol este un frigider cu congelator. ...

33 m2

Timisoara, Timis

Spațiu comercial 400mp vad bun | Piața Unirii I Ultracentral
14

District Real Estate va propune spre închiriere un spațiu comercial în centrul Timișoarei, cu vad pietonal foarte bun, aproape de Piața Unirii, pretabil pentru Horeca, restaurant si alte activitati. Proprietatea se desfășoară pe o suprafață de 400mp și este compartimentată astfel: -Încăpere la parter ...

400 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Lipovei
8

Apartament 2 camere Lipovei

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat situat in zona Lipovei aproape de Iulius Mall la parter cu o suprafata utila de 52 mp are o boxa de 16 mp unde se coboara din apartament blocul este izolat are geamuri termopan gresie si faianta calorifere noi conducta de gaz si contor trase ...

1632 EUR/m2 | 57 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Spatiu cu 2 camere  | Buziasului |
4

Spatiu cu 2 camere | Buziasului |

District Real Estate va propune spre inchiriere un spatiu tip apartament la curte de 70mp situat pe calea Buziasului. Spatiul se afla la parterul unei case si prezinta urmatoarea compartimentare: • O incapere mare • O incapere mai mica care poate servi drept bucatarie • Baie Nu este utilat si nici ...

70 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Girocului - Judetean
7

Apartament 2 camere Girocului - Judetean

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului langa Spitalul Judetean la etajul 4 din 5 are o suprafata utila de 42 m2 confort 2 semidecomandat este amenajat, cu termopane gresie si faianata, clima incalzire cu centrala proprie pe gaz, se vinde complet mobilat si utilat la pretul de ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Casa Vila spatioasa cu teren generos in Blascovici
20

LANDMARK ofera spre vanzare COMISION 0% CASA VILA cu utilitate mixta in zona Blacovici, strada linistita . Este compartimentata in felul urmator: parter: hol acces, zona living cu bucatarie si iesire pe terasa, 3 dormitoare, 2 bai, camara alimente; etaj: zona openspace de 82 mp, 3 dormitoare si 1 ...

Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% DUPLEX PE PARTER STIL MINIMALIST DUMBRAVITA ION CREANGA
19

LANDMARK ofera spre vanzare, COMISION 0%, casa duplex pe parter, stil minimalist, cu teren generos in DUMBRAVITA, str Ion Creanga - Schubert fiind compartimentat in felul urmator: hol acces, dormitor matrimonial cu baie proprie, 2 dormitoare, camera tehnica, baie si o zona openspace de 35 mp care deserveste ...

Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei 2 Camere | Parter 58mp + 40mp Terasa | Mobilat Utilat Lux
10

Renaissance Estate va ofera spre inchiriere apartament premium cu 2 camere, situat in Complexul Rezidential Kubik, in zona Calea Lipovei, la doar 2 minute de Iulius Mall. Imobilul este amplasat la parterul unui bloc nou, construit in 2025, si beneficiaza de acces privat. Suprafata utila: 58 mp
 Curte ...

58 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camere etajul 1, nelocuit Braytin Calea Urseni
7

Va propunem spre vanzare apartament nou, în bloc finalizat în decembrie 2025, nelocuit, cu 1 cameră, zona Braytim Calea Urseni, Giroc. Suprafață: 38 mp utili balcon 6 mp loc de parcare inclus, monitorizat video Etaj: 1 Compartimentare: hol, bucătărie închisă, dormitor, baie cu geam Dotări: ...

2066 EUR/m2 | 38 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Spatiu Comercial SAD vad bun I Braytim
6

Spatiu Comercial SAD vad bun I Braytim

District Real Estate va propune spre inchiriere un spatiu comercial , in zona Braytim. Spatiul este situat intr-o cladire moderna, cu parter si doua etaje. Mai multe detalii: - Locuri de parcare aferente spatiului - Confortul termic este realizat de la centrala proprie - 3 bai - Bucatarie - Camera ...

420 m2

braytim, Timisoara, Timis

Spațiu comercial de închiriat   complet utilat (bucătărie + pizzerie)
7
1

Spațiu comercial de închiriat complet utilat (bucătărie + pizzerie)

Spațiu comercial de închiriat complet utilat (bucătărie + pizzerie) Se oferă spre închiriere spațiu comercial pregătit pentru activitate imediată, ideal pentru pizzerie, restaurant sau delivery. Spațiul este complet echipat și funcțional, fără investiții suplimentare majore. Dotări incluse: * Cuptor ...

60 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

2 camere | etaj intermediar | mobilat si utilat | zona excelenta |
5

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat intr-un bloc izolat termic exterior in zona Girocului; - etaj 3/4+M; -suprafata utila 40 de mp; - Balcon: inchis de 3 mp; - model cu 1 baie cu cada; -apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, inclusiv aragaz, aer conditionat, ...

2025 EUR/m2 | 40 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare
8
1

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare

Apartament 2 camere , zona Lipovei, semidecomandat, 51mp util, parter, posibilitate montare centrala, boxa, balcon Pret 97000 Euro

1796 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Lipovei et 1
6
5

Ap 2 cam Lipovei et 1

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3
8
1

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3

De vanzare apartament de 2 camere, decomandat, transformat in 3 camere, amenajat, mobilat si utilat, bloc izolat termic, boxa in CF, zona Lipovei. pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2